18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szwagier SHOT - Zagadka

Vadim • 2013-10-16, 19:23
Najnowszy SHOT od Szwagrów


Zyragon

2013-10-16, 23:49
te odcinki z samego początku wiele lepsze były

Tomu__

2013-10-17, 00:13
Co to za zagadka: dwie kulki i armatka?

slodkijogurt

2013-10-17, 00:14
kiedy to się w końcu skończy...

onion

2013-10-17, 00:17
za szwagrów zawsze piw... wróć, kufel ciepłego moczu

DBstep

2013-10-17, 00:19
Jakie Hejty :)
Szwagry są spoko :)

_P...........K_

2013-10-17, 00:39
kam332 napisał/a:

POLAK_nie_polaczek zamknij mordę, bo tam nie ma żadnego przesłania



Nie mogę zamknąć mordy, bo mam...uwaga... twarz! :shock: . Z resztą ja nic nie mówię, tylko piszę. :mrgreen: To, że Ty czegoś nie widzisz ziomeczku, nie znaczy, że tam tego nie ma. ;-)

raf-ret napisał/a:

a co w tym ciekawego,śmiesznego lub choćby ciekawego ?



To cholernie oczywiste, ale ten jeden raz mogę wytłumaczyć. Resztę trzeba już samemu dostrzegać. :roll:

Interpretacja:

"Antek" symbolizuje w tym filmiku osobę z pozoru bardziej ogarniętą od postaci "Szwagra", a jednak nie dostrzega takich oczywistości jak "Szwagier" prosty człowiek, ale mądry. "Antek" szuka prawdy tam gdzie jej nie ma, komplikując sobie prostą i oczywistą odpowiedź. Przesłanie? Lepiej być mądrym niż głupim. Przedstawione to zostało w zabawny sposób, więc jest śmieszne, a ciekawe w tym jest to, że wielu ludzi nie dostrzega sensu nawet w takich prostych sytuacjach, skupiając się na formie przekazu, a odpowiedź jest tuż przed nosem. 8-)

Thevenin

2013-10-17, 01:11
Nie ma śmiechu z puszki i dla tego pewnie niektórym nie wchodzą ich odcinki

606

2013-10-17, 02:00
@up albo dlatego, że są zwyczajnie nieśmieszne.
Powołując się na interpretację POLAKA_nie_polaczka: wy, których bawi ten film jesteście takimi Antkami właśnie. Doszukujecie się czegoś zabawnego (prawdy) tam, gdzie nic zabawne nie jest, komplikując sobie proste i oczywiste postrzeganie tego filmu (jest ch*jowy).

boxcar

2013-10-17, 07:04
Za każdym razem bol dupy; popkorn XD

BuszującyWeZwłokach

2013-10-17, 09:06
@POLAK_nie_polaczek

Ja cię proszę. Przeczytaj jeszcze raz swoją interpretację, spójrz w lustro i uczciwie powiedz, że się nie skompromitowałeś. He, he. Widać, że jesteś jakimś typem ze szkoły zawodowej albo podobnych lotów patologii. Krytyk k***a i jego interpretacja hehe, 'lepiej być mądrym niż głupim' he, he. Jeszcze nie zauważyłeś innego ukrytego tam przesłania: 'lepiej oddychać niż nie oddychać'. Poza tym można wyciągnąć całą masę podobnych mądrości.

kaczus1993

2013-10-17, 10:31
To już nie jest ból dupy tylko na prawdę oni k***a są tak tragiczni że to szok.

Browaryt

2013-10-17, 12:59
lepiej być mądrym nie głupim to brzmi jak lepiej być bogatym niż biednym...