18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Taka prawda...

Policeman • 2015-02-19, 19:33
j***ć murzynów!

spoiler

Av...........NR

2015-02-19, 19:43
A chciałem Ci w ciemno dać piwo za pierwsze dwa słowa tematu, jednak treść ze spojlera mi na to nie pozwala :(

Grzegorz.C

2015-02-19, 19:52
Żeby polki wolały się bzykać z ciapakami i murzynami! Wstyd za was polaczkuśki! :D

maderfakermen

2015-02-19, 19:58
Jakie to polki? Zwykłe tłuki bez wykształcenia i perspektyw...

walusss

2015-02-19, 20:28
"j***ć polki" powiedział murzyn czekając na studentki z polski na Erasmusie w Londynie czyż nie tak?

miszczcieniu

2015-02-19, 21:36
nie zapominajcie, że mamy w swoich szeregach mużydokonfidenta

lokalnywatażka

2015-02-19, 23:31
@ grzegorz.C
A ty nie miałeś brać przypadkiem czynnego udziału w akcji "grzesiu.C dupa cicho"?
I pamiętaj, po tych wszystkich swoich zj***nych komentarzach, twoje korzystanie z tego portalu może warunkowo ograniczac sie li tylko do scrollowania.
Siedź na cipie cicho i nie głosuj. Zero wpisów, zero komentarzy, zero otwierania japy. I tak dopóki nie zmądrzejesz gimbocebularzu.
I sram na całą żółć, którą wyjszczysz z siebie w odpowiedzi na te słowa.

Virgilio

2015-02-20, 00:52
Na poparcie tezy, że baby ciągnie do egzotyki:
Znajoma poszła do klubu, poznała Turasa, pitu pitu szybkie bzykanko, nie pogadają bo ona ledwie co angielski,że tak powiem "liznęła". Kolezanka otwarcie mówi, że nie oszukuje się, że on jest tym jedynym. Spotykają się ze sobą parę miesięcy, schemat taki sam bzykanko i do domu, jedynym wydatkiem turasa na nią są kondomy. W sumie Turas mówił jej, że jest jego siódmą w tym semestrze (akademickim)... Zastanawia mnie tylko to, co te baby tak ciągnie do ludzi "okopconych"?

Hereticus

2015-02-20, 02:19
Ależ życiowa wstawka, wszakże wiadomo, że 98% polskich dziewczyn to rasistki....

KlinikaAborcyjna

2015-02-20, 10:23
Grzegorz.C napisał/a:

Żeby polki wolały się bzykać z ciapakami i murzynami! Wstyd za was polaczkuśki! :D



pytanie do adminów: kiedy zablokujecie tą p*zdę na dobre?

btnx

2015-02-20, 14:15
grzesiek sama prawde mowi a wy sie sracie jak typowi polacy ktorych sie obrazilo, troche samokrytyki debile