18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybki żarcik

vonFuchs • 2013-09-22, 18:40
Szybki żart zanim się zdezaktualizuje;D
Wchodzą do baru azjata, gej, koleś na wózku i NRDowiec. Zamawiają piwo. Podchodzi do nich kelner, patrzy nich zdziwionym wzrokiem i pyta się:
-Ej, a wy co za jedni?
-Rząd Niemiec

BA DUM TSS

ares88

2013-09-23, 19:16
@ellsworth

Jak wyrośniesz z przedszkola i przestaniesz wierzyć w to że wybory mają jakikolwiek związek z rządami to daj znać.

saperman

2013-09-23, 21:44
BongMan napisał/a:


Źle.


Dobrze.



Nie wierze, ze jest tu az tyle debili, ktorzy dali ci za to tyle piw... Macie jakies kompleksy? Male penisy? :roll:

vonFuchs

2013-09-23, 21:52
Halidor napisał/a:

"chodzą do baru azjata, gej, koleś na wózku" jak koleś na wózku może wejść do baru?


Normalnie, NA KOŁACH
Władka napisał/a:

nie rozumiem, ktoś wytłumaczy?



Azjata - Roessler, min. spraw wewn. tym razem jego partia miała tylko 4.8% poparcia i nie weszli do Bundestagu,
Gej - Westerwelle, min. spraw zagranicznych
Koleś na wózku - Schaeuble, min. finansów
NRDowiec - Andżela

BongMan

2013-09-23, 22:13
saperman napisał/a:

Nie wierze, ze jest tu az tyle debili, ktorzy dali ci za to tyle piw... Macie jakies kompleksy? Male penisy? :roll:


Ty za to masz dużego :) Należy do pana Helmuta i regularnie penetruje dein arsch :D

Tander

2013-09-24, 02:31
Dobry wieczór. Jestem fachowcem.

BongMan napisał/a:


vonFuchs napisał/a:

-Rząd Niemiec
Źle.

vonFuchs napisał/a:

-Rząd niemiec
Dobrze.



Błąd. Nazwy państw, narodowości ZAWSZE piszemy wielką literą. Jedyny wyjątek (którym chyba BongMan chciał zabłysnąć) występuje gdy wyraz (np: Polska, Niemcy, Kraków, Belgia) jest przymiotnikiem (Jaki? Jaka? Jakie? a w tym przypadku dzierżawczym Czyj? Czyja? Czyje?)

Tak więc :
Rząd Niemiec (wyjątek, nazwa własna, państwo)- Dobrze
Rząd niemiec - Źle

Rząd niemiecki (przymiotnik)- Dobrze
Rząd Niemiecki- Źle

by przykład był bardziej narodowy:
Błonia krakowskie (jakie?)- Dobrze
Błonia Krakowskie - Źle

Dziękuję, dobranoc.

gawel21050

2013-09-24, 06:35
@up
Ktoś tu nie zna naszego stosunku do niemców...

Nóż

2013-09-24, 07:59
w rządzie niemiec jest gej? Zabawne, nie wiedziałem. Niemcy chyba zapomnieli zrobić afery i cyrku z tego powodu.
No tak, niemcy powinno się pisać małą literą i najlepiej czcionką 8, a POLACY tylko tak (i tak nam dopomóż bóg). A wszystkie okradające nas nieroby w tym kraju to tylko ruskie rzydomasony. Zgaduję, że bongman nie o takie polskie walczył? A na serio, jest rok 2013. Wojna była prawie 60 lat temu.

KaszubskiRolnik

2013-09-24, 18:31
Nóż napisał/a:

Wojna była prawie 60 lat temu.



Ja pie**ole, ponad 70 lat temu :facepalm:

YoogiGoogi

2013-09-25, 13:01
@Tander, popie**oliło Cię? :roll: