18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończą wygłupy

~_Yarko_ • 2023-12-14, 10:41

13 grudzień 2023, chłopak zmarł.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2023-12-14, 13:57
Przynajmniej widać, że koledzy prawdziwi. Wygłupy wygłupami, ale chcieli pomóc z całego serca.

croyna

2023-12-14, 14:21
mimo natychmiastowej pionizacji? uderzenie musiało być solidne

patmon

2023-12-14, 14:42
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Przynajmniej widać, że koledzy prawdziwi. Wygłupy wygłupami, ale chcieli pomóc z całego serca.



Stawiam piwko. Szukałem w komentarzach, czy ktoś zwrócił uwagę na szybką reakcję kolegów , jak widać po szybkiej reakcji takich prawdziwych kumpli na których można polegać, wyciągnęli go spod wciąż jadącego pociągu. Większość mędrców i twardzieli tego portalu pisze o pionizacji i mało fachowej pomocy, gdzie w takim zdarzeniu na żywo strach i paraliż zrobiłby swoje i stali byście zszokowani ( co to się stanęło matkobosko ) i telefonem nagrać kolegę to wasza cała pomoc.

Wuya

2023-12-14, 15:13
Są gdzies focie nóżek ? Do prywatnej kolekcji :lol:

Badluck13

2023-12-14, 15:24
Jeszcze go an rozj***nych nogach próbowali postawić :)

Radian1

2023-12-14, 15:49
Z racji lokalizacji "tragedii" szczerze i z całego serca mam to w dupie. Jednego mniej to zawsze dobrze.

lukas_21221

2023-12-14, 17:32
patmon napisał/a:

Stawiam piwko. Szukałem w komentarzach, czy ktoś zwrócił uwagę na szybką reakcję kolegów , jak widać po szybkiej reakcji takich prawdziwych kumpli na których można polegać, wyciągnęli go spod wciąż jadącego pociągu. Większość mędrców i twardzieli tego portalu pisze o pionizacji i mało fachowej pomocy, gdzie w takim zdarzeniu na żywo strach i paraliż zrobiłby swoje i stali byście zszokowani ( co to się stanęło matkobosko ) i telefonem nagrać kolegę to wasza cała pomoc.


Większość pajaców tutaj to takie fifarafa jakby co tydzień im ziomeczka pociag rozpie**alal. Medrcy zza ekranika. Pfu

el...........ss

2023-12-14, 19:48
Może nie chciał na front trafić... cóż - udało się

Siriuz

2023-12-14, 20:03
patmon napisał/a:

Stawiam piwko. Szukałem w komentarzach, czy ktoś zwrócił uwagę na szybką reakcję kolegów , jak widać po szybkiej reakcji takich prawdziwych kumpli na których można polegać, wyciągnęli go spod wciąż jadącego pociągu. Większość mędrców i twardzieli tego portalu pisze o pionizacji i mało fachowej pomocy, gdzie w takim zdarzeniu na żywo strach i paraliż zrobiłby swoje i stali byście zszokowani ( co to się stanęło matkobosko ) i telefonem nagrać kolegę to wasza cała pomoc.



Aj tam pie**olisz. Fakt, że mnie akurat mdli widok krwi, ale tutaj gościa powykręcało w kurtce zimowej i ci na filmie pewnie nawet nie byli świadomi obrażeń kolegi. Wyciągnąć, sprawdzić podstawowe funkcje życiowe i nawet nie ruszać tylko dzwonić po pogotowie. Tyle i aż tyle wystarczyło zrobić. Nawet nie próbowałbym go układać w pozycji ustalonej tylko do przyjazdu pogotowia monitorował oddech i układał tylko w razie potrzeby.

spawarka_inwertorowa napisał/a:

test



Jest ok, działa.

00...........01

2023-12-14, 20:19
o k***a pierwszy raz w zyciu na sadolu mam takiego mindfucka

gucio_gu

2023-12-14, 20:24
Chodnik pod górke powinien być,do torów pociągu,a tu Przechył jest na tory

viking19

2023-12-14, 20:30
patmon napisał/a:

Stawiam piwko. Szukałem w komentarzach, czy ktoś zwrócił uwagę na szybką reakcję kolegów , jak widać po szybkiej reakcji takich prawdziwych kumpli na których można polegać, wyciągnęli go spod wciąż jadącego pociągu. Większość mędrców i twardzieli tego portalu pisze o pionizacji i mało fachowej pomocy, gdzie w takim zdarzeniu na żywo strach i paraliż zrobiłby swoje i stali byście zszokowani ( co to się stanęło matkobosko ) i telefonem nagrać kolegę to wasza cała pomoc.


lukas_21221 napisał/a:

Większość pajaców tutaj to takie fifarafa jakby co tydzień im ziomeczka pociag rozpie**alal. Medrcy zza ekranika. Pfu


wypraszam sobie. sam tu pisałem gdzieś całkiem niedawno, że co by nie mówić o tych gównokrajach, to w sytuacji wypadku bądź katastrofy, tacy hindusi czy ruscy lecą całym tłumem, pomagać. i to jest fakt.
nie mowiąc tu oczywiście o ruskich na froncie. xD
choć będąc uczciwym, widziałem tu kiedys dronowanko kacapów, i jeden ruski próbował odciągnąć rannego kumpla gdzieś w krzaki, mimo że inne drony dalej im latały nad łbami.
przyznam, ze jakies minimum szacunku przez chwilę do niego poczułem.
ja nie wiem, jak bym sam się zachował, w takiej krytycznej sytuacji, na froncie.
pewnie bym się zesrał w gacie. xd

psotna_cipka

2023-12-14, 23:08
Zahaczył się o własne nogi. Już tego nie powtórzy.