18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak bawią się rekiny

~Sunday • 2024-01-08, 15:51

Uszczypił go w ogon! :amused:

dżonyłojlker

2024-01-08, 22:44
Sytuacja jest tak napięta, że nawet widok rekina z odgryzionym ogonem, powoduje nieodpartą chęć rozj***nia łba jakiejś lewackiej k***ie... nawet i bez tego rekina.

majeńka

2024-01-08, 23:43
sothis napisał/a:

Lewaki, prawaki....ta terminologia to tylko narzędzia do dzielenia ludzi obecnie. Pis zaczynał jako niby całkiem skrajna prawica a jaki lewo socjalistyczny się zrobił na koniec...

PiS to partia narodowo-socjalistyczna. Są skrajną prawicą, mają głęboko komunistyczny program. To nie przypadek że zarówno NSDAP jak i Sajuz mieli w nazwie socjalizm.

sothis napisał/a:

Jest moment, gdzie nacjonalizm jest zły, jest gdy jest niezbędny. Obecnie jest niezbędny.

Powiedz mi proszę choć jedną zaletę nacjonalizmu? Sorry ale w każdej sytuacji nacjonalizm jest skrajną głupotą, podobnie jak religia. Jedno i drugie preferuje pomaganie sk***ielom przeciw porządnym ludziom z nieracjonalnych powodów. Np. jako Polska pod Wiedniem pomogliśmy Austrii (wówczas nasz największy wróg) przeciw Turcji (która walczyła z paroma muzułmańskimi krajami które stanowiły dla nas zagrożenie) — ciężej o bardziej głupią decyzję w polityce międzynarodowej. Podobnie, ja nie czuję żadnej więzi z Sebą spod monopolowego: ów "rodak" może mnie opluć/okraść/pobić, a są ludzie nawet z Chin z którymi współpracuję i których cenię. To nawet nie sprawa klas społecznych: operator śmieciarki może i nie jest dobrym partnerem do rozmowy, ale robi pożyteczną dla mnie robotę, tak więc warto mi być uprzejmą dobrym słowem czy nie wyrzucając śmieci nie tam gdzie trzeba.

Narodowość nie ma żadnego związku z tym kto jest porządny kto nie.

Np. nabijamy się tutaj z "inżynierów i lekarzy" z Afryki. Ja też nienawidzę sk***ieli robiących chimpouty w Berlinie czy Paryżu, ale prawdziwy czarny lekarz? Dawać go, są duże szanse że będzie lepszy niż rodzimy konował. Mieliśmy np. sporą grupę sierot z Wietnamu których w czasie wojny z Chameryką wywieziono do "bratnich narodów"; z powodów politycznych dano im szansę pójścia do dobrych szkół. I ci lekarze (niestety niedawno odeszli na emerytury) byli jednymi z lepszych.

sothis

2024-01-08, 23:50
majeńka napisał/a:

PiS to partia . Są skrajną prawicą, mają głęboko komunistyczny program. To nie przypadek że zarówno NSDAP jak i Sajuz mieli w nazwie socjalizm.
Powiedz mi proszę choć jedną zaletę nacjonalizmu? Sorry ale w każdej sytuacji nacjonalizm jest skrajną głupotą, podobnie jak religia. Jedno i drugie preferuje pomaganie sk***ielom przeciw porządnym ludziom z nieracjonalnych powodów. Np. jako Polska pod Wiedniem pomogliśmy Austrii (wówczas nasz największy wróg) przeciw Turcji (która walczyła z paroma muzułmańskimi krajami które stanowiły dla nas zagrożenie) — ciężej o bardziej głupią decyzję w polityce międzynarodowej. Podobnie, ja nie czuję żadnej więzi z Sebą spod monopolowego: ów "rodak" może mnie opluć/okraść/pobić, a są ludzie nawet z Chin z którymi współpracuję i których cenię. To nawet nie sprawa klas społecznych: operator śmieciarki może i nie jest dobrym partnerem do rozmowy, ale robi pożyteczną dla mnie robotę, tak więc warto mi być uprzejmą dobrym słowem czy nie wyrzucając śmieci nie tam gdzie trzeba.
Narodowość nie ma związku z tym kto jest porządny kto nie.
Np. nabijamy się tutaj z "inżynierów i lekarzy" z Afryki. Ja też nienawidzę sk***ieli robiących chimpouty w Berlinie czy Paryżu, ale czarny lekarz? Dawać go, są duże szanse że będzie lepszy niż rodzimy konował. Mieliśmy np. sporą grupę sierot z Wietnamu których w czasie wojny z Chameryką wywieziono do "bratnich narodów"; z powodów politycznych dano im szansę pójścia do dobrych szkół. I ci lekarze (niestety niedawno odeszli na emerytury) byli jednymi z lepszych.



Proszę.
Nacjonalizm dzieli społeczeństwo na swoich i obcych. Teraz politycy dzieła nas na lewych, prawych, homo, hetero, katoli, antykatoli, kobity szczują na mężczyzn i odwrotnie. W nacjonalizmie szczują nas na obcych. Też ch*jnia, ale świat nie jest doskonały.
No i jednak wolę społeczeństwo ch*jowo narodowościowe niż kolorowo multikulti.
Uznajesz argument?

Siriuz

2024-01-09, 00:11
majeńka napisał/a:

PiS to partia narodowo-socjalistyczna. Są skrajną prawicą, mają głęboko komunistyczny program. To nie przypadek że zarówno NSDAP jak i Sajuz mieli w nazwie socjalizm.



A PO to partia socjalistyczno-demokratyczna, więc wszystko się zgadza :) Chociaż, z demokracją to nie mają za wiele wspólnego, tzn demokracja jest stosowana tylko jeśli jest na ich korzyść :)

majeńka napisał/a:

Narodowość nie ma żadnego związku z tym kto jest porządny kto nie.



Taak? O Ruskich też tak napiszesz?

sothis napisał/a:

Pis zaczynał jako niby całkiem skrajna prawica a jaki lewo socjalistyczny się zrobił na koniec...



PiS nigdy nie był prawicowy. Prawicowa to jest Konfederacja ale tylko w słowach, bo jak co do czego przychodzi to są takie same socjalistyczne k***y jak reszta. Przypominam, że prawica daje wolności ekonomiczne, a lewica obyczajowe. PiS nie oferował wolności ekonomicznych.

majeńka

2024-01-09, 02:25
Siriuz napisał/a:

Taak? O Ruskich też tak napiszesz?

Po pierwsze zakładam że mówiąc o "Ruskich" masz na myśli nie prawdziwych mieszkańców Rusi (czyli Ukrainy), ale kacapów.

Wielokrotnie to tłumaczyłam: jest wielu porządnych ludzi którzy urodzili się w Moskwie. Większość z nich — każdy kto miał wystarczające środki finansowe i intelektualne — widząc co się dzieje uciekli do mniej zj***nych krajów (niektórych złapano na granicy ale próbowali uciec). Niektóre z firm które pomagały swoim pracownikom uratowały nawet ⅔ inżynierów (nie licząc niestety sprzątaczek, ale cóż, hamburgerskie firmy robią to dla kasy a nie aby zbawić świat).

I ci ludzie, a przynajmniej ci z którymi mam do czynienia, mają dużą niechęć do przyznania się do pochodzenia. Inaczej mówiąc: w przeciwieństwie do np. koloru skóry, z narodu można się wypisać.

Pojęcie "narodu" jest tu dość zamotane — ale propaganda na tyle mocno wpaja zasadę "program partii programem narodu" — aby uczciwi ludzie nie chcieli mieć z takim narodem do czynienia.

Zresztą pojęcie narodu kacapskiego to pojęcie sztuczne. Jest naród moskali (z bardzo krwawą historią od samego początku), a wśród podbitych ludów obecnie kacapskojęzycznych są czeczeni (mieszanka porządnych ludzi i islamistów), kupa narodów pochodzenia tureckiego, tysiące syberyjskich plemion/proto-narodów, itp, itd.

Jak tylko Krasnaja Armia pójdzie w p*zdu, od razu zrobią się powstania, i na niepodległość wybiją się Tuwimcy, Czuwasze, Udmurci, Baszkirzy, Kałmucy, Buriaci, Jakuci, itp, itd. We wszystkich tych narodach istnieją organizacje wyzwoleńcze, i mają kacapów serdecznie dość, a wojska carskie, sowieckie, i putińskie trzymają ich tylko siłą.

Tak więc życzę tym wszystkim narodom wolności — tak jak udało się 100 lat temu niejakiej Polsce. Też była pod kacapską niewolą.

Bul_od_bytu

2024-01-09, 04:40
majeńka napisał/a:

PiS to partia . Są skrajną prawicą, mają głęboko komunistyczny program.



To się uśmiałem. Tylko dlatego, ze ktoś nazywa się prawicą to nie znaczy, że nią jest. Na pewno Pis nie ma wiele wspólnego z prawicą bo ich j***ny socjalizm trochę przeczy tej idei.
To zwykli socjaliści z konserwatywnym fetyszem