18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Taka historia...

kiziamizia • 2014-04-08, 21:53
Z ostatniej chwili!

Matka zamordowała swoje dziecko, po czym popełniła samobójstwo.

Powodem było pobicie jej przez małżonka.

Kolejne, dziesiętne już z kolei.

Bo wypił, znowu.

Wypił znowu, bo się wk***ił.

Wk***ił się, bo znowu nie wytrzymał.

Nie wytrzymał tego, że znowu nie zdążył na spotkanie.

Spotkanie mające odmienić byt jego rodziny.

Ponieważ k***a znowu mimo widniejących cyfer odliczających czas do zielonego światła, paru obywateli dopiero po ujrzeniu ZIELONEGO, zaczęło przypominać sobie, jak się wrzuca jedynkę i w ogólę jak ja mam na imię.

Tym oto sposobem, zamiast dziesięciu aut, na zielonym przejechały trzy.

Zbyszek, morderca, był czwarty.

Nie wytrzymał...

Eurek

2014-04-08, 22:07
seems legit

Marllix

2014-04-08, 22:17
W skrócie:
Małżonek się napie**olił ponieważ przez "niedzielnych" kierowców zabił tam kogoś na pasach i przez to się spuznił na spotkanie które miało zagwarantować mu dobrą pracę.Po udanej ucieczce przed policją,wrócił do domu i wyładował agresję na swojej Partnerce,która nie wytrzymała i zabiła swoje dziecko,a potem popełniła samobójstwo.

P.S:Dodam tylko że z nieoficjalnych informacji wynika że denat sp***olił przed wymiarem sprawiedliwości i udziela się tu na forum pod pseudonimem Bon.(Z uwagi na ochronę danych osobowych nie mogę podać pełnej nazwy,ale i tak wszyscy wiecie o kogo chodzi :D )




Sorki k***a,ale mi się nudziło.

cys23

2014-04-08, 23:18
Fajna historia, a wiecie że:
Na Słowacji czerstwy znaczy świeży
Frajer znaczy kozak
Nasze szukać to ich r*chać
kibel to wiadro
jagoda to truskawka
a kokot to ch*j?

tonieja

2014-04-09, 01:17
@up co z wojtkiem?

Kryn3k

2014-04-09, 14:26
k***a... cyfer.... chyba lucyfer

1408

2014-04-09, 18:00
Które z kolei?

Koosmi12

2014-04-09, 18:05
Ciężkie dragi widzę kolega bierze. Zazdroszczę.

Skyperian

2014-04-09, 18:05
ch*j z tym, ważne czy ktoś klaskał?

Le...........nn

2014-04-09, 18:06
Za dużo do myślenia. Idę do kuchni.

autsajder_

2014-04-09, 18:10
Dobre na tekst kawałka rockowego

dedmaker

2014-04-09, 18:12
Marllix napisał/a:

W skrócie:
Małżonek się napie**olił ponieważ przez "niedzielnych" kierowców zabił tam kogoś na pasach i przez to się spuznił na spotkanie które miało zagwarantować mu dobrą pracę.Po udanej ucieczce przed policją,wrócił do domu i wyładował agresję na swojej Partnerce,która nie wytrzymała i zabiła swoje dziecko,a potem popełniła samobójstwo.

P.S:Dodam tylko że z nieoficjalnych informacji wynika że denat sp***olił przed wymiarem sprawiedliwości i udziela się tu na forum pod pseudonimem Bon.(Z uwagi na ochronę danych osobowych nie mogę podać pełnej nazwy,ale i tak wszyscy wiecie o kogo chodzi :D )



Sorki k***a,ale mi się nudziło.

spuźnił, k***a to aż jebie po oczach.... :erniepalm:

Pojar

2014-04-09, 19:54
kiziamizia napisał/a:


Matka zamordowała swoje dziecko, po czym popełniła samobójstwo.


kiziamizia napisał/a:


Zbyszek, morderca, był czwarty.

Nie wytrzymał...



Nie trzyma się kupy, więc raczej fejk ;-)

Plazma

2014-04-09, 20:06
Pojar ma racje, to jest fejk!

BongMan

2014-04-09, 20:31
kiziamizia napisał/a:

Ponieważ k***a znowu mimo widniejących cyfer odliczających czas do zielonego światła, paru obywateli dopiero po ujrzeniu ZIELONEGO, zaczęło przypominać sobie, jak się wrzuca jedynkę i w ogólę jak ja mam na imię.


Aaa k***a!!! Jak ja tego nienawidzę na drodze! pie**olone j***ne bezmózgie k***a muły! Myślą pie**olone p*zdy o niebieskich migdałach, podczas gdy na światłach powinni być zwarci i gotowi i ruszać już na pomarańczowym tak, żeby w momencie jak zapali się zielone twoje koła przekraczały linię.
Gdyby to ode mnie zależało to dałbym to jako jedno z zadań egzaminacyjnych. Postawiłbym też kamery na każdym większym skrzyżowaniu i dla każdego kto zamuli z miejsca 1000zł i 20 punktów. j***ne cioty!!!

A nawet już się o to burzyłem na Sadisticu. Jak kogoś interesuje ten temat to proszę: http://www.sadistic.pl/ap...we-vt253826.htm