18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Taka Sytuacja

K3vin • 2013-05-02, 02:34
Witam, chciałbym wam przedstawić pewną koncepcje.
Patrząc na dzisiejsze realia w Polsce (wystarczy wyjżeć przez okno) Jest tak że jeżeli czegoś nie zrobi sie samemu to nic sie nie będzie miało i dotyczy to wszystkiego (czy to sa ulice czy to jest park lub jego brak w waszym mieście to ludzie zależy od was),

Wystarczy popatrzeć za okno jak wyglądają kamienice, ulice bloki i inne nie prywatne lub jako tako prywatne budynki) <- wszystkie te przedsięwzięcia jak również wasze domy, pola, lub cokolwiek innego co leży na Polskiej ziemi kontroluje rząd, a kto to jest rząd? Tego nie wiemy bo my po pierwsze nie znamy tych ludzi a po drugie ich nie wybieraliśmy.

W naszym kraju jest tak że cwaniak nie koniecznie uczciwy z reguły ma więcej niż człowiek który, próbuje do czegoś dojść poprzez ciężką prace (takich ludzi w naszym społeczństwie się wręcz ruga) lub szeroką i głęboką wiedze.

Nasza edukacja leży nie będe sie zagłebiał w ten wątek bo edukacja ma wielce szeroki zakres niedociągnieć w sumie to nie ma tu czego dociągać bo w Polsce w sumie to uczymy się wszystkiego ale tak naprawde nie wiemy nic (a napewno wiemy mało) większośc nabytej wiedzy się w życiu znacznej większości Polskich obywateli się nie przydaje, a tak naprawde jeżeli ktoś chciałby wyjść poza zakres potrzebnych mu w życiu umiejętności (tj. pisanie, czytanie) to są przecież księgarnie, internet i wiele innych mediów.

No dobrze to o edukacji ale wracając do cwaniactwa to wiecie gdzie znajdują sie najwieksze cwaniaki? No pomyślcie o tym chwile. Popatrzcie na Polske na każde województwo, powiat, miasto, wieś, i ludzi któzy tam mieszkają. Którzy z nich to najwięksi cwaniacy?
Oczywiście politycy których wy (rzekomo) wybieracie. Bo jak jest to wszyscy wiemy, wybieramy z tych partii które narobiły sobie jak największego rozgłosu lub uzyskały przychylność mediów z którymi zresztą kolaborują. No i jakie partie wybieramy? Oczywiście mniejsze zło lub nie wybieramy nic (w Polsce z resztą nie mamy nawet demokracji bo na ostatnich wyborach zagłosowało tylko 48,92% polskich obywatelów)

Co robią politycy? Napewno nie chwalą sie istotnymi rzeczmi, w sumie to nie mają sie czym chwalić bo nie robią prawie nic, zatrudniają urzędasów którzy też nic nie robią, wydają wasze pieniądze kupując sobie stadiony, dają klechom miliony złotych na bezsensowne kościoły (chcesz czcić czyjś wymysł, rób to ale nie za mój hajs) Zresztą większośc tych urzędasowych posadek można by było zautomatyzować ale jeżeli leży edukacja to kto mądry wystąpi z inicjatywą żeby to zrobić (zresztą nawet jeżeli znajdzie sie takich paru którzy chcą dobrze to napewno im to nie wyjdzie bo jak każdy człowiek muszą w tym samym czasie dbać o swój dobrobyt).

Podczas gdy kraje takie jak Rosja, USA, czy Indie posiadają już eksperymentalne reaktory fuzyjne w Polsce nawet nie słychać o takich technologiach bo media przecież sa zajęte ciągłym nadawaniem propagandy.

W czasie zachwycania sie takimi cudeńkami, ludzie którzy wami "rządzą" (z tąd pochodzi nawet słowo rząd, nie zarząd jak w języku angielskim (government) tylko rząd czyli zwykła tyrania, samo to słowo idealnie obrazuje to co politycy z nami robią.) robią różne fajne przekręty z których mają góóóóóóóry i górki forsy, wyobraźcie sobie że oni mogą pakować pieniądze w co im sie tylko podoba, w jakiekolwiek projekty, jeżeli znają sie coś na swoim fachu (złodziejstwie) to mogą przytulić całkiem niezłe pieniądze, kosztem obywateli no i świadomie czy nie świadomie również swoim.

Tak więc ludzie agituję w waszą strone nie wierzcie w rzeczy wymyślone przez chore umysły ludzi lecz obserwujcie i sami wynoście wnioski z waszych obserwacji <---- to jest definicja prawdziwej nauki jeżeli wam sie coś nie podoba to to zmieniajcie, najgorze jest nie robienie niczego.

(Tak jeżeli uczęszczasz tylko do szkoły lub jesteś urzędnikiem i nie robisz nic poza swoją szkołą/pracą to jesteś nierobem i radze ci rusz dupsko i zacznij coś robić bo niczego w życiu nie osiągniesz)

Dziękuję dowidzenia.

© K3vin nie kopiować bez mojej wiedzy.

Chciałbym również wyjaśnić sprawe lewicy i prawicy dla ludzi nie znających tych terminów

Zacznijmy od tego że:


Lewica to: wymysły ludzi którzy nie zgadzają sie z naturalnym porzadkiem rzeczy (z tego co pamiętam to ojciec giertycha kiedyś zanegował koncepcje ewolucji haha <-- to pokazuje poziom lewicowych poglądów) (jedynym właściwym porządkiem), nie rozumieją co to znaczy iść do przodu (tkwią w jednym miejscu miotając sie chaotycznie nie wiedzac co ze soba zrobić) są to ludzie pusci bez żadnego pomysłu na przyszłośc.
Prawica: Jest to naturalna kolej rzeczy (zaznaczam że nie ma ani jednej partii prawicowej w naszym rządzie) Czyli nie robisz, nie masz. Bez zbędnych udziwnień. Tak było przez tysiące lat zanim lewicowcy dorwali sie do władzy

Ogólnie nie bedę elaborował na temat prawicy bo nie lubie tych terminów, chciałem tylko pokazać jaki poziom trzyma lewica, a jaki prawica

Luis

2013-05-02, 02:41
K3vin napisał/a:

(...)jeżeli macie czelność narzekać że w kraju jest h*jowo to zastanówcie sie i lepiej nic nie mówcie bo statystycznie rzecz biorąc gówno robicie.



OK! To pokaż klasę i zacznij od siebie, sięgając do słownika. ;)
i idź już lepiej spać, bo pie**olisz jak potłuczony.

hr...........ns

2013-05-02, 02:49
jedyna słuszna forma h*ja to h*j, "ch" w h*ju to wymysł pedałów i żałośnie zbuntowanej młodzieży przełomu wieków.

K3vin

2013-05-02, 02:50
Nie ma to jak spostrzegawczość co do szczególnie ważnych elementów, ; ). A o reszcie nic nie powiesz bo pusto w głowie masz.
Nie masz nic do przekazania to lepiej nie pisz Luis.

iceman_

2013-05-02, 02:58
rząd jest wybierany przez głosujące społeczeństwo, a kto tworzy społeczeństwo w naszym nieszczęśliwym kraju?

- cebulaki oglądające jak oni srają na lodzie 24/7
- katololicy zapatrzeni w pis
- cwaniaki
- studenci uczelni typu krzak
- ludzie którzy z jakichś powodów muszą mieszkać w kraju i tyrają za śmieszne kwoty

tak wygląda mniej więcej obraz osób które spotykam najcześciej, reszta normalnych ludzi albo już wyjechała albo zamierza wyjechać, a tych którzy stworzyli własny biznes i zarabiają przyzwoite pieniądze można policzyć na palcach jednej ręki

chodzi mi o to, że ludzie którzy powinni stanowić większość, są w naszym kraju mniejszością...

opo5

2013-05-02, 02:59
K3vin, to ja ci powiem.
Smarujesz po jednej stronie grupy rządzącej (lewo) i zastrzegasz sobie że nie będziesz dyskutował o drugiej stronie (prawo). Jak to nazwać inaczej niż słabą agitką, kołtuństwem i pieniactwem. Chcesz reprezentować stronę to bądź gotowy na dyskusję i obronę poglądów, bo inaczej to jak u Józka Stalina będzie,czyli komunizm git a kto nie mówi że git ten warchoł i wróg ludu.
Takich krzykaczy jest masa po jednej i drugiej stronie, i jak czytam takie pierdoły to mi się przypomina tekst o "racji mojej najmojszejszej" bo tak to wygląda.



Poza tym ,czemu duplikujesz posty, źle ci było w sucharach? I powtórzę tak jak tam ci napisałem. Za te małe litery to kręcenie wora powinieneś dostać.

K3vin

2013-05-02, 03:09
Opo
Pokaż mi gdzie.
Ten temat nie jest stricte lewica prawica tylko ogólnie o stytuacji w naszym kraju
I głowo ja tu nie obieram strony lewica prawica bo te terminy jak zresztą zaznaczyłem mało dla mnie znaczą, znacząca jest dla mnie ideologia która za nimi stoi a ani lewa ani prawa strona nie ma stałej ideologii czaisz.

Przeczytaj mój post jeszcze raz, swój post jeszcze raz i zastanów sie nad tym co piszesz.

opo5 napisał/a:

Chcesz reprezentować stronę to bądź gotowy na dyskusję i obronę poglądów



Dobrze jestem przygotowany na dyskusje i obrone poglądów, jakie masz pytanie, albo co masz do zarzucenia moim poglądom?

A o lewicy pisze jak jest

A jak małych literek nie widzisz to widocznie zaczynasz sie powoli rozkładać kolego.

32 lata....

opo5

2013-05-02, 03:26
Cytat:

A o lewicy pisze jak jest


i to jest dla mnie agitka. Poza tym piszesz że nie będziesz pisał elaboratów o prawicy, chyba że chodziło o deliberowanie, nie wnikam.

Ameryki nie odkryłeś pisząc co widzisz za oknem. Czepiam się bo taki tekst na kolanie to byle burkowi z ul.Wiejskiej jego skryba jest w stanie wygenerować. I tak wyglądają przemowy naszych polityków. Ergo, nic nowego i śmierdzi mi to jakąś agitacją.

32 lata, zgadza się, no i?

Nie wiem co ty masz za monitor, ale uwierz mi Arial 8 nie jest czytelny, weź szanuj oczy innych sadoli. Puźno już, masz piwo na zachętę, za pierwszy post.

K3vin

2013-05-02, 03:31
Chodzi mi o to że jeżeli zadasz mi konkretne pytanie ja ci na nie odpowiem, na każde pytanie związane z tematem, dlatego nie porównuj mnie z politykami bo oni gadają bzdury i nie odpowiadają bo nie muszą (robią co chcą w sumie, z nami również robią co chcą) Podaj mi jakikolwiek słuszny lewicowy pogląd. Nie ma takiego bo jeżeli jest słuszny to jest naturalny koniec rozmowy. A prawica wszystko co naturalne ma w sobie, zależy też jaka dlatego nie pisze o lewicy/prawicy bo te terminy są strasznym uogólnieniem i nierzadko nie trafnym.

Ale często trafnym synonimem dla Lewicy,może być po prostu "głupota"

opo5 napisał/a:

Czepiam się bo taki tekst na kolanie to byle burkowi z ul.Wiejskiej jego skryba jest w stanie wygenerować. I tak wyglądają przemowy naszych polityków


No sorry ale nie wiem jaki Polityk miałby wygłaszać mowe o tym jaki to on jest nie udolny, a o tym właśnie jest ten post o nieudolności polityków i Polskiego społeczeństwa.

opo5 napisał/a:

puźno


*Późno