18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tak powinna dzialac straz miejska

pusolka • 2013-09-17, 12:45
:ok: Mimo ,ze to nie jest az tak bardzo sadystyczne mysialem sie podzielic moim dzisiejszym spotkaniem z Policja Miejska ( odmiana polskiej strazy miejskiej).
Wracajac z pracy do domu zatrzymuje sie przed barem aby napic sie filizake kawy. Oczywiscie parkuje na zakazie parkowanie ( stalo tam kilka innych pojazdow) ale oczywiscie nie utrudnialo to poruszaniu sie innych pojazdow czy tez pieszych. Wychodze z auta a tu przede mna stoi Pan z Policji miejskiej i pyta;
- dlugo Panu zejdzie?
wiec odpowiadam ze 5 minut, wypije kawe, przeczytam jakis artukul w gazecie i uciekam. Mowi ahh ok :D
Ale wchodzac do baru naszla mnie niespodziewanie ochota na browarka, wiec sobie mysle, tyle czasu juz nie pilem brawarka. Dlaczego nie?!?!?! Siade na plazy, wypije browarka zapale fajeczke i moge wracac do domu.Wiec biore male piwko , wychodze z baru i podchodze do auta aby wziasc fajeczke. Policjant zerka na mnie z pytajaca mina. Wiec macham mu browarkiem i fajeczka i mu mowie, ze wypije piwko zapale faje i uciekam. :loldev: Na to po Policjant ;
- No, w takie cieplo zimny browar jest idealny.... tylko prosze nie zostawic butelki na plazy :ok:
Nasza straz miejska powinna brac przyklad jak traktuje sie ludzi a nie walic mandatami za kazda glupote
Ps. Akcja miala miejsce we wloskim miasteczku.
Pozdro

Tassadar

2013-09-18, 16:22
Widziałem Polaków za granicą, nie dziwie się polskiej policji itp. Polaków trzeba wychować po prostu.

Mólti

2013-09-18, 16:28
No tak, zaparkowales w zlym miejscu, wiec nie wiem co dobrego bylo w tym zachowaniu strazy. Powinienes dostac mandat.
Chwalicie tutaj to, ze straz nie daje mandatow tylko jest milutka i ma wyj***ne. Dla przestepcow wygodniej.

montezott

2013-09-18, 16:53
pusolka napisał/a:


Ps. Akcja miala miejsce we wloskim miasteczku.
Pozdro




Chyba zapomniałeś wspomnieć, że we Włoszech możesz mieć 0.5 promila czyli jedno piwko :)

KrisCFC

2013-09-18, 18:16
Pijesz piwo, choć wiesz że prowadzisz samochód? ch*j jesteś... :/

dozek

2013-09-18, 20:31
Jakby te jedno piwo było w stanie w jakikolwiek sposób wpłynąć

rawpanic

2013-09-18, 22:00
ja dodam moje doswiadczenie:
mialem gdzies 18 lat i jak pojechalem na dyskoteke z kolegami to tak sie spilem ze wracajac wymoitowalem przez okno. Kiedy moi koledzy sie zatrzymali by sprawszic czy wszystko ok, podjechala policja. Policjan spytal sie czy wszystko ok ze mna, potem poszedl do restauracji na przeciwko, przyniosl buteleczke wody i kazal kolegom zawiesc mnie do domu. Nawet nie sprawdzal czy moi koledzy byli po alko, ale napewno byli.
I to jest dla mnie zajebiste zachowanie

pawu95

2013-09-18, 23:53
Co za zjeby pisza o jezdzie po alkoholu? :D To nie Polska ze mozna miec 0,2. :) Tam kazdy do obiadu wali kieliszek wina albo nawet dwa, potem wsiada do auta i nie ma zadnego problemu. Policja jest taka, ze mozna na nia trabic a potem jeszcze sie z nimi poklocic i nic nie robia, a w Polsce taka sytuacja i... Samochody poobijane. Widzialem jak smart wjechal na skrzyzowaniu w innego smarta, poszkodowany w tej sytuacji stracil reflektor i mial ostro zarysowany zderzak. Bez wzywania policji, bez pisania czegokolwiek, po prostu zjechali ze skrzyzowania, jeden dal drugiemu dwa banknoty i pojechali kazdy w swoja strone.
Ale i tak najbardziej rozpie**alali mnie ludzie w futrach, podczas gdy bylo 15 stopni + ostre slonce, wiec na tyle cieplo zeby latac w samej koszulce. :D