18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się zastanawiam

hudziel • 2016-01-03, 23:55
Czy jeżeli muzułmanin podaje Ci lewą rękę jako nieczystemu to czy prawą możez mu podać mydło z takiego samego powodu ?

de...........nt

2016-01-04, 00:13
hudziel napisał/a:

Czy jeżeli muzułmanin podaje Ci lewą rękę jako nieczystemu...



To mu ją upie**alamy przy samym łokciu, o ile znajduje się w Europie. Za kradzież, bo socjal to złodziejstwo. Za kradzież - zgodnie z jego szariatem należy się obcięcie łapy. Skoro chce wprowadzać u nas swoje prawo, to niech sam się do niego zastosuje dla przykładu. A na koniec powinien jeszcze podziękować, że traci lewą, a nie prawą.

Guzik

2016-01-04, 00:15
Wtedy mu po prostu wypie**alasz lepę na ryj i odchodzisz zamiast bawić się w lewaka-filozofa :v

solltys

2016-01-04, 01:28
Jeżdzę Civikiem 8 gen, zgadzam się z gościem mimo iż myslałem ze bedę miał ból dupy.

Stwórca

2016-01-04, 04:15
@up
Koledze chyba tematy się popie**oliły.

Halman

2016-01-04, 04:47
@up może to coś na temat ale głębszego? :)

BucketMan

2016-01-04, 05:54
Ludzie bez prawej ręki mogą się witać lewa, tylko w takiej sytuacji przywitam się z kimś gdy mi podaje lewą dłoń.

en-em

2016-01-04, 06:38
Witają się normalnie. Lewą łapę podają jako wyraz pogardy dla drugiego człowieka bo tylko lewą podcieraja swoje dupska. Wtedy odpowiednią ripostą jest soczysty liść w ryj takiego delikwenta.
To na marginesie bo nikt normalny im ręki nie poda

nowynick

2016-01-04, 08:28
:roll:

o widzę sami "znafcy" tematu... Ilu muzułmanów podało Wam lewą rękę? No dobra, wiem że żaden (prawdopodobnie muzułmanina widzieliście tylko na obrazku). Ja poznałem kilku, żaden czegoś takiego nie odpie**alał, a i tak dorobicie jakąś ideologię o lewej ręce i co byście im zrobili za taki gest pogardy(podpowiem, większość Was: gówno...) o ile w ogóle go stosują...

ypierdalaj

2016-01-04, 09:06
Z prawicy to można mu przyjebac luja ogłuszacza.

eligurf

2016-01-04, 10:54
@nowynick
większość tych specjalistów od podawania dłoni nie tylko nie widziało muzułmanina, ale obcokrajowca w ogóle. Siedzą w tej swojej Małkini czy Pułtusku i się frustrują, bo wykazanie się chamstwem wobec czyjejś nieuprzejmości to na pewno nie powód do dumy z bycia lepszą rasą.

poranny_kubek

2016-01-04, 11:27
Katolika byśta tak nie bronili jak islamistę. Od kiedy na Sadistica wpuszcza się równouprawnieńców, tolerantów i innych dewiantów?


sars80

2016-01-04, 13:13
zastanawiaj się dalej

Belormoroth

2016-01-05, 08:25
Nie spotkalem sie zeby mi ktos podal lewa reke ale podejrzewam ze moja reakcja byloby lepa w ryj albo wzrok politowania i wyminiecie chwasta (reakcja zalezna od wygladu cwaniaka. Im wiekszy cwaniak tym prawdopodobniej reakcja wyminiecia :D )

Guzik

2016-01-05, 13:28
nowynick, eligurf, ja wam chłopaki proponuję wypie**alać (będzie warn? :D ) z tego portalu jak nie potraficie ogarnąć specyficznego rodzaju humoru jaki tu panuje. Pomijam już fakt, że wy chyba bierzecie na serio wszystko co jest napisane w internetach. No i oczywiście nie obyło się bez przesyconego poczuciem wyższości komentarzem dotyczącym potencjalnego pochodzenia użytkowników i ich "obycia w świecie". Przy okazji podziwiam to, że wyśmiewacie fakt, że ktoś okazuje wyższość nad, przykładowo, takimi muzułmanami a sami robicie to samo w stosunku do ludzi ze wsi/małych miasteczek albo ludzi słabiej wykształconych. To jest logika, której chyba nigdy nie przestanę podziwiać za jej brak logiki.