18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tacos

~_Yarko_ • 2023-12-19, 15:59
Piekielnie ostre i gorące.


darnext123

2023-12-19, 17:06
Może i Meksyk jest brudny oraz można zarobić kulkę lub odcięcie głowy za krzywe spojrzenie za to ich kultura jest fenomenalna a żarcie w mojej opinii lepsze od włochów.

Burek13

2023-12-19, 18:10
Co oni k***a na wulkanie gotowali

bercisko

2023-12-19, 18:58
Puścił wonsz od butli :-)

dgfdfg

2023-12-19, 18:59
Tak się to właśnie kończy .. poproszę ostro wysmażone .. ale panie miało być ostro na maksa wysmażone .. dobrze zrobię na maxa - nasz klient nasz pan

smc

2023-12-19, 19:35
Hot dog...

d-_-bE.Prigozhin61

2023-12-19, 20:11
darnext123 napisał/a:

Może i Meksyk jest brudny oraz można zarobić kulkę lub odcięcie głowy za krzywe spojrzenie za to ich kultura jest fenomenalna a żarcie w mojej opinii lepsze od włochów.



Przecież włoskie żarcie jest dla plebsu. Polska, rosyjska i chińska kuchnia jest najlepsza

sebol80

2023-12-19, 21:02
Japie**ole to tam tą ketamine biorą

cocktajl

2023-12-19, 22:53
Ruska kuchnia jest dla gumofilciarzy.

krzylo

2023-12-20, 00:21
To bylo tak


majeńka

2023-12-20, 00:31
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Przecież włoskie żarcie jest dla plebsu. Polska, rosyjska i chińska kuchnia jest najlepsza

Nie ma czegoś takiego jak chińska kuchnia. Jest np. północno-wschodnio syczuańska, itd. Tak jakbyś powiedział "kuchnia europejska" — tam jest zbyt dużo narodów, każdy z odmienną kuchnią, i wewnątrz kuchni każdego narodu jest jeszcze więcej odmian. Zresztą nawet u nas porównaj co jedzą w Poznaniu a co je Goralenvolk.

Zaś tzw. "kuchnia polska" to przesolone słabo przyprawione kilka potraw. Nasze główne potrawy to pierogi ruskie (tzn. ukraińskie), bigos (czyli średniowieczna potrawa z niemieckich przydrożnych karczem, w których kotła nie czyściło się nigdy i wrzucało co tylko da), Wiener Schnitzel am Schwein, i trochę psiego żarcia (ale to ostatnie to już tylko "smakosze" jedzą). Co nie znaczy że ruskie nie smakują zajebiście, bo smakują — jednak do potęg kulinarnych nie można nas zaliczyć.

Zaś kuchnia "rosyjska" (zakładam że mówisz o kacapskiej) w ogóle nie istnieje. Chwalą się kilkoma ukraińskimi potrawami, reszta to niedogotowane rybie łby i podobne pyszności. No ale czego się więcej po nich spodziewać...

Co do twojego zdania na temat włoskiego żarcia, tu się zgodzę. Prawdziwe włoskie jedzenie jest do dupy, dobre mogą być tylko przeróbki przez nie-włochów.

Zaś co do Meksyku: jadłam tylko jedno czy dwa prawdziwie meksykańskie dania, i marnie je oceniam (choć próbka zbyt mała by była miarodajna). Prawdopodobnie to o czym mówisz to pomysły jakie mieli meksykańscy imigrańci do Stanów Złajdaczonych; ich kuchnia z Meksykiem ma niewiele wspólnego. Jeśli to masz na myśli, to gorąco popieram, to żarcie jest wspaniałe.