18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka Polska akcja artystyczna

~Velture • 2024-02-24, 14:08
Akcja z dzisiejszego poranka.

Gość ma bardzo typowo polskie rysy twarzy. Szczególnie z boku wielkość oraz poziom nosa w stosunku do uszu. Typowy słowianin a nie żymianin.




Kooondor2000

2024-02-25, 13:53
Brawo, gnój pasuje do tego ruSSkiego narodu

ba...........zu

2024-02-25, 14:34
Dlaczego piszecie ruSSki, ruSSkiego itp? To język gimnazjalnych trolli. W ogóle wy wiecie co to SS?

dżonyłojlker

2024-02-25, 14:45
babazwozu napisał/a:

Dlaczego piszecie ruSSki, ruSSkiego itp? To język gimnazjalnych trolli. W ogóle wy wiecie co to SS?



Jeden taki opłacany szeklami troll (ja go nazywam ruSSki darek), potrafił w jednym zdaniu użyć 5 razy tego "zwrotu".

muraaas

2024-02-25, 15:19
sberek38 napisał/a:

Ten co wbija tę tablicę z napisem, to stary prowokator, znany od wielu lat m.in aktywista KOD, jedyny stały mieszkaniec miasteczka KOD ,bierze udział w pierwszym rzędzie, w każdym proteście.
PytaPL zrobiła kiedyś o nim dokumencik bardzo często przewijał się w relacjach z różnych protestów. Opłacany prowokator służb



Co nie zmienia faktu że sama tablica jest ok.

Wiewór

2024-02-25, 17:51
Ludzie_to_DEBILE napisał/a:

Tyle w temacie.



Polski patriotyzm polega na nienawidzeniu kacapow.

Bul_od_bytu

2024-02-26, 07:35
muraaas napisał/a:

Co nie zmienia faktu że sama tablica jest ok.



Nie wiem w jaki sposób Rosja ma być zaangażowana w poj***ne pomysły eurokomuchów z Brukseli. Głupie i niepotrzebne zachowanie etatowych prowokatorów z KOD, Obrońców konstytucji czy innego gówna napędzanego przez WSI.
Nie mam żadnej sympatii dla rosji, ale wsadzanie w gówno flagi kraju, z którym nie mamy powodu angażować się w konflikt jest zwyczajnie głupie. Ukraińcy się kończą na froncie skoro chcecie Polskę wciągnąć w swoją wojnę w wolność Europy?

majeńka

2024-02-26, 14:37
babazwozu napisał/a:

Dlaczego piszecie ruSSki, ruSSkiego itp? To język gimnazjalnych trolli. W ogóle wy wiecie co to SS?

Wiemy, to formacja zbrojna najeźdźcy który wparował do nas, wielokrotnie okupował część kraju, i wymordował wiele milionów obywateli naszego kraju.

A czy to najeźdźca ze wschodu czy zachodu obchodzi mnie już mniej. Niemcy zmienili światopogląd (aż nawet za bardzo), kacapi wciąż są tacy sami jak za Kality, Iwana Durnego, Kaśki Małej, Iljicza czy Dżugaszwilego. Putin jest faszystą nie komunistą, więc porównanie do SS mu pasuje.