18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak miał wyglądać świat w 2014...

zydzyd • 2014-12-22, 22:54
Zobaczcie, jak miał wyglądać „zwykły dzień” w 2014 w wizji sprzed zaledwie kilku lat, a dokładnie z 2010 roku. Dużo się sprawdziło?





co o tym myślicie?
ch*j że nie sadystyczne, jebie mnie to

Tassadar

2014-12-22, 23:11
Prawda jest taka, że nie ma jeszcze żelbetonowych telefonów które się bajońsko rozciągają, ale mamy za to drony aka samochodziki/samolociki RC sprzed 40 lat, tyle że z kamerką gołpro. Pewnie w 2010 za ch*ja o tym nie śnili nawet.

farenc

2014-12-22, 23:13
To nie jest żadne tajemnicze, magiczne przepowiadanie przyszłości. Po prostu naukowcy pracują nad pewnymi rozwiązaniami, technologiami, itp. itd. nie est to top secret czy coś, po prostu nikogo to nie interesuje i nikt nie czyta o tym, mają ciekawsze rzeczy do roboty. Za parę lat będą tablety/smartphony z elastycznym ekranem, koncepcje jak to będzie działać już są, ale trzeba po prostu dobrać odpowiednie materiały i opracować jakiś proces produkcji, to wszystko. Ale ktoś wcześniej stworzy filmik, a za parę lat udzie będą się tym podniecać i zastanawiać skąd on o tym wiedział?!

karinata

2014-12-22, 23:14
zydzyd napisał/a:

jebie mnie to


Fetysz zgodny z profilem strony. :ok:

MorszczuK88

2014-12-22, 23:21
No sprawdziło się -tak jak i w 2010 nie miałem żony tak i dalej nie mam.

zydzyd

2014-12-22, 23:37
MorszczuK88, widać po profilowce czemu

Ag...........ei

2014-12-23, 00:12
wszystko co wymaga energii elektrycznej a może być zastąpione przez substytut nie wymagający zasilania będzie tylko chwilowym bajerem, np te lustro, takie dupsy będą znikać szybciej z rynku niż się pojawiać, większość ludzi robi kawę gotując wodę w czajniku, a przecież są teraz extra maszyny do caffe latte i sratte, mamy odkurzacze-roboty które same czyszczą powierzchnie a i tak każdy trzyma w domu te manualne, większość ludzi starego pokolenia woli mniej zaawansowane telefony komórkowe bo baterie tam trzymają więcej niż 1 dzień jak to bywa w smartfonach, to wszystko są zbędne bajery, przyszłość zawsze była pokazywana jako technologiczny sen, a rzeczywistość jest taka jak każdy widzi, z resztą co mi z tych cudów techniki jak i tak w przyszłości Polską bedzie rządzić PO

~Beny

2014-12-23, 00:24
Mówcie co chcecie, ale jak w 2000 roku kupiłam swój pierwszy telefon komórkowy i by mi ktoś wtedy powiedział jak będzie wyglądało moje życie- względem technologii (i uzależnienia od niej)- za te 15 lat, to bym powiedziała, zeby się w łeb palnął. Rok temu kupiłam pierwszego smartfona i jakby mi go ktoś teraz zabrał, to jak babcia laczkiem, umarłabym ze zgryzoty. A sprawcę przeklęła do trzech pokoleń wstecz. :roll:

ke...........71

2014-12-23, 02:00
Mysle,ze 20 piw za to gowno i za zebranie o komentki nie dostaniesz :)

cenius

2014-12-23, 06:46
Sprawdziło się.

Wszyscy siedzą wgapieni w laptoki, z telefonem przy mordzie, na portalach wieśbukowych i przegladają zj***ne pudelki.