18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tak wiele musi byc Zmienione by wszystko zostało po staremu

tomasz220289 • 2015-05-25, 21:28
Witam Sadole.. chciałbym bez ogródek napisać o wczorajszym wyniku wyborów bez tej śmiesznej podstawionej nam rzeczywistości.
Obecnie prezydent Bronisław Komorowski wywodzący się z Platformy Obywatelskiej (stronnictwo niemieckie na naszej scenie politycznej) będzie musiał ustąpić na rzecz Andzeja Dudy wywodzącego się z Prawa i Sprawiedliwosci ( stronnictwo amerykańsko-żydowskie na naszej scenie politycznej) Sojusze się odwrócily, dwa tygodnie temu w programie prowadzonym przez Bogdana Rymanowskiego w TVN24 Bronisław Komorowski został spytany o WSI i książkę Sumlińskiego ( Za niemieckiego TVN-u który jakiś czas temu kupili od Niemców Amerykanie byłoby nie do pomyślenia by takie pytanie padło na antenie) Więc warto zadać sobie pytanie.. dlaczego Niemcy sprzedaja tak cenne i skuteczne narzędzie propagandy i manipulacji jakim jest TVN? Dlaczego nagle Komorowski jest atakowany w stacji która przez ostatnie 5 lat wręcz wychwalała jego prezydenture pod niebiosa. Warto sobie zadać pytanie co mogłoby przekonać Niemcy do oddania zewnętrznych znamion władzy? mysle że tylko jedna rzecz.. zgoda Stanów Zjednoczonych na rewizje postanowień czterech mocarstw w Poczdamie, a skoordynowane polityki historyczne zarówno Niemiecka jak i Żydowska, oraz działania piątej kolumny w Polsce coraz intensywniej przygotowują opinię publiczną robiąc z Polaków antysemitów, faszytów, rasistów, homofobów, ksenofobów.. wysyłając w ten sposób zagranicy sygnał że w Polsce "znowu" dzieje coś niepokojącego.. i dopiero na tym etapie możemy zrozumieć wage żydowskich roszczeń majątkowych.. bo ktoś kto będzie dysponował na terenie Polski majątkiem szacowanym na 65 mld dolarów będzie miał nie tylko uprzywielejowaną sytucję ekonomiczną ale także i polityczną .. bedzie to po prostu Szlachta Jerozolimska nad mniej wartosciowym narodem Polskim i każda próba buntu przeciwko tej szlachcie będzie mogła być zinterpretowana jako pacyfikacja Polskiego dzikiego antysemityzmu, a biorąc pod uwagę że sytuacja w Europie Środkowo-Wschodniej stała się znowu płynna to ustanowienie Judeopolonii na naszym terenie byłoby dla Niemiec jak dar z niebios i jednocześnie WYROKIEM ŚMIERCI NA NARODZIE POLSKIM.

KrisCFC

2015-05-25, 21:34
I tak ch*ja z tym zrobimy. :amused:

le_Roi_des_fous

2015-05-25, 21:45
Panie Braun nie wiedziałem że ma pan konto na portalu.

biglog

2015-05-25, 21:46
Ciekawe przemyślenia, mógłbyś to jeszcze rozwinąć?

kroplik

2015-05-25, 21:47
Pisał Stanisław Michalkiewicz ;)

tomasz220289

2015-05-26, 00:03
@up i po co ta dygresja? tak skopiowalem tekst i wkleilem.. puknij się w czoło.. a że zgadzam się z tym co mówi Pan Stanisław to posiłkuję się często jego wypowiedziami.

kroplik

2015-05-27, 23:05
tomasz220289 napisał/a:

@up i po co ta dygresja? tak skopiowalem tekst i wkleilem.. puknij się w czoło.. a że zgadzam się z tym co mówi Pan Stanisław to posiłkuję się często jego wypowiedziami.



Z jakiego powodu mam się puknąć w czoło? Napisałem tylko, że tekst, który sobie przypisujesz (
tomasz220289 napisał/a:

chciałbym bez ogródek napisać o wczorajszym

) jest autorstwa red. Michalkiewicza.

tomasz220289

2015-05-29, 18:17
kroplik napisał/a:



Z jakiego powodu mam się puknąć w czoło? Napisałem tylko, że tekst, który sobie przypisujesz () jest autorstwa red. Michalkiewicza.



Nie jest autorstwa Michalkiewicza tylko posluguje się tym co on mowi z czym w pelni się zgadzam.. prosze o dowod ze go przekopiowalem?