18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwecja i ich "walka" z multikulti

Kabe • 2013-05-28, 15:21
Działania szwedzkiej policji są ciekawsze niż fotoradary polskiej straży miejsko-wiejskiej :mrgreen:

Cytat:

Dziennikarz szwedzkiego konserwatywnego serwisu Fria Tider sfotografował pracownicę P-Service drukującą mandaty za złe parkowanie… wrakom samochodów spalonych podczas zamieszek. Zapytana o powód przyznania mandatu odparła, że nie było w aucie kwitu wskazującego datę rozpoczęcia postoju. Fakt, że nie było w nim także szyb, a wnętrze strawił ogień był według funkcjonariuszki służby parkingowej pozbawiony znaczenia.


:idzwch*j:

więcej na>>> Autonom

qhash

2013-05-28, 15:22
jedno słowo: kobieta

mo...........et

2013-05-28, 15:26
Z tego samego artykułu:
Cytat:

"Szwedzkie siły porządkowe przyjęły taktykę nieangażowania się w konflikt, jeśli stwarzałoby to zagrożenie dla zdrowia funkcjonariuszy."


No brawo, rozpie**olą pół Sztokholmu a ci będą dalej tylko mandaty wypisywać bo tak jest bezpieczniej. Z takimi służbami ten kraj jest skazany na zagładę.

solevit

2013-05-28, 15:31
Wklejam ten obrazek po raz kolejny, tym razem jako propozycję skierowaną do władz Szwecji, aby nieco zmienili swoją flagę.

Miziou

2013-05-28, 15:58
Są lepsi specjaliści od naszych??? o_0

Chrząszczyżewoszyc

2013-05-28, 16:06
Tak, tak, teraz mandaty, potem pozwy sądowe bo sprawcy wykroczenia nie zapłacili mandatów, a następnie międzynarodowe listy gończe, bo się na rozprawie nie stawili. Świat idzie w tym kierunku...

sługaSzatana

2013-05-28, 17:09
Jest nadzieja, że wj***li mandat ciapatemu. Nadzieja matką głupich...

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-28, 17:14
Nie no k***a to już mi śmierdzi prowokacją.
To jest nierealne!
Gościowi auto zjarali w trakcie zamieszek i mandat?
Po mojemu to ta laska robi jakiś opis, notatkę czy coś.
Każdy sąd by taki mandat unieważnił.

gruchens

2013-05-28, 17:14
No k***a... Śmiać się czy płakać?

pakicito

2013-05-28, 17:17
prawie jak nasza straż miejska

jarzembina

2013-05-28, 17:48
k***a, coraz bardziej mnie zastanawia podejście władz do zamieszek, wszystko wskazywałoby na to, że robią swoich obywateli w ch*ja, żeby sprowokować ich do samodzielnego wybicia ciapatego gówna, albo do wypuszczenia jakiejś nowej wersji Breivika/Hitlera, który poprowadzi ludzi na muzułmanów... To jest nierealne, żeby mieli swoich ludzi tak głęboko w dupie - jedni aresztują tych, którym się nie podoba ścięcie głowy na ulicy w imię Koranu, drudzy wlepiają mandaty za samochody spalone przez ciapatych... Mam nadzieję, że to celowy zabieg, bo przy takim podejściu prędzej, czy później ludzie i tak ruszą na muslimów.

qwachu

2013-05-28, 18:22
I ci ludzie kiedyś robili potop szwedzki? Chyba, ze o innych Szwedach mówimy?

kropelkasiku

2013-05-28, 18:32
musza zaplacic mandaty bo inaczej braknie $$ na zapomogi dla imigrantow

Lynx

2013-05-28, 18:42
Nikt jeszcze nie wspomniał, że policjantka fajna :wali:

fine666

2013-05-28, 18:47
Jaka k***a policja? To jest ich taki odpowiednik polskiej straży miejskiej, więc nic dziwnego że u nich takie same tępaki pracują jak u nas.

..czytać ze zrozumieniem! :-?