18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka mała rzecz, a może tyle zmienić. Free Hugs Campaign

wieczo11 • 2012-05-10, 22:11


Zarejestrowałem się tutaj po to aby wrzucić ten filmik. Jeden malutki gest, ale może tyle zrobić. Akcja odbyła się już w kilkunastu krajach, również w Polsce. Dużo filmików z tej akcji/kampanii znajduje się na Youtube.

Tekst jest od autora tego pomysłu:
(tłumaczony przez mnie przy pomocy Tłumacza Google :-D )

Czasami przytulenie jest wszystkim, czego potrzebujemy. Free Hugs to opowieść o prawdziwym, lecz kontrowersyjnym życiu Juana Manna, człowieka, którego jedynym zadaniem było dotrzeć i przytulić nieznajomego, aby wywołać uśmiech na jego twarzy.

W dobie społecznego odłączenia większości z nas brakuje tak prostego ludzkiego dotyku od drugiej osoby. Skutki Free Hugs Campaign są odczuwalne na całym świecie.

Kiedy ten prosty gest życzliwości i nadziei rozszedł się po mieście, Free Hugs Campaign została zabroniona przez policję i urzędników. Gdyby wtedy świadkiem tego był prawdziwy duch człowieczeństwa, gdyby ludzie zebrali się w coś co można określić tylko jako coś inspirującego.

W duchu Free Hugs Campaign podaj ten film znajomemu i przytul nieznajomego! Po wszystkim, możesz wiele zmienić.
Powodem zabronienia tej akcji był strach innych ludzi. Ale teraz już wszystko w porządku. Przed rozpoczęciem akcji Free Hugs Campaign, upewnij się by sprawdzić lokalne przepisy.

-------------------------------------------------

Odpowiedź na ten film wideo była przytłaczająca i dotykająca. Uściski dla każdego z was, którzy wysłali mi wiadomość. Przyszło tysiące e-maili z całego świata od osób chcących uczestniczyć w Free Hugs Campaign i prosząc o zgodę. Nie trzeba pozwolenia. To jest ruch ludzi, to jest * Twój* ruch. Z niczym, oprócz gołych rąk można wiele zmienić.

Jeśli chcesz zobaczyć oficjalne podziękowanie Juana Manna to wpisz w youtube "Free Hugs Campaign continued....".

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tej akcji, wejdź na
http://www.freehugscampaign.org.

Wiem że nawet na sadistic.pl jest dużo ludzi którzy zobaczą jaka fajna jest ta akcja. Może niektórych to zainspiruje.

wysokogatunkowy

2012-05-10, 22:42
Trzeba być prawdziwym sadystą, żeby zmuszać sadystę do przytulania :D

Gi...........sz

2012-05-10, 22:50
wyżej mamy prosty poradnik "jak stracić portfel,telefon"

Mr.Drwalu

2012-05-10, 22:56
Szczerze :kawa: Gówno Mnie ruszył Twój filmik.
Daremny koleś z kartką papieru.

Jedyna słuszna kampania ,która ruszyła serca u skamieniałych sk***ysynów jest przedstawiona na tym filmiku.


KieldW

2012-05-11, 10:22
Mr.Drwalu, filmik spoko ale tu robotę przede wszystkim robi muza Band of Horses ;)

Skora2

2012-05-11, 10:38
@2UP
Nie jestem typowym sadolem, wydaje mi się, że po prostu chłodniejszym człowiekiem, nie okazuje swoich emocji, uczuć wszystkim, ale przy tej reklamie mam w dupie czy ktoś stoi obok mnie czy jestem sam w pokoju, rozklejam się i zwyczajnie zaczynam lekko płakać...

vajron

2012-05-11, 18:59
@up masz błąd w profilu bo jest napisane, że jesteś mężczyzną. Musisz zmienić.

wieczo11

2012-05-11, 20:29
Mr.Drwalu:
po pierwsze zgadzam sie z tym co napisal kieldW.
po drugie tak "kampania" o ile mozna ja tak nazwac, ktora wrzuciles to nie wiem czy ktos jeszcze cos takiego zrobil, czy tylko jeden taki wypad był. Zobacz sobie na stronie http://www.freehugscampaign.org/ ile ludzi, ba, krajow sie do tego przyczynilo i jak sie to rozeszlo. Zaobacz sobie na Youtube ile jest powrzucanych filmików o tej akcji. Z calego swiata.
po trzecie to wlasnie ten filmik wczoraj zobaczylem na sadisticu. Specjalnie sie zarejstrowalem aby wrzucic filmik o tej kampanii Free Hugs.

Tyle w temacie. Dziękuje za uwage.

DinAlt

2012-05-12, 02:14
Tiaaa, pluszaka latwiej przytulic, tez mi wyzwanie...

Mr.Drwalu

2012-05-12, 10:51
wieczo11 napisał/a:

Mr.Drwalu:
po pierwsze zgadzam sie z tym co napisal kieldW.
po drugie tak "kampania" o ile mozna ja tak nazwac, ktora wrzuciles to nie wiem czy ktos jeszcze...............Tyle w temacie. Dziękuje za uwage.



Oż! :shock:
Czy ty chcesz leczyć świat za pomocą przytulania?
Ktoś Ty k***a? Cpt.FreeHugs?
k***a polacy mają więcej problemów, jak okraść bezdomnego, podj***ć kolegę w pracy, oszukać skarbówkę, zabić psa sąsiada, j***ć do 67r życia, płacić sk***iałe podatki z kosmosu, tolerować Rosję, klaskać na widok Premiera Donalda Tuska itp itd....

wieczo11

2012-05-12, 12:46
nie, po prostu chodzi mi o to, ze ta akcja ktora ty wrzuciles nie rozprzestrzenila sie tak poswiecie tak jak ta ktora ja wrzucilem :D

boon3pol

2012-05-12, 15:34
Aż mi się przypomniało coś podobnego w związku z "free hugs"



rockface123

2012-05-12, 22:36
przyjemny filmik bardzo mi się podoba :) hehe nie wiem co sobie wyobrażacie mając konto na sadistic ale radze zejść na ziemie spojrzeć w lustro i... tak jesteście małymi gówienkami a nie k***a sadystami dziękuje za uwage ;] przepraszam za przykrą prawde jak chcecie moge was przytulić.

heartshade

2012-05-12, 22:36
Kilka domów ode mnie mieszka zajebista świnia. Wiecie, duży cyc, blondi, fajna pupcia...
Jutro zapie**olę sobie baner 8 metrów na 4 z napisem "Free cośtam", stanę pod jej chatą i może się do niej poprzytulam ;) A jak dobrze pójdzie z tym przytulaniem to może się uda to dam jej po gaciach :)

zygi2

2012-05-12, 22:37
gówno a nie darmowe przytulanie. jedynym człowiekiem który potrzebował przytulania to ten kolo z kartką papieru. później wrzucił filmik na swoje konto na tjubie. a za każde wejście na jego filmik wpadają mu centy / dolce ( z wyświetlanych reklam ). a może alkohol wypłukał resztki uczuć i ludzkich odruchów z mojego na wskroś polskiego organizmu... k***a, idę spać.