18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się jeździ w Polsce!

xsw2 • 2013-11-14, 15:56
Świeży film od Kabana. Gość jest w czołówce polskiego stuntu, więc nie ma co opisywać, trzeba obejrzeć ;-)


CYPRIAN

2013-11-16, 09:31
jest dobry na pewno lata ćwiczeń hyle czoło

xsw2

2013-11-16, 09:47
Devon1c napisał/a:

dla mnie kozak w polsce jest tylko jeden $13 :)



$13 to klasa sama w sobie, ze tak powiem, ale jego filmy jakos dupy nie urywaja ;) wszystko robione zajebiscie technicznie, ale bez polotu :-)

kolkapl

2013-11-16, 10:29
wielki ku*as w dupe tym co życzą mu źle, gość jest kozakiem i jak widać na filmie śmiga na zamkniętych placach.

salut i piwko!

gressive

2013-11-16, 11:04
Hahaha był taki jeden kaban (nie można tutaj podawać nazwiska więc zamieńcie sobie k na c). Włamał się do mojego samochodu i miał malutkie zdziwienie, chciał wyj***ć radio, ale sobie radio na linke stalową przywiązałem, więc wiadomo nie mógł wyjąć. Co zrobił? Rozpie**olił całą deske rozdzielczą, dosłownie wszystko rozpie**olił płaskim śrubokrętem. Zapomniał idiota, że sam się zranił :D i ślady krwi też zostawił. Cóż debil i tyle, poszedł siedzieć (miał inne zatargi z prawem) no i mi płacił w ratach za całe zniszczenia.Oczywiście kwota, którą sąd mu zasądził była lekko mówiąc mała, zbyt mała, żeby to się pokryło w kosztach. To tyle.

obersturmbannführer

2013-11-16, 12:03
do wszystkich hejterów, nie potrafilibyście nawet odpalić motocykla a co dopiero przejechać na nim 100 metrów w lini prostej, ale pewnie zaraz ciepłe 16stki napiszą że po h*j im taka umiejętność, racja... lepiej siedzieć na dupie i hejtować bo w końcu do niczego innego się nie nadajecie...większość z was pewnie będzie miała w przyszłości problem ze zdaniem prawka na B... ale co ja tam wiem. Brawo Kaban i pozdro dla Bojadeł :D

tranzystor

2013-11-16, 13:24
Nawet w filmie o polskim stuncie musi pojawić się TDI :mrgreen:

xsw2

2013-11-16, 16:47
@up
TDI sa wszedzie, japonce dla wybranych :amused: