18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tabacznik

PepsiQ • 2012-10-10, 20:20
Reportaż przedstawiający wyroby tabaki na Kaszubach



Nie tylko gimbusy zażywają tabakę.

xts

2012-10-10, 21:02
jakie działanie ma tabaka?

WyscigowyJELCZ

2012-10-10, 21:16

Tabaka jest świetnym stymulantem dla wszystkich sportowców. Wielu z nich używa Tabaki, ponieważ oczyszcza jamę nosową i ma właściwości odświeżające, co pomaga podczas ćwiczeń sportowych...

a ja po 5 latach zażywania tego cudownego środka powiem, że nie mam kataru oprócz grypy tabaczanej :D
w małych ilościach szczególnie rano fajnie i lekko pobudza, jednak po całym dniu wciągania sporych ilości potrafi zamulić.


Pamietajcie! gimbazja wciąga tabakę zwykle red bulla po to żeby się popisać- redbulla nie kupujemy bo jest ch*jowy. Na polskim rynku da się znaleźć tyle rodzai i zapachów tabaki że każdy znajdzie coś dla siebie.


eragon2201

2012-10-10, 21:20
No ale najlepiej pobudza z rana faja wyjarana :-)

Fazer6

2012-10-10, 21:29
my na dole sznupiemy ostro :D

tofur

2012-10-10, 21:55
patrząc na niego widać, że tabaka banie ryje bardziej niż heroina..

ph...........01

2012-10-10, 22:49
Co prawda to prawda. Kiedyś to sportowo wciągałem przez lufkę, ale teraz to tak czasem z rączki sobie zażyję. Polecam gawith apricot. Nie polecam chapmanów, bo pachną jak śliwki z grzybami i nieprzyjemnie się to zażywa. Redbull jak dla mnie za mocny, ale w mieszankach z czymś mdlejszym daje radę.

MaszSziwe?

2012-10-10, 23:00
Nawet tabakę nakrapiają no masakra ;/

1408

2012-10-10, 23:10
No żeby aromat był...

megaromek

2012-10-10, 23:15
jesli chodzi o tabaki dla mnie rację bytu mają tylko te mentholowe. Z ''owocowych'' jedynie stary poczciwy Gawciu daje rade...

Jemruz

2012-10-10, 23:50
"Wyjątkowi ludzie, ginące zajęcia"

Nie ma się co dziwić, że jest coraz mnie osób zajmujących się "produkcją" tabaki, skoro te eurocwe*e z UE wymagają (bądź to chcą wprowadzić) jakiś certyfikatów, pozwoleń i ch*j wie czego jeszcze, by się tym zajmować ;/ Podobna sytuacja rozgrywała się z oscypkiem. Za niedługo trzeba będzie mieć pozwolenie na użycie łopaty w celu wykopania dziury we własnym ogródku. pie**olona niewola ot co.

R.G.

2012-10-11, 00:21
Kurdę tych to podziwiam. No normalnie ludzie z pasją. Nie jakąś tam jak w naszym pokoleniu jak rowery, asg czy jakieś komputery... to są stare ludowe tradycje przenoszone z pokolenia na pokolenie. kolega wyżej pisze coś o UE. Ale spójrzmy na to okiem takiego gimbusa. Przeca on ma serdecznie wyj***ne na takich kaszubskich tabaczników albo nie wiem np. starych górali czy może ułanów. Moim zdaniem gwoździem do trumny takich kultur będzie zapomnienie ich przez następne pokolenia ludzi, którzy są obojętni na nie, nawet nie mieli szansy z nimi się zapoznać. Smutne to jest. A jeszcze gorsza jest dyskryminacja wśród znajomych takiego przykładowego Jurka co zobaczył i mu się spodobało. Społeczeństwo niestety krzywo patrzy na takich, że niby oni są zacofani, że oni zamiast interesować się giełdą samochodową czy sportem wolą jakieś "pierdoły". Nasze społeczeństwo zapomina o tradycjach... A żem się rozpisał, dawno mnie tak nie tchnęło do podzielenia się moimi opiniami z innymi. Big respect dla Pana Andrzeja i piwo dla wrzucającego!

jankol

2012-10-11, 01:04
@R.G.
Polać Ci wódki, nie jakieś tam piwo! :)

Spoon9

2012-10-11, 09:53
R.G. dobrze prawi ;)

a tak w ogóle to właśnie przed chwilą sobie 'zażyłem' tabaczki :D z madafakersiej tabakierki mojego pradziadka, a co, tradycję trzeba podtrzymywać tradycję i wspomóc pana Andrzeja

xoludus

2012-10-11, 14:26
piosenka o spidku