18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szukanie jedzenia

CrazyEdek • 2023-12-27, 16:00
W końcu dostała coś od życia.


turor

2023-12-27, 21:07
Andrzej91 napisał/a:

Tak, ja też cieszę się . Bo każdy rząd r*cha swoich wyborców a jeżeli chodzi o warunki w jakich żyjemy to mamy jedne z lepszych . Nie ma tu robactwa wielkości dłoni , nie ma tu ciapatych co chce swoje prawa. Mamy wszystkiego po trochu , góry, lasy, doły, morze, piękne kobiety . A nawet zdarzy się dla kontrastu taki pajac jak Ty co na wszystko narzeka .



Zrozumiałbyś go jakbyś jego żonę zobaczył :D

orzechcccc

2023-12-27, 21:47
Pdst420 napisał/a:

No nie wytrzymie... Cieszysz się, że mieszkasz w kraju z gówna i kartonu a rząd cię r*cha na każdym kroku ?



Jezeli u nas Ci zle to znaczy ze jestes j***nym nieudacznikiem

LongTrail

2023-12-27, 23:54
Cóż, to cholernie gówniany sposób na śmierć.

Kamikadze1991

2023-12-28, 00:05
Adameck napisał/a:

Puszczę ten filmik córkom, kiedy będą marudzić, że ich buty Jordany są już niemodne i potrzebują nowych.



Za dużo dałeś pasa na dopiero nie widziały i butów z rynku

Małpkiskaczą

2023-12-28, 00:23
Dobrze, że księdza nie widziała.

Hiziaa

2023-12-28, 00:30
Pdst420 napisał/a:

No nie wytrzymie... Cieszysz się, że mieszkasz w kraju z gówna i kartonu a rząd cię r*cha na każdym kroku ?




Rząd r*cha ludzi w każdym kraju, w jednych mniej w innych więcej. Wole żeby mnie r*chał Kaczyński naprzemiennie z Tuskiem niż żyć w jakiejś bieda wiosce w Afryce czy innej Korei. Jak już ktoś inny napisał w naszym gównianym kraju jak ktoś jest ogarnięty to sobie poradzi, ale przynajmniej zdecydowana większość osób nie musi grzebać po śmietnikach, a już zwłaszcza nie dzieci.

A co do filmiku: ciężko od tych ludzi oczekiwać empatii, ale ten gówniak na pewno się wydzierał, a w tej sytuacji to już by wypadało podejść. Ale co ja się tam znam.

Janko

2023-12-28, 07:03
[quote="Tuston_bobczak"]Oczywiście. Zawsze mogliśmy się urodzić w Meksyku, Brazyli czy w Ugandzie . Jeśli ktoś jest ogarnięty i pracowity to sobie radzi , no ale ty chyba jesteś jednym z tych co zamiast coś zrobić wolą narzekać

A taki k***a ch*j garba się k***a Dorobisz w Polsce uczciwa pracą I będą cię r*chać k***a z każdej strony

Lo...........cz

2023-12-28, 08:18
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Ale ukry i cygany


Brudne cygany z zabrza żebraka i po śmietnikach chodzą? Ta pieluszka społeczność ciagnienkase jako „mniejszość” ukry jeszcze pracują w duzej części Brudne cygsy nie. Obrażamy ukrów porównując ich do cultganow. k***a co mi przyszło
W życiu broniąc post sowieckie upadliny.

Rasael

2023-12-28, 18:27
Tuston_bobczak napisał/a:

Cieszę się , że urodziłem się w Polsce





Kooondor2000

2023-12-28, 20:30
@Rasael

no mogłem sie urodzić np. u ruSSkich to bym se od razu w łeb strzelił.

kamilja

2023-12-29, 00:49
Tuston_bobczak napisał/a:

Przykre w h*j ,że takie małe gównojady muszą zapie**alać po śmietnikach by przeżyć . Cieszę się , że urodziłem się w Polsce



Muszą zapie**alać po śmietnikach w krajach, gdzie rządzą jakieś miejscowe k***y pisowskie. Ale to ch*j, bo znajdzie się idiota, który w komentarzu cieszy się z tego, że żyje w innym kraju, w którym rządzą podobne k***y pisowskie i przez nie ludzie muszą grzebać po śmietnikach. A skoro sam nie grzebie to znaczy, że należy do takiej mafii pisowskiej i żyje sobie w dobrobycie mając w dupie to (lub nie zdając sobie z tego sprawy), że na jego dobrobyt musi w nędzy żyć kilkanaście, kilkadziesiąt, kilkaset ... ludzi.