18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szukasz pracy?

~Angel • 2018-07-11, 13:57
To firma "HR aguacate" będzie poszukiwała nowych pracowników.


antek1g

2018-07-12, 20:14
od dilerow biedaku krecacy meble to sie odpie**ol bo nikt nikomu towaru do mordy nie pcha.

Hose88

2018-07-13, 01:13
antek1g napisał/a:

od dilerow biedaku krecacy meble to sie odpie**ol bo nikt nikomu towaru do mordy nie pcha.



Za cenę mebli, które kupiłem dla syna, mógłbyś swoją patologiczną familię przez pół roku wyżywić i jeszcze by Ci zostało na spłatę komornika, plebsie.

To, że w ryj nie pcha, to jedno, ale to, że jedna konkurencja eliminuje drugą poprzez durne morderstwa i uzależnia idiotów Tobie podobnych, którzy potem za cenę paczki ryżu są w stanie odj***ć 3 uczciwych gości, to drugie. Jesteś za głupi żeby zrozumieć takową zależność, za mało w życiu widziałeś i wiesz.

Tudeski

2018-07-13, 11:16
Hose88 napisał/a:



Liczyć nie umiesz gimbusie? Czy spojrzenie na profil i dostrzeżenia jak byk wieku 30 lat nie potrafisz? A inna sprawa, że kiedy ja pierwsze panny obracałem, Ty jeszcze na chleb "pepe", a na bułki "kukułki" wołałeś. Wytrzyj mleko spod nosa, pryszczaty koniobijco, dorośnij i dojrzej emocjonalnie, to wtedy może łaskawie z Tobą pogadam i Ci wytłumaczę na czym polega "przelanie czaru goryczy".



O k***a! :lol: :lol: :lol:

Typowy argument starego dziada spod bloku.

Obracałeś to ty najwyżej fiuta swojego ojca w wannie kaczuszką