18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

szturm na budynek

Sk...........‚o • 2014-01-25, 21:45
Uczestnicy zamieszek szturmujÄ… budynek administracyjny

kucma19

2014-01-26, 09:39
@UP
Chcesz mi powiedziec ze teraz zarabiasz 80zl wiecej? Przeciez to nie jest placa minimalna. To jest placa brutto z ktorej to bedzie sciagany podatek. Ile w rzeczywistosci z tej pensji zarabiasz wiecej.

xjan

2014-01-26, 09:45
A ludzie zamiast bić się z policją/milicją (też ludzie prości) to powinni natłuc tych w garniturkach żeby głupich pomysłów nie mieli.

mistagrinch

2014-01-26, 10:37
garnekux napisał/a:

@up
Nikt nie rzuci kamieniem w naszym kraju w polityka tylko w samych siebie, idąc i głosując na pis. To, że w nadchodzących wyborach wygra pis jest tak pewne jak to, że po wiośnie przychodzi lato. Potem będzie płacz, że o k***a co oni zrobili, jak mogli wybrać kaczora, on jest taki sam jak tusk. Następnie wybory pewnie wygra jakieś SLD czy PSL, które będzie miało pożywkę z klęski popisu i wykreuje sobie w mediach obrazek świetlistej alternatywy dla narodu. A prawica dalej będzie gadać to co trzeba, ale nie tak jak trzeba, bo leminigi i Kowalski z klatki obok nie zrozumieją. Przecież demokracja i unia to najlepsza rzecz od czasów wynalezienia koła. Tak miną kolejne lata, moje i wasze dzieci sp***olą za granice ŻYĆ, bo już nie za pracą, a za lepszym życiem. Będziemy się tułać za 1000 zł emerytury o ile w ogóle jakąś dostaniemy, może w końcu spłacimy kredyty za domy i zdechniemy ze świadomością, że nikt nie tknął palcem. A komunistyczne i lewackie ścierwo dalej będzie się miało świetnie. Pozdrawiam.

A co do tematu, to tak jak napisał ktoś wyżej, rewolucja = przywódca zdolny objąć władze. Nie biegający w chaosie motłoch nie wiedzący co tutaj następnego by rozpie**olić. Eureka! Budynki administracyjne. -.-



Ale po obaleniu rządu i po tym całym chaosie ludzie którzy zasiądą w rządzie będą już wiedzieć do czego jest zdolny wk***iony Polak i nie będą nas więcej mamić, obiecywać i kraść, tylko zaczną coś działać bo będą wiedzieli, że ich może spotkać taki sam los jaki spotkał poprzedni rząd.

nervous-_-

2014-01-26, 10:51
Na Ukrainie walczÄ…, tymczasem w Polsce..

Samudaripen

2014-01-26, 11:21
Biedni policjanci robią za kozły ofiarne całego tego teatrzyku.. Nie nie jestem żadnym "trollem" wystarczy ruszyć głową i zobaczyć, że jakby chcieli to mogli by rozgonić te całe ukraińskie bydło w 10 sekund, ale żeby to zrobić muszą dostać rozkaz od dowódcy, a dowódcy stoją tylko i się patrzą zza kurtyny. Cała akcja skończy się tak, że aktualna władza rosyjs... ekhm ukraińska dojdzie do porozumienia z "przywódcami opozycji" i wszystko będzie gitez, lud zadowolony, władza ta sama, BERKUT zły i nie dobry ;)

!Timon napisał/a:

Dlatego rewolucja uliczna prawie nigdy nie jest dobrą drogą do osiągnięcia czegokolwiek.
JUŻ mają naród podzielony na co najmniej jedno pokolenie co sparaliżuje proces stawiania kraju na nogi.



No i bardzo dobrze k***a! TO JEST W TWOIM INTERESIE!

stalowyszczur

2014-01-26, 11:41
Juz w dupie mam ta Ukraine, moze by tak cos o polskich przekretach i aferach?
Mam 2 pytania:

1. Jak tam sie miewa szefunio ZUSu w Bialymstoku, ktory doj***l sobie saune w biurze, na fakturze szafa biurowa. Zdrowy aby, u rodziny wszystko ok?

2. Jak tam ma sie pani urzedniczka wojewodzka, skad nie pomne, ktora wziela 8k zlotych lapowki, a ktora sad uniewinnil bo lapowka byla "incydentalna" i nie wygorowana.

i w bonusie:
3. Gdzie sie podzialo pietnascie baniek od sijajej?

orzechuuuu

2014-01-26, 11:46
Wszyscy j***ni do dupy przez swój własny kraj powinni wziąć przykład z Ukraińców, wpie**olić się szturmem do j***nego sejmu i wytłuc to ścierwo.

Zr...........PL

2014-01-26, 12:13
To i tak nie zmienia faktu że ukraińcy to hołota i judasze

stalowyszczur

2014-01-26, 14:23
@up

W porownaniu z nimi Polacy to bezwolne muly, ktore daja sie r*chac, wyzyskiwac, oszukiwac i jeszcze dawac mamic ch*jowa telewizyjna papka.