18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuka Nowoczesna

KrzychuSnk • 2018-02-01, 12:05
Pluje na taką sztukę! Ptfu...


WeedLover

2018-02-01, 12:27
Jestem przed trzynastą naj***ny i to w robocie, czy na Sadistica ktoś wrzucił czterech pedałów spełniających swoją fantazję o ejakulacji na kumpla? Ja pie**olę. Ferie.

ToPrzeciezJa

2018-02-01, 14:42
jak można takie gówno wrzucić. Mam nadzieje, że to nigdy nie przejdzie, ale okres ferii, więc ch*j wie

Hoofner

2018-02-01, 15:03
W podobnym wieku co oni teraz są to ja kolegę co najwyżej pod ramię ciągnąłem naj***nego do domu. to jest szczyt pedalswa bez nagości

zwierzak30

2018-02-01, 16:15
Hoofner napisał/a:

W podobnym wieku co oni teraz są to ja kolegę co najwyżej pod ramię ciągnąłem naj***nego do domu. to jest szczyt pedalswa bez nagości




Nosz k***a rzeczywiście. Jesteś Zajebistym wzorem do naśladowania.
j***ny hipokryta.

glesner1910

2018-02-01, 16:46
@zwierzak30

Lepiej w tym wieku ciągnąć kumpla naj***nego do domu niż szczać na siebie, albo pluć.

j***ne ferie to i pedalstwo się na sadolu szerzy.

Załóżcie rureczki pedały pie**olone i sikajcie na siebie z kumplami trzymając się za rączki..TFU!

krasnal_hałabała

2018-02-01, 16:51
Ile razy mam powtarzać?! r*chanie mężczyzny to nie pedalstwo, jeżeli osobnik numer 1. zwany dalej O1 r*cha osobnika numer 2 zwanego dalej O2, to O1 nie jest pedałem bo r*cha a O2 jest pedałem bo jest r*chany, proste i nie pojmuję czego tutaj nie rozumieć? Podobnie jeśli O1 wkłada parówę do mordy O2 wówczas nie jest pedałem to O2 jest pedałem bo ciągnie. A tutaj panowie ejakulują oralnie więc nie są pedałami gdyż każdy z nich r*cha przestrzeń, to przestrzeń mogłoby być pedałem bo jest r*chana ale zakładając że w świetle fizyki przestrzeń jest bezpłciowa wówczas pojawia się paradoks Harolda i Kumara, przestrzeń jako bezpłciowa może być hermafrodytą wówczas jest jednocześnie mężczyzną i kobietą a to sprawie że jednocześnie jest pedałem i nie jest pedałem, jeśli zaś przestrzeń będąc bezpłciowa nie jest ani kobietą ani mężczyzną wówczas nie nie jest pedałem ani nie jest pedałem. Teraz rozwiążcie ten paradoks bo mi się już od samego pisania poj***ło we łbie od tego.

Dodam jeszcze że te ch*je marnują płyny zawierające wodę czy samą wodę a dzieci w Afryce umierają z pragnienia a jeśli to alkohol to oni marnują alkohol a dzieci w Rosji umierają z pragnienia.

Heathen

2018-02-01, 16:53
krasnal_hałabała napisał/a:

Ile razy mam powtarzać?! r*chanie mężczyzny to nie pedalstwo, jeżeli osobnik numer 1. zwany dalej O1 r*cha osobnika numer 2 zwanego dalej O2, to O1 nie jest pedałem bo r*cha a O2 jest pedałem bo jest r*chany, proste i nie pojmuję czego tutaj nie rozumieć? Podobnie jeśli O1 wkłada parówę do mordy O2 wówczas nie jest pedałem to O2 jest pedałem bo ciągnie. A tutaj panowie ejakulują oralnie więc nie są pedałami gdyż każdy z nich r*cha przestrzeń, to przestrzeń mogłoby być pedałem bo jest r*chana ale zakładając że w świetle fizyki przestrzeń jest bezpłciowa wówczas pojawia się paradoks Harolda i Kumara, przestrzeń jako bezpłciowa może być hermafrodytą wówczas jest jednocześnie mężczyzną i kobietą a to sprawie że jednocześnie jest pedałem i nie jest pedałem, jeśli zaś przestrzeń będąc bezpłciowa nie jest ani kobietą ani mężczyzną wówczas nie nie jest pedałem ani nie jest pedałem. Teraz rozwiążcie ten paradoks bo mi się już od samego pisania poj***ło we łbie od tego.

Dodam jeszcze że te ch*je marnują płyny zawierające wodę czy samą wodę a dzieci w Afryce umierają z pragnienia a jeśli to alkohol to oni marnują alkohol a dzieci w Rosji umierają z pragnienia.


Nie wiem co bierzesz, ale albo zmień dilera, albo bierz połowę ;-)

saves

2018-02-01, 17:24
k***a, czy dziś na Sadistic jest dzień pedzia? Same pedalskie tematy w poczekalni.

ToPrzeciezJa

2018-02-01, 17:28
@krasnala_pedalala jak dla Ciebie jak facet r*cha gościa i nie jest pedałem, to ja się boje o ludzi w Twoim otoczeniu
edit: nie no dobra, chyba trollujesz mały ch*jku

_Netrunner_

2018-02-01, 19:07
Jan Matejko.. W gogle-ZBIORY DOMU JANA MATEJKI

Krzyk z "konieczności"..Polecam na żywo zobaczyć i się zachwycić .

Loaloa

2018-02-01, 21:16
Zajebiste! A zakończenie to mistrzostwo.

eclipse2012

2018-02-02, 04:18
najgorsi są ci po uniwersytetach najwięcej w nich zbóków, morderców, psychopatów itd.

nowynick

2018-02-02, 08:48
wytrzymałem wczoraj może ze 30 sekund, kto dał trzynaście piw pod tym gównem?