18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka jazda

Fakerę • 2013-09-17, 22:48
Szybka śmierć ;)


Stevie69

2013-09-18, 09:53
Zwykły, pospolity debil. Wk***ia mnie,że zachowanie takich idiotów rzutuje na opinię o całej grupie - nie mylcie posiadacza motocykla z Motocyklistą.

Da...........us

2013-09-18, 10:06
Tak się kończy zapie**alanie w terenie zabudowanym, ograniczenie nie wzięło się " z dupy ".

exfon

2013-09-18, 10:10
buzi_to_za_mało napisał/a:

@up: nic nie dostaniesz, chyba że siurka do papy :D



:O
Poczułem się przez Ciebie taki zgaszony. Jak już próbujesz coś napisać, spróbuj by miało to choć trochę sensu, lub humoru.

kam332

2013-09-18, 10:19
exfon napisał/a:



:O
Poczułem się przez Ciebie taki zgaszony. Jak już próbujesz coś napisać, spróbuj by miało to choć trochę sensu, lub humoru.



nie musi próbować, bo ma sens i humor ;-)

Wujo_K

2013-09-18, 11:15
CanesPL napisał/a:

Wina osobówki. Nie patrzył w lusterka, a motocykle są wszędzie.


Ale do wnętrza kabiny go chyba nikt nie zapraszał?

Vuaevo

2013-09-18, 11:27
Wydaje mi się, czy ta baba w samochodzie, krzyczy "O śmieć !" ?

Puszale

2013-09-18, 11:56
Wiadomo, że motocyklista miał pierwszeństwo, a całe zdarzenie jest winą kierującego autem z kamerom ze względu na to że blokował mu pas i nie pozwolił zapie**alać 200 km/h w terenie zabudowanym.

reedock

2013-09-18, 13:02
i jeszcze zabił pewnie kierowcę osobówki....j***niec pie**olony! :evil:
dobrze że idzie zima mniej takich pojebów będzie na drogach.

V6Terapeuta

2013-09-18, 13:06
k***a tam to bym sie Hummerem H1 bal jezdzic a co dopiero motorem

Sztakler

2013-09-18, 13:49
Tylko dym po nim został

Sonal

2013-09-18, 14:28
Nigdy nie zrozumiem co bawi w łamaniu przepisów czy ryzykanckiej jeździe przeciętnego motocyklisty. Nie mają świadomości, że jeżdżąc na tych dwukołowych ciulstwach każda kolizja to poważne obrażenia dla nich?
Jechałby jak bozia przykazała...albo jak ten w osobówce z kamerą - to by dzisiaj jadł obiadek z rodziną, a nie wąchał kwiatki od dołu.
Każdy motocyklista to jakiś sadomasochista - męczyć się na jakimś motorku - zamiast JAK CZŁOWIEK poruszać się wygodnym klimatyzowanym samochodem słuchając sączącej się muzyczki z głośników.
A i nie pierdzielcie mi, że niby coś na korkach zaoszczędzicie. Jeżdżę rocznie po 30tys km po aglomeracji pewnej i jakoś korków nie uświadczam, chyba że jadę ok. 8:00 lub 17:00 wtedy w jednym miejscu jest stania na 10 minut. Normalnie chyba się załamię za te 10 minut.

Herhard

2013-09-18, 15:32
Po ch*j ten z kamerą skręcił? Uj***ł filmik w dobrym momencie .

pawu95

2013-09-18, 15:38
Sonal napisał/a:

Nigdy nie zrozumiem co bawi w łamaniu przepisów czy ryzykanckiej jeździe przeciętnego motocyklisty. Nie mają świadomości, że jeżdżąc na tych dwukołowych ciulstwach każda kolizja to poważne obrażenia dla nich?
Jechałby jak bozia przykazała...albo jak ten w osobówce z kamerą - to by dzisiaj jadł obiadek z rodziną, a nie wąchał kwiatki od dołu.
Każdy motocyklista to jakiś sadomasochista - męczyć się na jakimś motorku - zamiast JAK CZŁOWIEK poruszać się wygodnym klimatyzowanym samochodem słuchając sączącej się muzyczki z głośników.
A i nie pierdzielcie mi, że niby coś na korkach zaoszczędzicie. Jeżdżę rocznie po 30tys km po aglomeracji pewnej i jakoś korków nie uświadczam, chyba że jadę ok. 8:00 lub 17:00 wtedy w jednym miejscu jest stania na 10 minut. Normalnie chyba się załamię za te 10 minut.



Przypomina mi sie rozmowa Korwina z mlodym lewakiem w programie "mlodziez kontra"...
"To niech pan sobie zre i zyje dalej!"

Co do tematu to chce podkreslic, ze jesli ktos wlacza sie do ruchu to musi ustapic pierwszenstwa innym jego uczestnikom. Jesli prawo jazdy mieliby ludzie, ktorzy potrafia jezdzic, to motocyklem 100km/h w zabudowanym spokojnie bez stwarzania jakiegokolwiek zagrozenia dla kogokolwiek.

lilmuzynio

2013-09-18, 15:39
Pewnie, mógł dla pewności przyp***zielić w motocyklistę z tyłu, żeby idioda już na pewno nikomu krzywdy nie zrobił.

Promek

2013-09-18, 16:29
Zizi857 napisał/a:

Puścił kierownice na końcu i wj***ł się w auto i prawdopodobnie też zrobił kuku kierowcy osobówki,jak by się trzymał do samego końca to by przeleciał nad autem i może by przeżył :) a tak na koniec :
JEBAĆ DAWCÓW NEREK !



Po 1 kolejny gosc co powtarza jak papuga "dawca" po takich wypadkach nic nie nadaje sie do przeszczepu (a na pewno nie np. nerki) chyba ze skora.

Po 2 jebac ciebie owszem nie powinien w takim miejscu wyprzedzac co nie zmienia faktu ze gosc w samochodzie tez wjezdza na krzyzowke wymuszjac prawie 2 osobowce