18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ta koszmarna niedziela

wójek • 2018-06-17, 20:22
dobry wieczór Sadole,
dawno nie wrzucałem nic od siebie (może niektórzy kojarzą, że dodawałem tu swoje animacje albo komiksy, które chyba się tu wpasowywały bo były czasem nawet na głównej),

tym razem zrobiłem krótką animację o zakazie handlu w niedziele, z odrobiną czarnego humoru i dystansu,

przepraszam za jakość dźwięku,a le było to nagrywane gównem z dupy, mam nadzieję, że chociaż słowa są zrozumiałe


liczę na gównoburzę w komentarzach ;)

kotorminator

2018-06-18, 09:09
Wszystko ok, tylko piosenka Pana Mieczysława Fogga to "To ostatnia niedziela" no i Fogg a nie Fog.

wójek

2018-06-18, 11:37
SaveTheTrees, kupię!

killua

2018-06-18, 15:34
Animacja spoko, w sumie te długie nogi na uj....

PS: Zawsze możesz się zatrudnić w usługach jak kino restauracja :)
PS2: Nie zabijaj się to gejowe. No chyba że jesteś gejem to i tak się nie zabijaj :)
PS3: Gdybyś jednak bardzo się uparł to nie słuchaj debili którzy mówią o odkręceniu gazu i zabraniu ze sobą paru sąsiadów, to gejowe.... można zabić dzieci w ten sposób a co one winne ... Proponuję jakieś mocne drzewo gdzieś w górach z dala od szlaku. Nie ma nic piękniejszego niż widok gór przed snem :) Ja zawsze tak robię ...
PS4: Gdybyś jednak chciał zabrać parę osób to może w jakiejś celi w więzieniu :) ?
PS5: Prawo w polsce po zmianach z RODO, w celu legalizacji samobójstwa wymaga obszernego materiału filmowego więc ten tego w ostateczności pamiętaj że są live streamy :D

jcoob

2018-06-18, 17:46
W soboty w Lidlu sznurki połowe tańsze podobno...
"gloomy sunday" bardziej by pasował

piotrekt1976

2018-06-18, 19:40
To takie hobby, robisz autobiografie animowana czy po prostu sie zalisz ze bezproduktywnie tracisz czas ktory moglbys spozytkowac na poprawe swojego zycia ?

lastpoint

2018-06-18, 22:16
fajna animacja, nie myślałeś żeby zacząć robić komercyjne projekty?