18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szympansice trafiły na Johna Ricks'a

Duczki1234 • 2024-04-22, 10:23
25 letni Pracownik Macdonalda z bogatą przeszłością kryminalną po sprzeczce z naczelnymi wywlókł szympansicę z lokalu oraz w ich zwyczaju pozdrowił kopem na ryj


The girl, identified as Aryiah Lynch on a GoFundMe set up by her family, suffered a fractured skull, a broken nose and damage to her frontal lobe.

Zulu-Gula

2024-04-22, 10:34
Duczki1234 napisał/a:

25 letni Pracownik Macdonalda z bogatą przeszłością kryminalną po sprzeczce z naczelnymi wywlókł szympansicę z lokalu oraz w ich zwyczaju pozdrowił kopem na ryj


A co miał się pie**olić?
Na wycieczkę to chodzi się do ZOO, ale żeby ogród zoologiczny przychodził do Maka, to już lekka przesada. ;-)

Kriski

2024-04-22, 10:41
Już niedługo w Polsce, dobra strona takiego stanu rzeczy będzie taka, że będzie więcej materiału na sadola z rodzimego podwórka.

RoboCat

2024-04-22, 11:07
"and damage to her frontal lobe." - tego to ona nie miala od urodzenia jak wiekszosc negroidow

Somberoajaj

2024-04-22, 11:23
to chyba najnowsza reklama Mcniggera na wynos, yeah! wreszcie coś dla black people

fabex

2024-04-22, 11:50
Opis trochę z dupy ale ch*j tam, materiał zacny :P

Yolanda

2024-04-22, 12:53
Typuję jegomościa do Pokojowej Nagrody Nobla.

Con4terPro96

2024-04-22, 13:29
europa mogła by się uczyć od nich równouprawnienia - nie ważne czy facet czy kobieta i tak z kopa w łeb oberwie - i co fajnie widać europejka po kopie na ryj już by odpadła z zabawy z płaczem - a tu wstaje jakby nigdy nic i idzie się napie**alać dalej - co małpie geny to małpie geny :D

majeńka

2024-04-22, 14:34
Zulu-Gula napisał/a:

Na wycieczkę to chodzi się do ZOO, ale żeby ogród zoologiczny przychodził do Maka, to już lekka przesada.

U nas w Makach jest cywilizacja, u nich bród smród i mogiła, czystość na poziomie naszych barów mlecznych.

Młodym którym ten drugi widok był oszczędzony tłumaczę: smród brudnej szmaty, talerze i sztućce nigdy nie myte, zmiotki z podłogi trafiają też na talerz, jak ci żul napluje to poprawia jakość potrawy. Kumpela chodziła do takiego bo cena <50% tego co na stołówce czy w chińszczaku, ja nie byłam w stanie. Sanepid zlikwidował ostatnie takie przybytki w połowie lat zerozerowych.

Będąc w Chameryce też chciałam pójść do Maka. Zobaczyłam połamane stoły, murzynów z zakazanymi mordami, smród brudnej ściery jak w przybytkach powyżej. Stwierdziłam że nie, wycofałam się i poszłam do Burger Kinga obok — gdzie wyglądało lepiej, ale to był tylko wygląd, w efekcie tego dnia i nocy srałam rzadko a często.

U nas, kiedy w Maku zestaw powiększony był po 11zł, w budce tuż przed Makiem burger szedł za złotych 2.50. Zaś za Wielką Wodą to Mak stanowi ową najniższą kategorię — tak żarcia jak i klienteli. Kryminaliści i niggerzy (nie mylić z gatunkiem murzynus cywilizowanus) jedzą właśnie tam.

solis

2024-04-22, 14:46
Przestan zmyslac. 15 letnia dziewczyna dorabiala w mcdonaldzie i zostala wraz z innymi zaatakowana przez wrogie stado, a 10 lat starszy kryminalista skopal ja po glowie.

Lbz

2024-04-22, 15:04
Ten drugi boks po tym jak już wstała... No k***a pięknie :mrgreen:

Pedator

2024-04-22, 15:33
Zresetował ją do ustawień fabrycznych. Zaj***ł kopa i już wdtała jako zupełnie inna osoba.

bartss

2024-04-22, 15:35
Czyli jeden użytkownik umi w czytanie i myślenie. Trochę ch*jnia. Drodzy wolacy- otóż murzyn od skakania po głowach nie był pracownikiem maczka. A skakał po głowie dzieciakowi, który chciał sobie dorobić. Kwiat k***a polskiej elity intelektualnej.

kawior2007

2024-04-22, 15:36
Uspokoiła się? A chyba tylko to się liczy

Bul_od_bytu

2024-04-22, 16:26
kawior2007 napisał/a:

Uspokoiła się? A chyba tylko to się liczy



Chyba nie do końca.
"... suffered a fractured skull, a broken nose and damage to her frontal lobe", a mimo to szybko wstała po dokładkę.
W małpim organizmie impulsy nerwowe podróżują naprawdę długo w poszukiwaniu mózgu :D