18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka wymiana argumentów na drodze

Jesse.Pinkman • 2023-09-04, 08:44
Bardzo szybko go wyjaśnił

~Velture

2023-09-04, 09:00
Pomijając moje inwalidztwo to nawet jakbym był k***a mistrzem MMA to w usa bym się bał do nieudomowionego murzyna wyskakiwać na drodze. Zwyczajnie w świecie bym się bał, że zaraz wyciągnie gnata i zrobi ze mnie durszlak albo wyskoczy k***a ch*j wie skąd pół jego stadnego plemienia i będą skakać po łbie aż zostanie dżem.
Zdrowy rozsądek k***a bo tam to nie zabawy z nimi.

leonidkacap

2023-09-04, 12:25
chyba jednak troche kultury w sobie ma bo nie skoczyl mu na głowę albo tez jest taka mozliwość kamerzysta nie do końca pokazał wszystko

turor

2023-09-04, 14:19
~VeIture napisał/a:

Pomijając moje inwalidztwo to nawet jakbym był k***a mistrzem MMA to w usa bym się bał do nieudomowionego murzyna wyskakiwać na drodze. Zwyczajnie w świecie bym się bał, że zaraz wyciągnie gnata i zrobi ze mnie durszlak albo wyskoczy k***a ch*j wie skąd pół jego stadnego plemienia i będą skakać po łbie aż zostanie dżem.
Zdrowy rozsądek k***a bo tam to nie zabawy z nimi.




pie**olisz :D


damian15snk

2023-09-04, 16:19
VeIture napisał/a:

Pomijając moje inwalidztwo to nawet jakbym był k***a mistrzem MMA to w usa bym się bał do nieudomowionego murzyna wyskakiwać na drodze. Zwyczajnie w świecie bym się bał, że zaraz wyciągnie gnata i zrobi ze mnie durszlak albo wyskoczy k***a ch*j wie skąd pół jego stadnego plemienia i będą skakać po łbie aż zostanie dżem.
Zdrowy rozsądek k***a bo tam to nie zabawy z nimi.



Zdrowy rozsądek to akurat wykazał tu murzyn. Bedac takim karłem jak ten typ będąc w każdym zakamarku świata głupota jest wyskakiwać z problemem do chlopa 2x większego z kijem bambusowym. Do tego nie potrzeba usa. A ze siedzisz w polskiej piwnicy naogladasz się murzynlandi to wszystkiego się boisz

Czeczenito

2023-09-04, 21:39
Bambo idealnie na kontrę prawym