18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybko, ale bezpiecznie

Henboh • 2023-12-29, 14:59


"W wyniki zdarzenia jedna osoba w stanie ciężkim trafiła do szpitala, a trzy były tylko w lekkim szoku"

pajdaq

2023-12-29, 15:11
I bardzo dobrze mudzinowi :)

~Velture

2023-12-29, 15:42
43 sekundy 72 mega film ja was pie**ole... k***a internetowi miliarderzy sami tutaj....

Łapcie wersję która ma 13MB zamiast 72.


Henboh

2023-12-29, 15:47
~VeIture napisał/a:

43 sekundy 72 mega film ja was pie**ole... k***a internetowi miliarderzy sami tutaj....



A Ty co, na kartki masz internet? No ale jeśli ~50 pln za stałe łącze to majątek, to przepraszam. A nie, zapomniałem, kulas musi mobilny mieć, bo lata po mieście jakby 3 sprawne nogi miał. Ja mam 1GB za 1PLN w mobilnym i tak nie płaczę o każde MB.
Zresztą, z pretensjami do adminów się udaj, bo na dysku mi to zajmuje 40 MB, jak oni to do 70 rozciągnęli, to nie moja sprawa.

~Velture

2023-12-29, 15:50
Henboh napisał/a:

A Ty co, na kartki masz internet? No ale jeśli ~50 plz za stałe łącze to majątek, to przepraszam. A nie kulas musi mobilny mieć, bo lata po mieście jakby 3 sprawne nogi miał.
Zresztą, z pretensjami do adminów się udaj, bo na dysku mi to zajmuje 40 MB, jak oni to do 70 rozciągneli, to nie moja sprawa..



Mieszkam na takim wyp*zdowie gdzie koty p*zdami miałczą. Płacę tyle co za światłowód i to najlepszy net jaki tutaj mogę mieć stacjonarny.

Abyś miał jasność sytuacji: (tak, to jest mój max i tak codziennie. Czasem gorzej, nigdy lepiej.)


Henboh

2023-12-29, 15:57
VeIture napisał/a:

i miałczą. Płacę tyle co za światłowód i to najlepszy net jaki tutaj mogę mieć stacjonarny.

Abyś miał jasność sytuacji: (tak, to jest mój max i tak codziennie. Czasem gorzej, nigdy lepiej.)



Dobra, masz i nie narzekaj (mniej niż 1 MB na dysku) :mrgreen:




SkoPio1

2023-12-29, 16:07
Henboh napisał/a:

nażekaj



Jak tam w Zakopanem?
Dalej organizujecie spotkania Goralenvolku?
;>>>

croyna

2023-12-29, 19:47
Henboh napisał/a:

a trzy były tylko w lekkim szoku



dumne w pełni

Jedker87

2023-12-29, 20:36
mazga50 napisał/a:

To u nas?



Aleje Jerozolimskie w Warszawie niedaleko stacji WKD "Warszawa Aleje Jerozolimskie". Widać charakterystyczny, okrągły budynek Mercedes-Benz.

Kosmodysk

2023-12-29, 23:26
Dobrze, że wypadł poza Aleje Jerozolimskie, przynajmniej korków nie było przez tego debila.

mazga50

2023-12-30, 06:22
Jedker87 napisał/a:

Aleje Jerozolimskie w Warszawie niedaleko stacji WKD "Warszawa Aleje Jerozolimskie". Widać charakterystyczny, okrągły budynek Mercedes-Benz.



Ło Panie, my z prowinyji, to my niełobeznane w szerokim świecie. A tu mersedesy i okrągłe chałpy, to my ino w kinie w powiecie widziały.
Bóg zapłać za informacyje.

Kooondor2000

2023-12-31, 20:40
Matko a ja narzekam, że mam 600mb, już nie będe.

Bul_od_bytu

2024-01-03, 04:56
Klasyczne zachowanie niedojebów spod wysypiska na WPR. Zawsze przed wiaduktami na Jerozolimskich robią taki j***ny cyrk żeby zyskać 20 metrów i tym samych przyblokować innych. Szkoda, że WKD nie jechało akurat to by problem się rozwiązał na dobre.

VeIture napisał/a:

Mieszkam na takim wyp*zdowie gdzie koty p*zdami miałczą. Płacę tyle co za światłowód i to najlepszy net jaki tutaj mogę mieć stacjonarny.
Abyś miał jasność sytuacji: (tak, to jest mój max i tak codziennie. Czasem gorzej, nigdy lepiej.)



Podobno Polska kupuje dzielnym widlarzom Starlinka od Muska. Sprawdzaj szoszońskiego ebaya bo jakoś 1.5 roku temu chodziły po $250