18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajski łobuz...

Jesse.Pinkman • 2022-02-19, 03:11
...odwiedził swoją byłą dziewczynę w jej pracy i nie była to miła pogawędka.

chiniol89

2022-02-19, 05:22
Żaden łobuz, przeciętny wąsaty janusz...

janlew

2022-02-19, 07:06
chiniol89 napisał/a:

Żaden łobuz, przeciętny wąsaty janusz...


Któremu nie ma się co dziwić. U nas baby się nie bije zaledwie od kilkudziesięciu lat. I patrzcie sami jak k***om odpie**ala. Przez setki lat było wolno, a nawet trzeba i proszę jakie damy, dobre żony oraz mamy. Teraz to słów szkoda...
Poza tym facet zazwyczaj inwestuje w k***ę czas, pieniądze i w ch*j pracy oraz wysiłku itd. Napie**alanie byłej jest więc formą ściągania długów. Może i dłużnik beznadziejny, nic odzyskać się nie da, ale będzie przykład dla innych. Więc w takiej Azji czy Islamie jak najbardziej spoko.
...a już najgorsze w tym wszystkim jest fakt że żydokomunistki to 80% "wolnych sądów" i gdy jakiejś k***ie odwali, każde dziecko oddają jej, mimo że nie umie go p*zda ani wychować, ani utrzymać. A facet jeszcze musi na blać płacić. I tak wygląda w zachodnim świecie produkcja p*zd, które powoli zastępują mężczyzn.
Wyobrażacie sobie by szlachcic czy książę oddał np. syna jakiejś głupiej cipie, bo zachciało jej się uciec z grajkiem poetą? Już widzę jak oddaje, nie mówiąc że wpie**ol czy tam większa kara też by jej nie ominęła.
Szlak mnie trafia gdy pomyślę że to kolejny front na którym pokonuje nas islam. Przed którym kto nas obroni? Samotne madki, czy ich p*zdowate potomstwo chowane bez ojca? Co im baby mogą zrobić poza połknięciem ich gówna w Dubaju?

trytodie

2022-02-19, 07:46
To jej szef przecież. Tłumaczył warunki umowy i ile należy jej się przerwy w pracy.

Manolito666

2022-02-19, 10:41
A gdzie jest w takiej sytuacji Państwowa Inspekcja Pracy? Ja się pytam.

habiTEK

2022-02-19, 12:06
"Poza tym facet zazwyczaj inwestuje w k***ę czas, pieniądze i w ch*j pracy oraz wysiłku itd. " ...

Podpisuje sie pod Twoja wypowiedzią. Mam najlepszy przykład na sobie:
przygarnąłem moją byłą z bachorem, pokochalem jak swoje, zorganizowalem dom, mialem dzialającą firme, oddajłem jej prawo głosu w tejże.
Rozj***ła wszystko, z moim bratem ciotecznym zrobilła bachora, którego jak się później dowiedziałem usuneła.
Wcześniej dała mi córke, z która pod wpływem matki nie mam kontaktu.
Frustracje jej k***ienia przelewałem kieliszkiem albo daniem w łeb, szmata nawet słoika nie potrafiła zakręcić normalnie.
Dbałem o wszystko, tyrałem jak osioł, a szmata doprawiała mi rogi.
Zostawiłem to wszystko w p*zdu, wyjechałem za granicę, mam drukarnie w UK.
Zniszczone zdrowie i psyche i uczulenie na kobiety.


19_91

2022-02-19, 13:12
Tak reagują na rozstania pajace które nagle tracą źródełko moczenia bolca i nie mają perspektyw znalezienia zbyt szybko następnego. Tfu mu na ryj.

habiTEK

2022-02-19, 13:17
19_91 napisał/a:

Tak reagują na rozstania pajace które nagle tracą źródełko moczenia bolca i nie mają perspektyw znalezienia zbyt szybko następnego. Tfu mu na ryj.



Pamietaj, ze oprocz 'moczenia bolca' sa jeszcze inne rzeczy ciekawe w zyciu,
a nie tylko prostackie j***nie w mysl spelniania podstawowych potrzeb.
Gdybyu kazdy myslal takimi kategoriami nie pisalbys swoich glupich komentarzy bo by nikt kompa ani internetu nie stworzyl.

35i

2022-02-19, 13:31
19_91 napisał/a:

Tak reagują na rozstania pajace które nagle tracą źródełko moczenia bolca i nie mają perspektyw znalezienia zbyt szybko następnego. Tfu mu na ryj.



Buahaha, chyba zapomniałaś o najstarszym zawodzie świata. Taniej i mniej stresująco, niż utrzymywanie roztytego po latach paszczura.

Angeusz

2022-02-19, 14:46
Dziwny język, brzmi jakby od tyłu był puszczony

7wporzondku

2022-02-19, 15:48
Za mało mu (fonetycznie) czailakum mówiła :-)

kocur

2022-02-20, 00:25
janlew napisał/a:

Któremu nie ma się co dziwić. U nas baby się nie bije zaledwie od kilkudziesięciu lat. I patrzcie sami jak k***om odpie**ala. Przez setki lat było wolno, a nawet trzeba i proszę jakie damy, dobre żony oraz mamy. Teraz to słów szkoda...
Poza tym facet zazwyczaj inwestuje w k***ę czas, pieniądze i w ch*j pracy oraz wysiłku itd. Napie**alanie byłej jest więc formą ściągania długów. Może i dłużnik beznadziejny, nic odzyskać się nie da, ale będzie przykład dla innych. Więc w takiej Azji czy Islamie jak najbardziej spoko.
...a już najgorsze w tym wszystkim jest fakt że żydokomunistki to 80% "wolnych sądów" i gdy jakiejś k***ie odwali, każde dziecko oddają jej, mimo że nie umie go p*zda ani wychować, ani utrzymać. A facet jeszcze musi na blać płacić. I tak wygląda w zachodnim świecie produkcja p*zd, które powoli zastępują mężczyzn.
Wyobrażacie sobie by szlachcic czy książę oddał np. syna jakiejś głupiej cipie, bo zachciało jej się uciec z grajkiem poetą? Już widzę jak oddaje, nie mówiąc że wpie**ol czy tam większa kara też by jej nie ominęła.
Szlak mnie trafia gdy pomyślę że to kolejny front na którym pokonuje nas islam. Przed którym kto nas obroni? Samotne madki, czy ich p*zdowate potomstwo chowane bez ojca? Co im baby mogą zrobić poza połknięciem ich gówna w Dubaju?



hmmm, chętnie bym cie poznał i zastosował brazylijska deskoterapie. pewnie jestes j***nym patusem i śmieciem, wieć kobieta na poziomie podobnym , wiecznie naćpani i nachlani. bójka o ostatniego strzała ćpania i jest zadyma. takie k***y jak ty powinny być jak najszybcie elimnowane. z wyrazami pogardy zdychaj śmieciu

ZaSwojePiję

2022-02-20, 04:54
kocur napisał/a:

hmmm, chętnie bym cie poznał i zastosował brazylijska deskoterapie. pewnie jestes j***nym patusem i śmieciem, wieć kobieta na poziomie podobnym , wiecznie naćpani i nachlani. bójka o ostatniego strzała ćpania i jest zadyma. takie k***y jak ty powinny być jak najszybcie elimnowane. z wyrazami pogardy zdychaj śmieciu



Spokojnie kocie.
"uderz w stol, a bialorycerz sie odezwie" :)

skywalker75

2022-02-20, 07:27
Tajlandia, pewnie zupa była za mało ostra