18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Tak powinien wyglądać regulamin pisowni na forum :)

K-...........an • 2012-10-02, 16:49
15 (napewno?) zasad osoby piszącej cokolwiek.

1.Unikaj robiena literuwek.
2.Nie korzystaj z uproszczeń skrótów itp...
3.Nie korzystaj z nawiasów (chyba, że jest to niezbędne)
4.Wpychanie obcego języka na siłe do naszego nie jest cool motherfucker.
5.NIGDY nie powinno się uogólniać.
6.Nie przesadzaj z cytatami, jak napisał Ralph W. Emerson "Nienawidzę cytatów"
7.Porównania są głupie jak but.
8.Metafory też.
9.Wulgaryzmy są k***a ch*jowe.
10.Niedopowiedzenia są zbyt
11.Wyolbrzymienia są milion razy gorsze od niedopowiedzeń
12.Równoważniki zdań? wywalić...
13.Poza językiem należy też mieć wykształcenie w innych dziedzinach
15.Na co komu pytania retoryczne???

Ciekaw jestem czy rozumiecie punkt 13-15 :P Pozdrawiam

bdx12

2012-10-02, 21:08
A gdzie punkt dziewczyny opie**alają tylko mi?

Ręder

2012-10-02, 21:09
Jak twoja przemoc słowna nie działa to znaczy ze za mało jej używasz. Ja tam zostanwe przy przekleństwach, to jest k***a sadol a nie samosia.pl ;)

Devilyn

2012-10-02, 21:15
a co to k***a ? Regulamin forum Fana Barbie ?
Nie przeklinajmy, nie wyzywajmy się, nie piszmy nic w skrajnym wk***ieniu ... nie róbmy literówek i błędów bo oczywiście każdy użytkownik Sadistic.pl zobowiązany jest do nie spożywania napojów alkoholowych ... NIGDY... bo autorowi nigdy piwa nie sprzedają... bo autor jest idiotą i zamiast jajek ma jajniki. Co tam... zmieńmy nazwę strony na "miłość-przyjaźń-i-słodziutkie-lemurki.pl .......

kpaxian napisał/a:

15 (napewno?) zasad osoby piszącej cokolwiek.


13.Poza językiem należy też mieć wykształcenie w innych dziedzinach
15.Na co komu pytania retoryczne???

Ciekaw jestem czy rozumiecie punkt 13-15 :P Pozdrawiam



Postawiłeś idioto wykształcenie i wiedzę na jednej szali z inteligencją. Informuje Cię że z inteligencją możę się urodzić debil bez szkoły - a magistrem być ćwierć mózg jedzący własne klocki.

Wątpiąc że ktokolwiek tu nie rozumie co to "pytanie retoryczne" udowodniłeś tylko że Cie stary napie**alał łopatą w potylice... Nie oceniaj ludzi własną miarą - podejrzewam że celowo podkreśliłeś to bo google pomogło przy tym ostatnim punkcie i chciałeś wyjść na mądrego prze ch*ja.... a wyszedłeś jak zwykle.... na ch*ja.

Wypieralaj i umieraj w agonii debilu. I niech Cię prawdziwi sadyści w kotle w lewo mieszają.... i niech Ci się stara(laska - chociaż nie wierzę że posiadasz) z czarnym puści.

achmed

2012-10-02, 21:20
pie**ole to!!!

Zaebauem

2012-10-02, 21:30
Na ch*j to komu? 1 i 4 spoko, reszte wywalić. A i 16, pisanie oczojebnymi kolorkami też jest ch*jowe.

K-...........an

2012-10-02, 21:43
Cytat:

Postawiłeś idioto wykształcenie i wiedzę na jednej szali z inteligencją. Informuje Cię że z inteligencją możę się urodzić debil bez szkoły - a magistrem być ćwierć mózg jedzący własne klocki.



Dobra debilu, umiejętność numeracji wierszy, czy tez matematyka, to mimo wszystko jest wiedza, inteligencje mierzy się na wiele sposobów, ale umiejętności matematyczne są tylko podłożem, znajomość cyfr itp należy do WIEDEZY

Więc sam łaskawie umieraj w agonii


A tak ogólnie, to nie wyobrażałem sobie w najśmielszych oczekiwaniach, że aż tak wiele osób tego nie zrozumie...
Tłumaczę zawziętej gimbazie, każdy z tych punktór nakazuje lub zakazuje czegoś robiąc w tym samym zdaniu ten błąd którego zakazuje, tu nic nie jest na serio nosz k***a!

P.S. Czekam teraz na serię komentów "że coś tam cośtam j***na gimbaza, ja to odrazu zrozumiałem/łam"

necrosodomizer

2012-10-02, 21:46
ControlYourMind napisał/a:

No rzeczywiście k***a.



Chciałem zwinąć komentarze a postawiłem Ci piwo. Swoją drogą cwane.

uszatok

2012-10-02, 21:51
@kpaxian

Chcąc czy nie chcąc udowodniłeś, że iloraz inteligencji ludzi na tym portalu (przynajmniej większości tych, którzy się wypowiadają pod tym postem) jest przerażająco niski. Nie mam zamiaru niczego tłumaczyć tylko po prostu powiem: Jesteście debilami. Ci, których nie dotyczą te słowa będą sami wiedzieli.

da...........li

2012-10-02, 21:59
nie ma to ja zżynanie z demotywatory.pl (nie nie oglądam, znajomy na fb udostępnił)...

Proximate

2012-10-02, 22:03
@up

To specjalnie tak jest, ale ch*j pisząc posta po przeczytaniu punktu 1 nie można spodziewać się więcej..

Ghost235

2012-10-02, 22:10
Cytat:

15 (napewno?) zasad osoby piszącej cokolwiek.


Na pewno piszemy rozdzielnie, tak dla ścisłości.

adiemus36

2012-10-02, 22:39
Widzę, że dorwałeś się do przedpotopowych wydań CD-Action/Tipsomaniaka.

13-15 ? Jak tego można k***a nie rozumieć ? Jakim debilem trzeba być ?

Ad...........ol

2012-10-02, 22:43
Cytując M. Friedmanna "CAŁY jezd k***a pełen takich meganiefajnych suchych jak pieprz sócharóf"
(Czyż nie jest?)

sz...........r9

2012-10-02, 22:51
Ehhh, czekać tylko aż zaczną na sadistica łańcuszki z gadu gadu wstawiać. Toż to jest poniżej dna

weeds

2012-10-02, 23:20
Ja tu widzę 14 punktów...