18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się bawią Turcy

bestialsky88 • 2014-03-11, 13:23
Mecz pomiędzy Trabzonsporem a Fenerbahce.

Demirel pokazuje pręt rzucony w jego stronę.


Policja chroni Erkina w którego lecą kamienie, gdy ten próbuje wykonać rzut rożny


Tutaj widzimy, jak Turasy podwędziły skądś zajebiście wielki rożen do kebaba.


Raca rzucona w Demirela


i skutki jej działania.


Wybita szyba w autobusie zespołu Fenerbahce, który wyjechał ze stadionu po północy (mecz zaczynał się o 19:00) osłaniany przez wozy opancerzone.



Jak widać wydarzenia z Legii sprzed tygodnia to mały pikuś w porównaniu z tym, co dzieje się w Turcji :idzwch*j:

+ Turecki Copperfield

SharpSe

2014-03-11, 20:28
squ87 napisał/a:

@wszyscy co się na (L) napinają
Nie dorastacie nam do pięt, jedyny klub, który może z nami konkurować pod względem ultras to Lech z Poznania... choć za mistrza przy stole ja Lecha w dupę pie**ole.



Ile ta wasz legia mistrza przy zielonym stoliczku zdobyła to szkoda gadać. Wystarczy fakt, że nigdy nie spadła z pierwszej ligi. Leśne dziadki zawsze wam ratowały dupę. Więc nie psiocz na lecha. Jesteście największą k***ą w Polsce. Każdy o tym wie. Ultrasów macie najlepszych ale to tak jak jedzenie w McDonald. Gówno tylko ładnie opakowane.

squ87

2014-03-11, 21:03
@gwindak
Ta... możesz po psioczyć.

SharpSe

2014-03-11, 21:11
squ87 napisał/a:

@gwindak
Ta... możesz po psioczyć.



Nie psioczę. Fakty kolego. Nie będę się znęcał na tobą bo "Czyż nie dobija się koni".

GardzePrawica

2014-03-11, 21:14
Kibole to j***ne zwierzęta i podludzie niezależnie od pochodzenia, koloru skóry czy wyznania.

Arkas

2014-03-11, 22:53
Szlachcic_Cygański napisał/a:



Ty się lepiej popatrz na polską scenę kibolską. Takie same zwierzęta, a nawet gorsze!



Zwierzęciem może ty jesteś, lemingiem pewnie.

EdmundKemper

2014-03-11, 23:25
Turcja, Grecja, Włochy, Holandia, Serbia, Chorwacja, Niemcy - to kraje, w których jest większy odsetek "zdarzeń" na trybunach niż u nas, ale to ponoć nasi kibole sprawiają najwięcej kłopotów w Europie. Hipokryci, chyba nie pamiętacie lat 90 skoro mówicie, że w obecnych czasach na stadionie jest niebezpiecznie. Poczytajcie sobie o meczach reprezentacji z lat 90, praktycznie każdy grany przez Polaków u siebie kończył się bójkami i bieganinami po stadionie kibiców. A teraz co najwyżej można dostać mandat za śmiecenie słonecznikiem.

majkel1029

2014-03-12, 01:02
Na stadionie powinni być snajperzy i każdego bydlaka który rzuci racę (lub inny niebezpieczny przedmiot) na murawę,bądź w trybuny powinni eliminować. 2 tygodnie i byłby święty spokój. k***a sam jestem kibicem i wk***ia mnie to,że nie mogę iść spokojnie z rodziną na mecz,bo ni ch*j nie wiem czy jakiś pojeb mi (albo co gorsza moim bliskim) racą,butelką czy innym ch*jostwem w głowę nie wyk***i.

dOpieca

2014-03-12, 01:35
szkoda że atomówkami nie rzucają