18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemniczy Pan

Resider • 2013-07-25, 01:04
Schodzę se po schodach żeby wynieść śmieci. Zbliżając się do skrzynek pocztowych mijam faceta - typowy sąsiad z przaśnym wąsem i Kubotem na stopie. Stoi z rękoma splecionymi za plecami i lekko pochylony do przodu gapi się w ścianę. Trochę zwalniam, a nawet można by powiedzieć, że się zatrzymuję, bo raz: myślę sobie, że może np. zgubił się albo stracił bazę, a dwa że i tak muszę go przeprosić, żeby przecisnąć się z tymi śmieciami dalej. Tymczasem facet, nie odwracając się do mnie i obserwując mnie jedynie kątem oka, zagaja:

-PATRZY PAN, JAKI Sk***IEL,

po czym kieruje wzrok z powrotem na ścianę.

Przybliżam się powoli i dość niepewnie – staram się wysunąć do przodu tylko głową, nogami pozostając w miejscu, w którym stałem. No i faktycznie, na ścianie, za skrzynkami, siedzi sporych rozmiarów pająk, ogromny powiedziałbym, duży w ch*j jak na pająka, który przechadza się po klatce – myślę. Facet tymczasem przykłada do ściany cztery palce, zwierzę rusza przed siebie, włazi mu na te palce i tam spoczywa, a on sam zdejmuje rękę ze ściany, podkłada mi ją pod nos i mówi:

-Z domu mi sp***olił. Dwa piętra mi zszedł na dół, TAKI Z NIEGO, k***A, WĘDROWNICZEK

Ba...........co

2013-07-25, 01:21
mogła, mogła... szkoda że nie zabiła.

Iperyt669

2013-07-25, 02:53
Mi kiedyś przed klatką szczur uciekł i wlazł sąsiadce w podwozie samochodu, na moją prośbę otworzyła maskę i ku jej zaskoczeniu spokojnie tam sobie siedział sk***iel.

Dzoyo

2013-07-25, 03:18
a w tej bajce były smoki ?

HatakeIV

2013-07-25, 03:25
zaraz, to jaki to był pająk? :D

Shymeq

2013-07-25, 03:35
A Może na tej ścianie było zdjęcie premieła ?

Elanez

2013-07-25, 06:03
HatakeIV napisał/a:

zaraz, to jaki to był pająk? :D



Skoro nazwał go "wędrowniczek" to na myśl przychodzi wałęsak brazylijski i to mogłoby być na rzeczy bo ich ugryzienia powoduje erekcję, więc mógłby znaleźć miłośników w Polsce. Jednak puszcza ona dopiero po wbijaniu w członka igieł, więc nie wiem czy warto. Obawiam się jednak, że zwykły Kowalski takiego mieć nie może, więc pewnie był to tz. pająk bananowy, który jest do niego podobny i znacznie mniej jadowity.

Petruss

2013-07-25, 07:36
@Elanez,
On nazwał pająka wędrowniczkiem ponieważ uciekł mu 2 piętra od mieszkania.

Bebzi

2013-07-25, 08:58
Dobra, dobra, ale jakbym ja miała taką sytuację to bym chyba płakała pół dnia ze śmiechu i z żalu że nie miałam włączonego aparatu w telefonie;)

donwasyle

2013-07-25, 09:32
Powinieneś jak na sadola przystało wyj***ć gościowi z buta. Zerwać mu z nogi kubota i zaj***ć tego sk***iela, a ty jak ostatnia ciota wąchasz typa rękę. :D

Pagedown

2013-07-25, 12:24
-Masz mój miecz!
-Masz mój łuk!
...
-Masz moje piwo!