18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybkowar

~Velture • 2023-07-25, 10:42
Nie wiem jak to opisać... wszyscy i tak wiemy co się stanie :amused:


SkoPio1

2023-07-25, 10:54
Małpy i inne tępe zwierzęta sp***alają po fakcie. Był garnek, wybuchł, więc co trzeba zrobić? sp***alać. Nie przed, ale po.
Dlaczego?
Bo być może wybuchnie jeszcze pokrywka...
;>>>

orion123123

2023-07-25, 11:36
jako kuhasz tak potfierdzam tak sie operuje szypkowarem
A tak na serio szybkowary są czasami wadliwe i jak to brzmi SZYBKOWAR jak jakaś sunia co dobrze gałe robi xD
Wracając niektóre szybkowary zwłaszcza te tanie potrafią wybuchać bo są zrobione z ciulowych materiałów .
kiedyś pamiętam na kuchni też ktoś używał szybkowara i wypie**oliło mu w oczy, koleś nie ma wzroku do dzisiaj stracił tez słuch od wybuchu że nie wspomne o poparzeniach, najlepsze jest to że radzi sobie w życiu po mimo takiej tragedii życiowej, żona go zostawiła, dzieci mówią że mają ojca zombie a pies co ma kulawą noge nawet patrzeć nie chce na niego bo się boi. No i tak toczy się życie janusza jak z tego filmu człowiek ciemności.
żartuje nic takiego nie miało miejsca ale co do szybkowaru to uważajcie i nie kupujcie tanich bo szkoda kasy i zdrowia jak wypie**oli

Qbaste

2023-07-25, 12:10
Oglądam kilka razy i bawi za każdym tak samo

Pentagram84

2023-07-25, 13:49
Mojej znajomej tak wypie**olił że poparzona twarz, ręce i cycki, potem dostałem szybkowar i cenowo szału nie robi, mam stracha go używać

skaza71

2023-07-25, 14:32
Jeśli z alu to stare produkcje z ndr były zajebiste, teraźniejsze to tylko stalowe są bezpieczne.

Gienek78

2023-07-25, 15:24
Albo mi się wydaje albo pokrywka, na filmie, już się zrobiła wypukła? Nie widać żeby z zabezpieczenia nadmiar pary uchodził.
Tu jest pytanie, czy to idioci zrobili specjalnie żeby wystrzeliło czy jakiś błąd (zaworek bezpieczeństwa zatkany).

hasfar

2023-07-25, 16:55
Gienek78 napisał/a:

Albo mi się wydaje albo pokrywka, na filmie, już się zrobiła wypukła? Nie widać żeby z zabezpieczenia nadmiar pary uchodził.
Tu jest pytanie, czy to idioci zrobili specjalnie żeby wystrzeliło czy jakiś błąd (zaworek bezpieczeństwa zatkany).



Raczej nie specjalnie, ale chyba wiedzieli co się święci.

smc

2023-07-25, 17:15
Dlatego nie gotuje jajek w mikrofali

0dbytBiskupa

2023-07-25, 17:16
orion123123 napisał/a:

jako kuhasz tak potfierdzam tak sie operuje szypkowarem
A tak na serio szybkowary są czasami wadliwe i jak to brzmi SZYBKOWAR jak jakaś sunia co dobrze gałe robi xD
Wracając niektóre szybkowary zwłaszcza te tanie potrafią wybuchać bo są zrobione z ciulowych materiałów .
kiedyś pamiętam na kuchni też ktoś używał szybkowara i wypie**oliło mu w oczy, koleś nie ma wzroku do dzisiaj stracił tez słuch od wybuchu że nie wspomne o poparzeniach, najlepsze jest to że radzi sobie w życiu po mimo takiej tragedii życiowej, żona go zostawiła, dzieci mówią że mają ojca zombie a pies co ma kulawą noge nawet patrzeć nie chce na niego bo się boi. No i tak toczy się życie janusza jak z tego filmu człowiek ciemności.
żartuje nic takiego nie miało miejsca ale co do szybkowaru to uważajcie i nie kupujcie tanich bo szkoda kasy i zdrowia jak wypie**oli


Marnujesz czas, przekonasz tylko przekonanych. Pozostali i tak kupią taniochę bo po co wydawać pieniążki na jakieś tam bezpieczeństwo.

Jak kiedyś na innym forum przekonywałem żeby nie kupować tanich ładowarek z Allegro bo mi jedna wybuchła to zostałem zhejtowany. Po co rzucać perły przed wieprze.

WeldAttack

2023-07-25, 18:22
HAhaa mi kedyś samowar wybuchł delikatnie bo za cienka rurka była do kolumny ;) jak ktoś wie o co chodzi to skooma :lol:

PabloSkills

2023-07-25, 18:47
orion123123 napisał/a:

jako kuhasz tak potfierdzam tak sie operuje szypkowarem
A tak na serio szybkowary są czasami wadliwe i jak to brzmi SZYBKOWAR jak jakaś sunia co dobrze gałe robi xD
Wracając niektóre szybkowary zwłaszcza te tanie potrafią wybuchać bo są zrobione z ciulowych materiałów .
kiedyś pamiętam na kuchni też ktoś używał szybkowara i wypie**oliło mu w oczy, koleś nie ma wzroku do dzisiaj stracił tez słuch od wybuchu że nie wspomne o poparzeniach, najlepsze jest to że radzi sobie w życiu po mimo takiej tragedii życiowej, żona go zostawiła, dzieci mówią że mają ojca zombie a pies co ma kulawą noge nawet patrzeć nie chce na niego bo się boi. No i tak toczy się życie janusza jak z tego filmu człowiek ciemności.
żartuje nic takiego nie miało miejsca ale co do szybkowaru to uważajcie i nie kupujcie tanich bo szkoda kasy i zdrowia jak wypie**oli




Ale k***a żartowniś jesteś. A ja się cieszyłem bo jakaś fajna, sadolowa historia była. Zj***łeś mówiąc, że żartowałeś, ale cóż takie jest życie i muszę to przetrawić.

orion123123

2023-07-25, 19:25
0dbytBiskupa napisał/a:

Marnujesz czas, przekonasz tylko przekonanych. Pozostali i tak kupią taniochę bo po co wydawać pieniążki na jakieś tam bezpieczeństwo.
Jak kiedyś na innym forum przekonywałem żeby nie kupować tanich ładowarek z Allegro bo mi jedna wybuchła to zostałem zhejtowany. Po co rzucać perły przed wieprze.



Jak chcą kupić tanie to j***ć ich xD będą mieli za swoje.


PabloSkills napisał/a:

Ale k***a żartowniś jesteś. A ja się cieszyłem bo jakaś fajna, sadolowa historia była. Zj***łeś mówiąc, że żartowałeś, ale cóż takie jest życie i muszę to przetrawić.



przepraszam ze zniszczyłem twoje życie xd

Bul_od_bytu

2023-07-25, 19:31
Zawór kontroli ciśnienia zapchany propagandą i jebnęło. Pamiętam jak ojciec powtarzał przy gotowaniu w szybkowarze - pamiętaj, że ma co chwilę zrobić psyk bo jak nie to zrobi bum :D Gotowanie w szybkowarze to spoko sprawa, aż szkoda, że wyszły z mody bo byłoby materiału na sadola :D