18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak to sie robi w Neapolu

ko...........ca • 2013-08-28, 17:03
To sie teraz dzieje u makaroniarzy :facepalm:

Najpierw ukradli im iPhona, grożąc bronią, a później najprawdopodobniej chcieli ukraść samochód. Dla dwóch złodziei z neapolitańskiego gangu nieletnich skończyło się to śmiercią.


Wszystko trwało kilka sekund. Młoda para narzeczonych (23-letnia kobieta i 29-letni mężczyzna), w ubiegłą niedzielę około godziny 2,30 w nocy zatrzymała się nieopodal miejskiego parku na ulicy Posillipo - promenady ciągnącej się równoległe do wybrzeża w Neapolu. Za kierownicą smarta siedziała dziewczyna. W pewnym momencie z ciemności wyłoniło się czterech wyrostków na dwóch skuterach. Grożąc bronią palną, obrabowali parę z telefonu komórkowego iPhone.



Poszkodowani odjechali w pośpiechu z miejsca zdarzenia. Za kierownicę przesiadł się chłopak. Kiedy się w stronę centrum miasta, po przejechaniu kilku kilometrów, po przeciwnej stronie ulicy znowu zobaczyli dwa skutery.

Jak zeznał narzeczony, rozpoznali napastników z parku i zorientowali się, że ci zawrócili i zaczęli jechać za nimi. Młody mężczyzna był przekonany, że chcieli ukraść mu również samochód.

Jak zarejestrowały kamery uliczne - gdy skuter wyprzedził smarta, samochód ruszył za nim w pościg, ściął zakręt i najechał na motor, który uderzył w mur. Dwóch młodocianych złodziei - jeden w wieku 16, a drugi 18 lat - zginęło na miejscu. Obaj byli już notowani przez policję.

Ciekawe jakiej rasy byli przestępcy :hitler:

skradzione z wp.

Troche więcej:
tutaj

Pszszemek

2013-08-28, 17:29
"Ciekawe jakiej rasy byli przestępcy" no też mi zagadka:niggasmile:


zuojestwszedzie

2013-08-28, 17:41
zamiast srajfona kupiliby sobie niezniszczalną, niezawodną nokie 3310 to jeszcze by w łeb mogli zajeb*ć chamów :D

tool006

2013-08-28, 18:05
Carmageddon smartem... Tego jeszcze nie grali :)

GoldRoger777

2013-08-28, 18:29
Niech się cieszą. Młodociani uwolnili ich od Srajphona

Given

2013-08-28, 22:20
Dostali medal?

ssiruuvi

2013-08-28, 22:31
niech gina sk***ysyny

PS dlaczego ostatnio sadol dziala jak gowno? juz nie mowie o filmikach ale zdjecie nokii wyzej do tej pory sie laduje? pozostala czesc internetu dziala normalnie..

Lord_Rzeźnik

2013-08-28, 22:34
Mam tylko nadzieję.... Że odzyskali to, co im skradziono.

ZiZU

2013-08-28, 22:39
@ssiruuvi, u mnie wszystko jest ok. Filmiki ładują się szybko, tak samo obrazki.
Może czas przesiąść się z 512kbps na coś lepszego ;]

mare30ks

2013-08-28, 22:46
brawo za wyrwanie chwastpw, sam bym zrobil tak samo. tyleze nie kupilbym smarta ;)

mati007-73

2013-08-28, 22:58
Każdy włoch z północy wam powie że neapol to już nie włochy,a afryka.

Hi...........zu

2013-08-28, 22:59
Jakiej rasy? Gównianej :D

quickxxx

2013-08-28, 22:59
ZiZU napisał/a:

@ssiruuvi, u mnie wszystko jest ok. Filmiki ładują się szybko, tak samo obrazki.
Może czas przesiąść się z 512kbps na coś lepszego ;]



Jak, nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz. Ja mam 20mbps, internet więc do najwolniejszych nie należy, a też nie mogę otworzyć dzisiaj filmików, co 10 zdjęcie wygląda dosłownie jak z 16-bitowców. Już trochę wcześniej były problemy z niektórymi filmikami na sadolu, musiałem po włączeniu ładowania czekać kilka minut żeby mi się nie zaciął w połowie. Ale dziś (może już 2/3 dzień bo tyle nie wchodziłem) to się nawet otworzyć nie chcą.

Niuton

2013-08-28, 23:05
Neapol to chyba największe ścierwo Włoch jest.

ellsworth

2013-08-28, 23:07
quickxxx napisał/a:



Jak, nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz. Ja mam 20mbps, internet więc do najwolniejszych nie należy, a też nie mogę otworzyć dzisiaj filmików, co 10 zdjęcie wygląda dosłownie jak z 16-bitowców. Już trochę wcześniej były problemy z niektórymi filmikami na sadolu, musiałem po włączeniu ładowania czekać kilka minut żeby mi się nie zaciął w połowie. Ale dziś (może już 2/3 dzień bo tyle nie wchodziłem) to się nawet otworzyć nie chcą.


Ja mam 10 część twojego łącza, a stronka działa bez problemu. Może masz jakieś problemy z dostawcą/siecią na mieście?