18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

[Tak było]

Kamilos24 • 2014-01-23, 19:48




Prawda o Ukrainie i całym euromajdanku.

zajebczone z
[Józek Stalin zaj***ł mi garść malin]

mekule

2014-01-23, 23:58
Odczepicie wy się kiedyś od narodu Żydowskiego polaki? ;/

SamaPrawda

2014-01-24, 01:11
NWO już istnieje ;] a nie bedzie ;] poczytacie sobie polaczkowy ciemnogród o rockefellerach itp itd, a nie gowno na kwejku zoabczycie o spisek hehe masoni hehe, idioci

ulifont

2014-01-24, 01:21
jeśli waszym zdaniem żydzi kontrolują zachód, to czemu mieliby nie kontrolwać Rosjan, przecież powiązania z zsrr pozostały?

Adenozynotrifosforan

2014-01-24, 03:26
Za wszystkim stoją SYJONIŚCI a nie Żydzi. Nie mylcie tych dwóch rzeczy, bo o to im chodzi. Syjoniści podają się za Żydów, ale nimi nie są. Ogółem to nikt nie wie kto rządzi (szczególnie przeciętni zjadacze chleba), ostatnie poszlaki na piramidzie władzy, to rockefellerowie i 12 innych rodzin, które należą do tajnych stowarzyszeń. No i Watykan, choć 90% ludzi myśli że to tylko taki duży kościółek w Rzymie ( z obeliskiem egipskim na placu !), a wpływy ma potężne. Teraz nawet Mason jest Papieżem ! ( Jezuitą, jezuici stworzyli masonerię) wybrany 13.03.13 - a trzynastka to ciekawa liczba. Symboliczna.

Nie trzeba w prost pisać w co wierzą bogacze i wpływowi ludzie, w rzeczy strasznie poj***ne dla przeciętnego Janusza Kowalskiego. Bynajmniej nie są Ateistami :)

@ellsworth - kto daje takiemu idiocie piwa ? Jemu podobni ?

ulifont

2014-01-24, 03:54
u góry ,nie muszę dodawać, że "spisek mędrców syjonu" dotyczył właśnie jezuitów a nie żydów?

GhostRider32

2014-01-24, 11:12
Adenozynotrifosforan napisał/a:

Za wszystkim stoją SYJONIŚCI a nie Żydzi. Nie mylcie tych dwóch rzeczy, bo o to im chodzi. Syjoniści podają się za Żydów, ale nimi nie są. Ogółem to nikt nie wie kto rządzi (szczególnie przeciętni zjadacze chleba), ostatnie poszlaki na piramidzie władzy, to rockefellerowie i 12 innych rodzin, które należą do tajnych stowarzyszeń. No i Watykan, choć 90% ludzi myśli że to tylko taki duży kościółek w Rzymie ( z obeliskiem egipskim na placu !), a wpływy ma potężne. Teraz nawet Mason jest Papieżem ! ( Jezuitą, jezuici stworzyli masonerię) wybrany 13.03.13 - a trzynastka to ciekawa liczba. Symboliczna.

Nie trzeba w prost pisać w co wierzą bogacze i wpływowi ludzie, w rzeczy strasznie poj***ne dla przeciętnego Janusza Kowalskiego. Bynajmniej nie są Ateistami :)

@ellsworth - kto daje takiemu idiocie piwa ? Jemu podobni ?



A Rockefellerowie, papież i wszyscy Syjoniści to Reptilianie :)

mekule

2014-01-25, 21:17
Adenozynotrifosforan napisał/a:

Teraz nawet Mason jest Papieżem !



A nasz Papież Polak nie był niby?

kaloszer

2014-01-25, 21:42
krautchan pls