18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybki jak błyskawica

Ni...........ny • 2020-09-10, 21:32
Ale też trochę ślepy :szydera:


Salieri16000

2020-09-10, 21:56
Znowu będzie na Maćka z drugiego piętra... ;)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-10, 22:15
No ja dziś z psami miałem dwie akcje.
Musiałem jechać do sąsiedniego miasta po towar. Na światłach jakieś roboty, w sensie sygnalizacja ... No i psy kierują ruchem. Stoi policjant bokiem i nawet macha by jechać. Przede mną jakaś p*zda jak mniemam zamiast jechać k***a j***na hamuluje... no k***a nie wie jak jechać jak policjant kieruje... Aż k***a musiałem dość gwałtownie hamować.
Drugi przypadek... miałem w worku na bio trochę odpadków z kuchni, zgrabiłem liście i wrzuciłem do worka. I tak zostawiłem... k***a mam takiego poj***nego psa, że rozerwał worek, bo coś wyniuchał. Niestety musiałem wystosować reprymendę...


Budrys2000

2020-09-10, 22:19
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

No ja dziś z psami miałem dwie akcje.
Musiałem jechać do sąsiedniego miasta po towar. Na światłach jakieś roboty, w sensie sygnalizacja ... No i psy kierują ruchem. Stoi policjant bokiem i nawet macha by jechać. Przede mną jakaś p*zda jak mniemam zamiast jechać k***a j***na hamuluje... no k***a nie wie jak jechać jak policjant kieruje... Aż k***a musiałem dość gwałtownie hamować.
Drugi przypadek... miałem w worku na bio trochę odpadków z kuchni, zgrabiłem liście i wrzuciłem do worka. I tak zostawiłem... k***a mam takiego poj***nego psa, że rozerwał worek, bo coś wyniuchał. Niestety musiałem wystosować reprymendę...



Po takim dniu może odechcieć się wszystkiego ;-)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-10, 22:32
Budrys2000 napisał/a:

Po takim dniu może odechcieć się wszystkiego



Może... oprócz piwa. :mrgreen:






kabaszma

2020-09-10, 23:54
Gdyby nie kamery to by kolo aż do śmierci się zastanawiał co za ch*j mu wgniotkę zrobił :-D

BrunerOvned

2020-09-11, 00:10
Mimo wszystko zawsze mogło wyjść lepiej... :-P

luxpiotr

2020-09-11, 19:05
Ale przyfasolił. Trzeba będzie klepać.

p4nk1

2020-09-12, 10:44
I weź to ubezpieczycielowi wytłumacz... :D