18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

smyndryl

2013-12-30, 13:39
@adagiz
Nie masz na co liczyć. Nawet jeśli dokonasz aktu apostazji (świadome odłączenie od KK) to i tak Cię z ksiąg parafialnych nie skreślą i będą przychodzić.

St...........ke

2013-12-30, 14:08
Haha, a u mnie księża są zajebiści. Przyjdzie, popyta co u rodziny, jak się żyje, pomodli się. Kasy nie bierze, tylko zawsze mówi, że w domu bardziej się przyda niż jemu.

Lordzik92

2013-12-30, 14:14
Gdyby chociaz byly widoczne efekty takich wizyt... Machnac miotelka to i ja potrafie... Przeczytalem wiele ksiazek dotyczacych rytualow, i akurat te odprawiane w KK sa robione na odpie**ol, bez zadnej checi i zaangazowania. Mnie to razi, i zadziwia ze ludzie jeszcze placa za ta ,,magiczna" szopke, pelni wiary ze ktos na gorze wyslucha ich modlow. Gdybym byl bogiem, za ta ignorancje, w akcie milosierdzia, zaj***lbym ta tluszcze koltunstwa...
Co do wizyt, ja tam kulturalnie podszedlem pod brame do ksiedza i powiedzialem ze nie jestem wierzacy. Co prawda nastepnego roku i tak przyszedl.

kenzol

2013-12-30, 14:26
Autor napisał/a:

Mój pleban napełnia za 100, a to parszywy chciwiec.



Troszkę Cię oświecę. Jeśli nie dasz mu tej stówy, ba, jeśli go nawet nie wpuścisz do domu, to nie przyjdzie potem do Ciebie komornik po tę stówkę ;)

phantasmagoria

2013-12-30, 15:26
Ostatnio siedzę sobie ze swym lubym(on grając w LoLa, ja napie**alając w Rockmitha 2) nagle na górę przychodzi jego siostra i namawia nas byśmy zeszli na dół bo zaraz ksiądz przyjdzie po kolędzie... Jako zatwardziali ateiści oznajmiliśmy, że nie ma mowy byśmy zeszli... Chyba żeby narobić siary całej rodzinie.
Siostra machnęła ręką i zeszła na dół... Tymczasem rozgrywka mojego lubego nie szła zbyt dobrze. Członkowie drużyny padali jak muchy, inhibitor poszedł w p*zdu, wieże legły w gruach. W takich wypadkach mój luby zwykle używa niezwykle niecenzuralnych zwrotów, i robi wokół siebie mnóstwo hałasu. Jako zawodowy kierowca poszerzył swój słownik bluzgów do maksimum, a grając w LoLa skutecznie okazuje swoją irytację "bo to pie**olone lagi, a nie fakt, że jest pierdołą bez 30 levela :) '' Tak więc od jego bluzgów zrobiło się całkiem głośno... I pewnie nie zdziwi was fakt, że w tym czasie przyszedł ksiądz...
Później przy obiedzie rodzice mego lubego trochę go opie**olili, bo wszystko przy kolędzie było słychać...
Ja natomiast wtrąciłam, że ksiądz jeszcze wróci odprawić egzorcyzmy :P

Pietro1906

2013-12-30, 16:49
toka napisał/a:

Że tak pojadę. Nie chcesz to nie dawaj, ba nawet nie pozwól wejść.
Ale przecież niektórzy tak nie zrobią. Wpuszczą, dają 50 zł, a po wyjściu będą pie**olić, że łapczywy i chciwy.
ehh...



Że tak pojadę. Nie wpuścisz ich i od razu w magiczny sposób całe sąsiedztwo się dowiaduje i ma Cię za satanistę. Niektórym nie chce się z tym pie**olić to już wolą wpuścić i dać te 5 dych :D

Azral

2013-12-30, 17:08
@Pietro1906 co ty pie**olisz za farmazony...

kenzol

2013-12-30, 17:31
Pietro1906 napisał/a:



Że tak pojadę. Nie wpuścisz ich i od razu w magiczny sposób całe sąsiedztwo się dowiaduje i ma Cię za satanistę. Niektórym nie chce się z tym pie**olić to już wolą wpuścić i dać te 5 dych :D



Widać, że na wsiurze mieszkasz zabitej dechami, co to każdy odmieniec jest ganiany widłami. pie**ol to co inni gadają i bądź sobą, rób co Ci się podoba i bądź wolnym człowiekiem. Z Twoim podejściem to myślę, że jak za niedługo ciapaki opanują świat, to będziesz pierwszy chylił czoło przed prorokiem Mahometem i dymał kozy.