18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka prawda

~Velture • 2018-09-11, 09:58
Geje, lesbijki i te wszystkie wyimaginowane 70 psychicznie chorych płci są w 100% zależni od normalnych ludzi...

Przecież ktoś musi ich płodzić i rodzić. :ciasteczkowy:

TT4

2018-09-11, 10:08
W sumie w punkt. Każdy z tych odchyleńców ma matkę i ojca. Dlatego proponuję ich zamykać w gettach aż nowemu potomstwu zniknie te gówno z otoczenia i kolejne pokolenia przestaną myśleć o tym coby naśladować te ch*jozę a ci pozamykani niechaj się rozmnażają. Wyspa doktora Moreau 2.0 Atrakcja dla zwiedzających 7000.

freaky

2018-09-11, 10:59
No właśnie już wychodzą z założenia, że nie są zależni, a jedyną barierą jest ta etyczna ograniczająca in vitro szczególnie u osób nie spełniających pewnych kryteriów. Teraz pomyślcie, że te obostrzenia zanikają, a jakaś zaburzona panienka co to na oczy gołego faceta nie widziała, zapyla się w laboratorium i hoduje dzieciaka wedle własnych poronionych fantazji. Nazywa go "To", bo przecież samo sobie w przyszłości wybierze płeć z całego pie**olonego katalogu płci i tak zaciera się szlaki do generowania całego pokolenia sfiksowanych ludzi.

emperorzbigniew

2018-09-11, 11:11
Zarzucę klasykiem, który dodatkowo uprawomocni temat :)


TT4

2018-09-11, 12:43
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@TT4: ch*jowy pomysł pozbywać się pracownika z rynku pracy i konsumenta z obiegu. Póki nie łamią prawa, nikomu nie szkodzą. A jak piszesz o tym procencie, co nachalnie propaguje ku*asy w dupie na ulicach i w szkołach, to oni prawo łamią na wiele sposobów i porządny kraj by dawno pozamiatał ich burdel. Nie ma porządnych krajów na tym świecie, są względnie dobre i całkiem ch*jowe, ale porządnych nie ma.



No to się teraz k***a wzruszyłem. Nie widzisz k***a, że ten proceder jest bardziej agresywny niż dżuma, cholera i ebola razem wzięte? Pracownika? Konsumenta? No Cię chyba poj***ło. Zakładasz piórka wieczorem i myślisz, że wilk, bawół, lew i królik mogą robić to samo? Otóż nie. To się kłóci z ich naturą. Wyoraż sobie lwa(lwicę), który czai w trawach sawanny na gnu upie**olny w piórka albo młode antylopy Thomsona ubrane w piórka koloru jeb jeb jeb coby się uchować przed gapardami czy hienami? Nie. W życiu chodzi o bezpieczeństwo a nie atencyjną kurewskość. Niby powiadają, że raz w dupę to nie Mariusz ale.... nie ważne. Mariusz.

Ca...........on

2018-09-11, 13:29
Ja tam popieram zjawiska LGBTQ - jestem za tym, żeby wszyscy rycerze upie**olonego stołu zostali różnej maści homoseksualistami i tym sposobem zakończyła się ich linia genetyczna.

longlong7

2018-09-11, 22:11
te całe gejowizny i inne pedalstwa to reacja obronna natury na przeludnienie, dajmy tym ludziom żyć ale bez adoptowania dzieci a wyginą jak emo;)

nelbox

2018-09-12, 07:52
@Rebeliancie, a jeżeli gej okaże się być Żydem, to czy wtedy wolno go eksterminować? :amused:

Noside

2018-09-12, 08:19
Niech sobie żyją, tylko niech się ode mnie odpie**olą. Kolejny sen komunizmu, tym razem marksizm rzucony o klasy społeczne zdefiniowane pod pojęciem płci i ras.
Jako biały hetero samiec jestem na liście do odstrzału. W dzisiejszych czasach jednak się (jeszcze) nie strzela, tylko obostrza prawo i (na razie pośrednio) karze ludzi normalnych za to, że żyją i nie dostosowują się pod nowy dyktat.

@longlong7 Przeludnienie i mechanizmy przeludnienia to nie jest wybiórcza, precyzyjna strzelanka, tylko zalanie całego mrowiska toksycznymi psychotropami i czekanie, co z tego wyjdzie żywe. Ja tam nie mam ochoty płacić za popie**olenie jednych i obojętność drugich.

Adae

2018-09-12, 20:56
Pomijacie fakt, ze duza czescia rozwoju czlowieka jest socjalizacja. Jesli twoje dziecko, bedzie od 3 roku zycia uczone zeby byc pedalem, to szansa ze takim zostanie bedzie gigantyczna.

Prywatnie, kazdy moze robic co chce, jesli nie krzywdzi innych. Jesli probujesz to skrzywienie i dewiacje publicznie promowac jako normalne (normalny znaczy prezentowany przez wiekszosc spoleczenstwa wy glupie k***y), to zaslugujesz na wiezienie i wpie**ol.

Zreszta, po co ja to pisze, ostatnio slyszalem o akcji jak rodzice wybrali sie do szkoly i zrobili wywozke nauczycielce i wyj***li dyrektorke ze szkoly za probe podjecia tematu. To jest Polska, panstwo Slowian, naszym hobby narodowym jest napie**alanie sie na piesci a nie na ku*asy jak na zachodzie.

sa...........os

2018-09-18, 00:08
Cytat:

Pomijacie fakt, ze duza czescia rozwoju czlowieka jest socjalizacja. Jesli twoje dziecko, bedzie od 3 roku zycia uczone zeby byc pedalem, to szansa ze takim zostanie bedzie gigantyczna.



Sranie w porcelanie.

Adae

2018-09-19, 20:09
sanctusdiavolos napisał/a:



Sranie w porcelanie.

Wystarczy sprawdzic ekstremalne przyklady socjalizacji zeby to potwierdzic.

Dzieci "wychowane przez wilki"? Smierc po kilku tygodniach powrotu do cywilizacji.

Jest wiecej badan na ten temat niz dam rade zacytowac, socjalizacja w najmlodszych latach ksztaltuje czlowieka w stopniu w ktorym jest on nawet w stanie tlumic naturalne instynkty jako cos zlego.

Dlaczego nosimy ubrania i nie uprawiamy publicznego seksu, na zasadzie tylko najsilniejsi r*chaja? Przez socjalizacje.

wilkoala

2019-02-03, 15:36
A mi to tam nie przeszkadza, jak pedały chcą się ładować w dupala to niech się ładują, jak lesby chcą się bawić w rodzinę za pomocą dildosa i 69, to też proszę bardzo.
Jeśli ktoś uważa się za gender kaktusa, niech się uważa jeśli dzięki temu ma się poczuć szczęśliwy.
Nie moja piaskownica, nie moje zabawki.