18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończą pranki-sranki. Aż mi się humor poprawił!

mieszalniapasz • 2014-10-21, 12:16
Koleś już chyba nie będzie robił pranków...


quartz75

2014-10-21, 13:13
A jak napiszę, że to już nudne to mnie umysły godne przedszkolaczka zaraz tu zjebią? To zapraszam, trzepcie się ile wlezie. Jak kogoś to bawi to ostrzegam, nie jestem pudzianem ale jak wyk***ię prosto w ryj to sprawa prosta. Ja do ortopedy, taki cwe* po wstawienie minimum dwóch ząbków. A NFZ z przodu nie wstawia. ;)

Bonzacz92

2014-10-21, 13:17
Ten drugi prank akurat jest całkiem na miejscu :-D

mieszalniapasz

2014-10-21, 13:28
alorotom napisał/a:

k***a pedale j***ny gdzie tu "PRANKA" widzisz ? Bo jebnął mu pizza to już żart ? japie**olek***amać.jpg

Po prostu spina jakaś koleś chciał się popisać i dostał stzała a nie pranka ...



Zamknij pysk. ch*j mnie obchodzi czy to "prank" czy "pizza slap" czy k***a jakieś jenbane "chalenge" - pedalskie zachowanie z pedalskim finiszem. W piździe mam twoje pedalskie definicje....pedale.

Miejsce na warna:
-------------------------

Aragon1988

2014-10-21, 13:29
Najpierw startuje do gościa, rzuca mu tekstami 'wyluzuj chłopcze' a potem wielkie zdziwienie, że dostał po ryju i to on jest pokrzywdzony.

DDS

2014-10-21, 13:37
k***a przecież to fake... specjalnie jest tak nagrywane żeby nie było widać ciosu

Smokw

2014-10-21, 13:43
Ja nie widzę nic niehonorowego w zachowaniu tego drugiego. Przecież zdjął kurtkę i podał ją koledze, no i jeszcze powstrzymywała go jakaś laska przez chwilę. Po prostu koleś się bał i liczył na to, że jak się odwróci i nadal będzie go lekceważył to ten mu nic nie zrobi.
Tak. Macie rację - jestem ekspertem.

LeszekCzarny

2014-10-21, 13:45
Typ z pizzą zachował się jak p*zda, kompletna. I za to należał mu się wpie**ol. Natomiast zachowanie "poszkodowanego" też całkiem mi się nie podoba. Inaczej, jakby od razu mu przyj***ł, albo wyzwał na solówkę, byłoby bardziej honorowo. No, ale i tak należało się frajerowi. Pytanie tylko, ten "uśmieszek" który mu pozostał, to krew, czy jakieś rozcięcie?

Davidofs

2014-10-21, 13:55
Bardzo pięknie partyzant za partyzanta. I dobrze że oddał mu tak jak oddał. Jak ktoś was zacznie napie**alać na ulicy od tak to będziecie bić się honorowo? Honorowo można się bić tylko na ustawkach, jeśli ktoś was od tak jebnie bez przyczyny to raczej można zapomnieć o honorze i przypie**olić tak by się gówno nauczyło i więcej nie cieszyło.

LikeThis

2014-10-21, 13:57
Jak można nazywać pizze plackiem?
To tak jak nazywać Putina dobroczyńcą

czorcik696

2014-10-21, 14:21
Powinien się spodziewać strzała, a wręcz nie powinien się spodziewać niczego innego, nawet partyzanta. Pan "śmiszny pranker" wyciągnie z tego wnioski i będzie teraz zaczepiał tylko kobiety, osoby starsze i niepełnosprawne, oraz dzieci które mu nie oddadzą.

hycel

2014-10-21, 14:45
Koleś pewnie był w szoku, dlatego później zareagował :D

Ps. Ładnie mu przypie**olił.

Benek1505

2014-10-21, 15:22
I bardzo k***a dobrze rudej k***a szmacie!!!

gremlin1982

2014-10-21, 15:29
Pięknie mu zaj***ł :D Przecież to też był prank, tylko że z utratą przytomności :D

CrashDW

2014-10-21, 16:00
nie wierzę ilu tu debili... Koleś zachował się idiotycznie i zasłużył sobie na strzał w mordę, ale trzeba mu było w takim razie od razu wyj***ć a nie spoko spoko i czaić się aż tamten się odwróci/straci czujność! No k***a, to że ktoś nie ma honoru to nie znaczy, że ja też nie muszę go mieć. To przecież nie był groźny atak, napad w ciemnej ulicy. Przez takie zachowanie wyszedł tylko na większą p*zdę. Ale trudno żeby tutejsi rycerze ortalionu to ogarnęli...

Peter-Norivotset

2014-10-21, 16:22
Szkofa, ze pranker nie zostal sparalizpwany do konc zycia po tym strzale.