18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska policja w akcji

Flodzia • 2024-05-01, 20:29
Baba jak zwykle bardzo pomocna :krejzi:


Majomir

2024-05-01, 22:18
W stanach to by było dużo durszlaków w kostnicy tego wieczoru

__Tux__

2024-05-01, 22:20
Gdyby mieli świadomość nieuniknionego napie**alania po schabach za takie fikanie do policji, to by usiedli na piździe i byli grzeczni.
Tak powinno się z nimi robić:

BezsensownyPlaskonos

2024-05-01, 22:21
gemafej435 napisał/a:

Kobieta w policji jest tylko po to żeby reszcie kolegów się nie nudziło w radiowozach i na komisariatach żeby mieli co por*chać i komu dać pałę do oj***nia. Nic więcej



Czasami trafiają się sytuacje że trzeba przeszukać kobietę no i wtedy chyba lepiej jak zrobi to policjantka z tym że jest ich już za dużo w służbach w efekcie czego mamy takie patrole z cyrku, przecież jakby byłby dwie baby na takim patrolu to by je tam zjedli.

psotny_fiutek

2024-05-01, 22:30
Jakakolwiek kobieta w resortach siłowych to poraża, w sytuacjach kontaktowych na ulicy - pośmiewisko i zagrożenie życia policjanta z którym interweniuje. Ot co !

Wiewór

2024-05-01, 22:33
~Velture napisał/a:

Na ch*j tej policji te pie**olone paralizatory, pałki, gazy pieprzowe i inne k***a pistolety?
No po kiego k***a ch*ja? Do ozdoby?
pie**olą się w tańcu z nimi jakby nie wiedzieli czy Polak czy brat upadliniec bo słyszą zagraniczny język ale nie znają żadnego poza własnym.
Do tego ta baba co jej jedyną rolą to chyba dodanie napastnikowi +3 lata do wyroku za pobicie policjantki bo widać, że jej dwie ostatnie komórki mózgowe ciężko walczą między sobą o trzecią pozycję.



Wyciągnie gaz dwa lata więzienia. Wyciągnie pałkę 15 lat. Wyciągnie pistolet dożywocie. Niestety takich mamy sędziów i prokuratorów którzy bronią bandytów.

Las1989

2024-05-01, 22:59
Że strażą miejską nie mieli by tak łatwo...

kieleckiscyzoryk

2024-05-01, 23:02
Wiewór napisał/a:

Wyciągnie gaz dwa lata więzienia. Wyciągnie pałkę 15 lat. Wyciągnie pistolet dożywocie. Niestety takich mamy sędziów i prokuratorów którzy bronią bandytów.



od kiedy za wyciągnięcie gazu są wyciągane konsekwencje?

desade

2024-05-01, 23:03
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że taką samą may armię. Daliśmy k***om pookrągłowsolowym rozkradać kraj przy jednoczesnym zaniedbywaniu tak fundamentalnej rzeczy jak obrona. Każdy z nas dobrze wie teraz, że nie jest bardzo nieprawdopodobnym scenariusz gdzie nasze dzieci będą mówić po rusku.

Heliar

2024-05-01, 23:09
Najlepszy gość co podszedł do tej leżącej pindy, sprawdzał co jej jest i widać, że chciał pomóc, a tu go policjant zaczyna dusić.
W takich przypadkach to nic tylko stać patrzeć i ewentualnie nagrywać, nigdy żadnej pomocy, bo tylko źle człowiek na tym wyjdzie.
Jak psiarnia będzie się sapać za twoją bierność, to odpowiedź jest prosta, przecież płacę podatki na te psy.


BezsensownyPlaskonos napisał/a:

Czasami trafiają się sytuacje że trzeba przeszukać kobietę no i wtedy chyba lepiej jak zrobi to policjantka z tym że jest ich już za dużo w służbach w efekcie czego mamy takie patrole z cyrku, przecież jakby byłby dwie baby na takim patrolu to by je tam zjedli.



Mamy równouprawnienie, nie miał bym nic przeciwko, gdyby obmacywała mnie policjantka, a nawet jestem za, bo jest to dla mnie rzecz normalna, że obmacuje mnie płeć przeciwna.

djoshin

2024-05-01, 23:18
Zamiast strzelać w kolana to się pie**olą z patusami....

twojstarywsamychgaciach

2024-05-01, 23:46
djoshin napisał/a:

Zamiast strzelać w kolana to się pie**olą z patusami....



W kolana nie jest tak łatwo trafić, podobnie jak ręce. Widać, że nigdy broni nie trzymałeś.

Filmik idealnie pokazuje stan milicji - silni są tylko wobec obywateli, w przypadku których wiedzą, że im nie oddadzą.
W innym przypadku, dopóki tv nie narobi smrodu, to oni najchętniej by tylko dni do emerytury odliczali wysyłając umorzenia.

BezsensownyPlaskonos

2024-05-01, 23:50
Heliar napisał/a:

Mamy równouprawnienie, nie miał bym nic przeciwko, gdyby obmacywała mnie policjantka, a nawet jestem za, bo jest to dla mnie rzecz normalna, że obmacuje mnie płeć przeciwna.



Gdyby twoją żonę/dziewczynę obmacywał policjant to też niemiałbyś nic przeciwko?

yooshi

2024-05-01, 23:52
I dobrze. Lać te nocne ścierwa łażące samopas. Policja dobrze robi. Strzelać w p*zdu do bydła od razu i na pokarm dla świń.

Roskosmos

2024-05-02, 00:01
Raz na jakiś czas taka przekopka milicji przez łebuniów jest wskazana, na otrzeźwienie, aby sobie uświadomili gdzie pracują i po co :-)

wrzesin602

2024-05-02, 00:03
Dla wszystkich zjebów którzy bronią polska policję, tak ku woli ścisłości przez ostatnie kilka lat policja dopuściła się karygodnych nadużyć które często kończyły się śmiercią znając życie, jestem wiecej nic pewien że i w tym przypadku policja chwilę wcześniej próbowała nadużyć władzy bądź siły gdzie nie było potrzeby próbując wymusić coś na obywatelu sprawdźcie kanał na yT audyt obywatelski