18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

T-55 zajmuje pozycję do strzału

TT4 • 2017-07-01, 03:30
...i strzela. Takie cacko na wyposażeniu ISIS w Syrii. Co się dokładnie stało? Eksperci? 0:40 gdzieś.


elfis

2017-07-02, 08:13
dałbym wam wszystkim piwa , bo się uśmiałem czytając komentarze, ale żadnego nie mam bo wypiłem

Maras1976

2017-07-02, 13:57
To debile. W wojnie z izraelem też mieli czołgi tyle tylko że nie umieli ich obsługiwać. No i po cichu rozkradali wyposażenie. No i dostali wpie**ol

saves

2017-07-02, 19:25
Dexterous napisał/a:



Ile mam, tyle mam - moja sprawa ;) . Po prostu wkurza mnie jak ktoś wyśmiewa kogoś i wyzywa od tępych zwierząt (którymi nota bene są :amused: ), ale przy tym sam się ośmiesza, poprzez pisanie głupot. Żarty żartami, ale tak jak mówisz - trzymajmy jakiś poziom.

I nie spinam się aż tak - to hiperbola była :amused:



Tak jak ci napisali "Nie spinaj się, bo ci żyłka pęknie" Odwrotne włożenie pocisku do armaty w czołgu jest równie możliwe, co i w małym pistolecie. Wie to każdy, kto choć raz w życiu widział kulkę. To znaczy "nabój", bo za "kulkę" też mnie zjebiesz.

Dexterous

2017-07-02, 19:53
saves napisał/a:



Tak jak ci napisali "Nie spinaj się, bo ci żyłka pęknie" Odwrotne włożenie pocisku do armaty w czołgu jest równie możliwe, co i w małym pistolecie. Wie to każdy, kto choć raz w życiu widział kulkę. To znaczy "nabój", bo za "kulkę" też mnie zjebiesz.



Martw się lepiej o swoją żyłkę ;) . Ty zapewne włożyłeś kulkę i Ci zapalnik wyj***ł :amused:

4Fingers

2017-07-03, 21:20
Dlaczego co by się nie stało oni zawsze krzycza allahu akbar

Raum

2017-07-03, 23:18
Cóż najprawdopodobniej te sp***oliny kozojebcy zapomnieli o czymś takim jak degradacja lufy czyli nic innego jak wskutek niewłaściwego użytkowania oraz braku czyszczenia lufa czy to armaty czy też karabinu pod wpływem czasu potrafi się uszkodzić na tyle iż trajektoria lotu pocisku zostaje zaburzona w tym przypadku amunicja wybucha wewnątrz, pocisk sie klinuje i następuje eksplozja ładunku miotającego skierowania strony rygla zamka który otwiera się i wpuszcza płomienie do wewnątrz pojazdu niestety jest to częsty przypadek pojazdów użytkowanych w tamtych rejonach z takim poziomem serwisowania...