18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak głęboko w...

Serek810 • 2014-02-07, 15:44
Zobaczone przed chwilą na facebook'u ;-)

Clematis

2014-02-08, 08:53
elBiaauawy


w takim wieku być tak sfrustrowanym, masz człowieku poważny problem.

wajnona

2014-02-08, 10:10
@elBiaauawy Dokładnie tego brakuje dziś gówniarzom. Lekkiej kontroli (nie mówię, że rodzice mają non stop na karku siedzieć, ale czasem sprawdzić co latorośl odpie**ala) i wpie**olu, albo chociaż kary, szlabanu, czegokolwiek gdy wrzuca gołe cycki do neta albo prowadzi rozmowy takiego typu.

braknicku

2014-02-08, 10:10
@2x up A jak tu nie być sfrustrowanym, jak te dyskusje z fb na poziomie Rowu Mariańskiego są wrzucane na Sadistic dość często, co zmusza mnie do wykonania większej ilości przesunięć kółkiem myszy żeby to k***a ominąć i przeglądać dalej. :mrgreen:

jedrzej152

2014-02-08, 11:53
elBiaauawy napisał/a:

pie**olone gimbo-liceum, czasem jak zabłądzę na fb to natrafiam na ich rozmowy w komentarzach, pie**olone serduszka, chłopaczki z grzywkami, j***ne kretynki, które same do siebie zwracają się per "szmatko <3". Kiedyś nie wytrzymam wyślę te rozmowy do ich starych, może jak się przyjebie takiej idiotce jednej i drugiej to jeszcze jakimś cudem nie wyrośnie z tego pie**olony ciapacki lachociąg, student kulturoznawstwa.



Ufff jak dobrze, że jestem w technikum.

PiotrekMMA

2014-02-08, 12:42
Ja pie**ole Simon? Co to k***a jakiś cygan i to jeszcze trafiło na główną... Ja pierodle dajcie mi bana!

kikutnik666

2014-02-08, 13:53
elBiaauawy napisał/a:

(...) Kiedyś nie wytrzymam wyślę te rozmowy do ich starych (...)


dlugo sie wahalem, ale ch*j.

taka akcje zrobilem z gnojkiem, ktory mnie wyzywal w internecie, moich znajomych w hobby (terrarystyka), ktory szkalowal moje dobre imie, ktory zatruwal opinie ludziom zarabiajacym na hodowli i sprzedazy zwierzat egzotycznych, ktory uzywal moich danych osobowych by robic mi kolo dupy etc etc etc.

Tak czy owak- wk***ilem sie, zapowiedzialem ze poinformuje rodzicow.
Tu macie 2 fragmenty z mojego fanpage:
https://www.facebook.com/kikutnik666/posts/189352851188786
https://www.facebook.com/kikutnik666/posts/190792074378197

bylo tego wiecej znacznie, zbieralem materialy od siebie z gadu-gadu, facebooka, maila, od znajomych, z forinternetowych...
w sumie ponad 40 stron (o ile pamietam 43 strony to byly, ale moge sie mylic).
Zdobylem adres i rozne informacje o dzieciaku, ktory mnie przesladowal i wyzywal.
Wyslalem paczke do rodzicow. Wraz z prosba o kontakt telefoniczny
O ile wiem, to gowniarz mial dluuuuugiii szlaban na internet, a przynajmniej to obiecal mi jego ojciec

Jakis czas temu znowu zaczal grasowac po internetach:

Cytat:

DO ZNAJOMYCH PAJĘCZARZY:

Padłem na cycki i nie mogę się podnieść ze śmiechu Szukam sobie pewnych info na necie i nagle wyskakuje mi pewne śmieszne ryło... mówię skądś znam gościa.. myślę, myślę i mam! Paul Peter Rychlica Mówię aż sprawdzę No i wchodzę w link... http://www.photoblog.pl/worldtarantulas ale nadal widzę dziwnie znane mi treści!

Cytat ze strony Paula
"NGP (PTP)- największa polska galeria ptaszników! Profesjonalna hodowla ptaszników"
'Zajmuje się hodowlą ptaszników od roku 2011. Staram się systematycznie powiększać hodowle. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie hodowli pajęczaków piszcie na e-mail lub gg. Macie ciekawe i dobrej jakości zdjęcie swojego pajęczaka? Podeślijcie na:mygalomorpha.terrarium@interia.pl"

A teraz znajome treści ... z mojej strony:
MTP, największa polska galeria ptaszników!
Masz ciekawe i dobrej jakości zdjęcie? Podeślij na: morph.terrarium@interia.pl

Porównanie maili: mygaloMORPHa.TERRARIUM@interia.pl vs. MORPH.TERRARIUM@interia.pl - nie no.... w sumie to całkowicie nie widzę podobieństwa

Ręce opadają jakim trzeba być betonem, żeby aż tak nie myśleć

Pomijając już fakt, że kradnie fotki jak leci.. chociażby od Jakub Skowronek np tutaj: http://www.photoblog.pl/worldtarantulas/archiwum#strona-6

Ale najlepszy joke odbywa się na mojej stronie - jak większość wie jest tam taki dział jak Księga gości - pojawiają się tam różne wpisy. Szkoda, że ostatnie 90% to pan Paul Peter Rych*j .. debilu czy ty naprawdę nie wiesz, że ja widzę IP osób, które dodają tam komentarze? Zacytuję najlepszy - pan anglik
"I do not recommend this breeder. Not a nice touch, totally smack questions and sells hungry spiders. In the ass all gone. A friend bought for him spider and came without three legs :( I think this man is doing it for the money. " :D :D :D :D :D :D :D - mam takich dziesiątki od niego.. oczywiście to samo IP, które kiedyś osobiście zlokalizował Kamil Rogala

No dobra wystarczy spamu - miłego popołudnia i pośmiejcie się chociaż z jego ryja
Peace! :D :D



Kradziez zdjec na duuuza skale? Podszywanie sie pod kogos i robienie wałów?
To sie moglo skonczyc w sadzie...

Cala historia ma jednak szczesliwe zakonczenie, bo wlasciciel sklepu Spidershop dostal info od dzieciaka:
Cytat:

OŚWIADCZENIE Z PRZEPROSINAMI!
Chciałbym Serdecznie Przeprosić za to , że wstawiałem zdjęcia Pana i innych bez zgody. Zrozumiałem to , ze źle robiłem! Powinienem zapytać. Wszystkie zdjęcia z photoblog'u zostaną usunięte! Przepraszam właścicieli zdjęć za kradzież.Ja nie chce mieć kłopotów , oraz rozpraw sądowych. Chciałbym oświadczyć , że żałuje!! Swojego postępowania w stosunku do Was. Chciałbym przeprosić Wszystkich! za swoje bezczelne zachowanie w stosunku do tych osób m.in: Morph (Michał Kluczny), Kikut666 (Kamil Rogala) , Zilla (Michał Olesiński) , Angelo (Jakub Skowronek) i innych..Było mi przykro.. że używaliście moich danych do zabawy , przekazywaliście sobie mój adres , numer telefonu itp.. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie ...ale w też nie byliście w porządku wobec mnie.Oświadczam , że zdjęcia zostaną usunięte!

PS: Zdjęcia wystawiałem na photoblog po to aby pokazać ludziom , że te zwierzęta są interesujące i ciekawe, zdaje sobie z tego sprawę , że dalej będziecie się ze mnie śmiać i mi dokuczać itp..



da rade wychowac? da rade