18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zlomiarz666

2013-04-21, 12:43
Pozostawie ambitniejszym ode mnie, znalezienie tego na sadolu bo za Chiny ludowe nie wiem jak bylo otagowane :D

Zgon14

2013-04-22, 16:07
Niby kolejna a wcale nie taka bo najnowsza już była więc na logikę jest to poprzednia animacja, czyż nie?

wernetto

2013-04-22, 16:19
za Al'a Swearengen'a w avatarze zawsze piwo!

prawiebezglowy

2013-04-22, 16:58
ten sprzedawca demonów to jakąś dziwnie do tuska podobny :mrgreen:

en...........an

2013-04-22, 17:07
Sycylijczyk napisał/a:


Wymagany angielski na poziomie gimbazy.




ji...........91

2013-04-22, 17:46

Ne...........es

2013-04-22, 17:59
nie lubie go za bardzo... ostatnio sie ch*jowy zrobil

Morthaliar

2013-04-22, 19:04
Nie wiem skąd wzięło się to jaranie "wymaganiami wstępnymi dotyczącymi języka wspólnego".
Nie jest to jakiś piękny język, a jedynie język-narzędzie. Mamy własny język, to jego wypadałoby używać jednak częściej bez wstawek typu loli, trolli, sroli.
A jak już taki kto uparty, że ten język przecudnym jest, to dodam, że jest to język narodu, który nawet nie podziękował, że dzisiaj w ogóle jeszcze istnieje.

Sycylijczyk

2013-04-22, 23:13
@up
Służę uprzejmie.
Jak już sobie sam odpowiedziałeś, skądinąd całkiem mądrze, jest to język wspólny. Używamy go wszyscy, od Argentyny po Zimbabwe, nie dlatego, że jest językiem pięknym i wysublimowanym (kwestia gustu, moim zdaniem), tylko dlatego, że łatwo jest go przyswoić choćby na poziomie podstawowym (patrz gimbaza). Ponadto takie a nie inne zawirowania historyczne, sprawiły, że państwo się nim posługujące, w epoce wiktoriańskiej rządziło z różnym skutkiem, jedną czwartą globu. Miało to oczywiście wpływ na szerzenie się kultury brytyjskiej, której podstawą, jak każdej innej jest język.

Właśnie dlatego jest on powszechnie dzisiaj stosowany, a jego znajomość pozwala na dostęp do obszerniejszych źródeł.

Wymagania dotyczycące odbioru danej treści czy filmu, to po prostu sadolowa kurtuazja :szczerbaty: mająca na celu zaoszczędzenia czasu laikom.

Koniec wykładu

:idzwch*j: