18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak parkuje szlachta w Lublinie :)

Sapphiron • 2013-09-19, 17:03
Czyli kolejny z upośledzeniem umysłowym i za dużym portfelem...



P.S.
Nie było bo materiał własny :)

FunkyKoval

2013-09-19, 17:08
Przecież jest wszystko w porządku. Kierowca jest niepełnosprawny intelektualnie.

Fakerę

2013-09-19, 17:13
Nie no to już szczyt szczytów, co jak co ale zająć dwa miejsca dla inwalidów to już idiotyzm do potęgi lub totalny brak umiejętności... Przebić 4 opony od razu za takie coś!!!

~Sunday

2013-09-19, 17:18
Po pierwsze nie zdziwiłbym się gdyby za przednią szybą leżały uprawnienia do parkowania w miejscach dla inwalidów (czego na zdjęciach nie widać).
Po drugie bardzo możliwe, że parę minut wcześniej po jego lewej i prawej stronie stały inne auta.
No, ale trzeba mieć odrobinę wyobraźni, a nie szukać afery tam gdzie jej nie ma...

Sapphiron

2013-09-19, 17:23
Oczywiście :) na pewno stały samochody po jego prawej i lewej ;) oczywiście :) \

niektórzy chyba mają misję usprawiedliwiania debili za wszelką cenę...

Mkazik1

2013-09-19, 17:25
@SundayGrill, nawet prawdziwy inwalida by lepiej zaparkował :/ Poza tym auto powinno też mieć naklejkę na tylnej szybie.

jacekmatys

2013-09-19, 17:30
Pewnie autor w ch*ja leci i to jego auto albo w Lublinie jednak debile jeżdżą

Sapphiron

2013-09-19, 17:31
jacekmatys napisał/a:

Pewnie autor w ch*ja leci i to jego auto albo w Lublinie jednak debile jeżdżą



niee sorry ;) jako rasowy słoik z wiochy jeżdżę Golfem ;)

jacekmatys

2013-09-19, 17:35
Sapphiron napisał/a:



niee sorry ;) jako rasowy słoik z wiochy jeżdżę Golfem ;)



Nie wierzę Ci :lodowka:

takija

2013-09-19, 17:55
Zostawcie go....przecież widzicie że jeździ renaultem ;)

mare30ks

2013-09-19, 18:11
za takie cos powinno byc pozwolenie na rozpie**olenie tego wraka, jak sie smiec nie nauczy to zawsze tak bedzie parkowal. i oczywiscie naprawa z kieszeni kierowcy, ubezpieczyciel powinien byc zwolniony z wyplacenia $ na naprawe
i ch*j mnie obnchodzi ze moze wczesniej staly tak zaparkowane samochody ze on "tylko stanal miedzy nimi" a tamci nagle odjechali. ma ch*j oczy widze ze tamci zaparkowali jak ku*asy to nie musi im dorownywac
jezeli widze ze jakies 2 p*zdy stanely na liniach to nie wjezdzam miedzy nich zajmujac kolejne 2 miejsca tylko szukam dalej. nikogo nie zbawi minuta dluzej na parkowanie

Smutas

2013-09-19, 18:15
Tak szczerze, to jeszcze nigdy nie widziałem na miejscach parkingowych dla inwalidów samochodu z inwalidą. Ktoś widział?

trololo_

2013-09-19, 18:17
a może go zwyczajnie nogi bolały, niektórzy nie mają tego problemu :D

booore

2013-09-19, 18:32
Po pierwsze primo - to są miejsca dla osób niepełnosprawnych, nie dla inwalidów.
Po drugie primo - pierwszy raz słyszę, żeby samochód miał mieć jakąś naklejkę na tylnej szybie. Proszę o podanie podstawy prawnej. Ma być imienna karta ze zdjęciem.
Po trzecie primo, ultimo - osboba z ograniczoną zdolnością poruszania się może na pierwszy rzut oka wyglądać "kwitnąco", pewnie dlatego o niepełnosprawności orzeka specjalna komisja.

A że buc, to swoją drogą.

Smutas

2013-09-19, 20:35
boore, mój sąsiad ma takie orzeczenie o niepełnosprawności. Gdyby mi nie pokazał to bym nie uwierzył. Tym bardziej że ostatnio cały ogródek u siebie przekopał i nie padł...