18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Szympansy

crazy753 • 2012-09-05, 15:20
- Masz coś do jedzenia? - pyta szympans szympansicę po wybuchu wojny atomowej. Ona w milczeniu podaje mu jabłko.
- Nie wygłupiaj sie - prostestuje szympans. - Ja już nie chcę zaczynać tej historii od początku

~tip.top

2012-09-05, 15:45
Wiek mówi sam za siebie :-/

FoxBlade

2012-09-06, 02:27
3 dni szkoły a gimbaza już dowiedziała się co to ewolucja... A wy na edukacje w Polsce narzekacie :D

minich16

2012-09-06, 13:03
-Adam daj żebro
-Nie, mam złe przeczucie.

Av3k

2012-09-06, 13:08
Po wybuchu "wojny atomowej"?

platwi

2012-09-06, 15:29
Av3k napisał/a:

Po wybuchu "wojny atomowej"?



Uuuuu nie wyszlo Panie zapewne przypie**alajacy sie do kazdego przejezyczenia... Wojna atomowa to prawidlowe okreslenie, swiat juz raz stal na jej granicy, w czasie zimnej wojny, polecam sie doedukowac.

TheByQ

2012-09-06, 16:22
@up Określenie tak, ale k***a w żarcie chodzi o zaczynanie historii od początku, czyli że nie ma ludzi na świecie, a widziałeś kiedyś wojnę która prowadzi się sama?

platwi

2012-09-06, 17:15
@up nie musi sie prowadzic sama, nie musi juz trwac nie napisal "tuz po wybuchu", tylko "po wybuchu" czas przyszly, blizej nieokreslony... Skoro juz taki Grammar Nazi jestes...

Wojna:)

2012-09-06, 17:54
Wolę taką osobę - uczciwie przyznać ile ma lat- a się j***na patologia niech dowartościowuje- kawał z przekazem i mi się podobał... Łap piwo na zachętę :)

kelolan

2012-09-06, 18:33
FoxBlade napisał/a:

3 dni szkoły a gimbaza już dowiedziała się co to ewolucja... A wy na edukacje w Polsce narzekacie :D



Gimbazo nie daj się podpuścić!

Może to był i żart, ale jeszcze ktoś uwierzy - a ja nie mam zamiaru żeby mnie na starość same DAŁNY otaczały.

Ewolucja oznacza że zarówno szympans jak i człowiek mieli wspólnego przodka.
Tzn. szympans istnieje na Ziemi razem z nami, zatem jest na podobnym stopniu rozwoju jak my. Nie ma szans aby zmienił się w człowieka, czy my w małpę bo nasze drogi są rozbieżne.
Człowiek nie pochodzi od małpy. Proszę pamiętajcie!!!

screammyname

2012-09-06, 19:05
kelolan napisał/a:


Tzn. szympans istnieje na Ziemi razem z nami, zatem jest na podobnym stopniu rozwoju jak my. Nie ma szans aby zmienił się w człowieka, czy my w małpę bo nasze drogi są rozbieżne.
Człowiek nie pochodzi od małpy. Proszę pamiętajcie!!!


pie**olisz głupoty