18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak ściemnia TVN?

berafito • 2012-06-19, 16:51


Jeszcze jakby to miało być tylko w programach tylko Dlaczego ja, Ukryta prawda, itp. to bym mógł to zrozumieć. Jednak przecież programy rozrywkowe i te typu reality show jak Ci "Surowi Rodzice" to sa przecież niby naprawdę, a jak widać to i tam są aktorzy TVNu :) . Przesyłajcie to dalej, żeby udowodnić każdemu ile prawdy jest w tym całym tvnie.
A naprawde Prokopa lubiłem i myślałem, że ma taką gadke na spontana, a tutaj jak widać to wszystko przygotowane i tylko zwyczajną grę aktorską odstawia ;P

mcvice

2012-06-19, 16:55
w tvn serwują nie prawdę? no coś ty?

ul...........rt

2012-06-19, 16:58
Dlaczego Ja robi Polsat....

Anders Breivik

2012-06-19, 17:01
ulthart napisał/a:

Dlaczego Ja robi Polsat....


Latem bobry żywią się głównie roślinami wodnymi i przybrzeżnymi, zimą odżywiają się łykiem drzew liściastych (najczęściej topoli, wierzby), które zgromadziły w lecie. Drzewa stanowią jeden z budulców żeremi. Bobry bez problemu ścinają drzewa w okolicach rzek. Starają się ścinać drzewo w ten sposób, aby przewróciło się ono w kierunku rzeki. Kopią nory w brzegach rzek oraz wałach przeciwpowodziowych lub w brzegach jezior. W przypadku braku dogodnych miejsc budują kopce z gałęzi i mułu, otoczone wodą, zwane żeremiami. Wejście do nory znajduje się pod wodą. Nora zaopatrzona jest także w otwór wentylacyjny. Czasami w żeremiu bobrów zamieszkują także piżmaki.

mcvice

2012-06-19, 17:01
@up "dlaczego ja" został użyty tylko do zarysowania typu programów w jakich aktorzy mogliby się pojawić a nie jako program tvn.

ul...........rt

2012-06-19, 17:32
tupolej napisał/a:


Latem bobry żywią się głównie roślinami wodnymi i przybrzeżnymi, zimą odżywiają się łykiem drzew liściastych (najczęściej topoli, wierzby), które zgromadziły w lecie. Drzewa stanowią jeden z budulców żeremi. Bobry bez problemu ścinają drzewa w okolicach rzek. Starają się ścinać drzewo w ten sposób, aby przewróciło się ono w kierunku rzeki. Kopią nory w brzegach rzek oraz wałach przeciwpowodziowych lub w brzegach jezior. W przypadku braku dogodnych miejsc budują kopce z gałęzi i mułu, otoczone wodą, zwane żeremiami. Wejście do nory znajduje się pod wodą. Nora zaopatrzona jest także w otwór wentylacyjny. Czasami w żeremiu bobrów zamieszkują także piżmaki.



Chciałeś być fajny ale Ci nie jebło,co nie zmienia faktu że "Dlaczego Ja" robi Polsat ;-)

smyrnakrzaki

2012-06-19, 17:43
każdy ogarnięty człowiek wie że telewizja wciska kit , co tu udowadniać?

ru_ziolo

2012-06-19, 17:45
TeVaueN kłamie ?? No co ty ??
Powiesz mi jak tuskowizja może nie kłamać ?
Z takim patronem jak ryży ch*j ?

LilL

2012-06-19, 17:47
I tego goscia widziałem w jeszcze kilku innych programach tvn, i co z tego? Zgłos sie na casting i też weź udział w jakims programie i jeszcze zarobisz, ja nie widze w tym nic odkrywczego.

berafito

2012-06-19, 17:58
mcvice napisał/a:

@up "dlaczego ja" został użyty tylko do zarysowania typu programów w jakich aktorzy mogliby się pojawić a nie jako program tvn.



Dokładnie o to mi chodziło, chciałem poprostu zilustrować wam to o czym stworzyłem ten temat ;p. A pozatym to wygląda na to, że ja dalem jakis argument na naszą wspólną tezę (to, ze telewizja klamie) a wy bez zadnego gowna wyjezdzacie, ze ameryki nie odkrylem. Tak, wiem ze w TV czesto dziennikarze itp zakrzywiają prawdę oraz przedstawiają fakty tak, jak chca zebysmy je postrzegac. Jednak ja tego nie dalem, zeby wam cos tutaj udowadniac, tylko poprostu zeby jeszcze bardziej popsuć opinie TVNowi, ktory i tak jej teraz najlepszej nie ma :P . Pozatym tez to jest co innego gdy w telewizji wciskają nam kit na rzeczy dotyczace naszego zycia codziennego a co innego, gdy pokazują nam te programy, ktore chu** maja wspolnego z tym, z czym mają miec ;) .

kaiel

2012-06-19, 21:06
i co dalej z tymi bobrami?

FryzjerZG

2012-06-19, 21:46
ulthart napisał/a:



Chciałeś być fajny ale Ci nie jebło,co nie zmienia faktu że "Dlaczego Ja" robi Polsat ;-)



jeblo mu jeblo, dobry polew z Ciebie zrobil.

KARAKOL

2012-06-19, 21:59
a ja mam takie pytanie z kont ty to wiesz

Heichahi

2012-06-19, 22:02
ulthart napisał/a:



Chciałeś być fajny ale Ci nie jebło,co nie zmienia faktu że "Dlaczego Ja" robi Polsat ;-)



To ciekawe dlaczego on dostał piwa a Ty nie. Dziwne nie?

Farmerx

2012-06-19, 22:04
Chwila moment, chcesz mi powiedzieć, że takie programy jak Ukryta Prawda, Dlaczego Ja i Surowi Rodzice to... fejki? Ale jak to? Przez całe życie żyłem w kłamstwie? To niemożliwe!!! NIEEEEEEEE!!!!!!!!! NIEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!



A tak serio - k***a kolego, to że to jest ustawiane wie chyba każdy z IQ powyżej 50, a można to zauważyc choćby po ich "zajebistej" grze aktorskiej, czy właśnie po tym, że ta sama osoba potrafi wystąpić po 5 razy w różnych odcinkach...

Ps. Też się dziwie, czemu jacyś idioci dają piwa kolesiowy, który wkleił tekst o bobrze z wikipedii. No ale najwidoczniej to ja jestem jakiś inny :homer: