18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczne łono

~Velture • 2017-04-26, 09:32
Z cyklu sadol uczy, sadol bawi.

Sztuczne łono dla wcześniaków przeszło pomyślnie testy na zwierzętach.






Sztuczne łono zaprojektowane z myślą o bardzo młodych wcześniakach okazało się skuteczne w testach ze zwierzętami i może odmienić losy wielu przedwcześnie nienarodzonych dzieci.

Jagnię urodzone w odpowiedniku 23 tygodni ludzkich zostało utrzymane przy życiu oraz rozwijało się poprawnie podczas przebywania w przeźroczystym, łono podobnym pojemniku przez 4 tygodnie od urodzenia.

Lekarze są przekonani, że ta pionierska metoda może znacząco zwiększyć szansę na przeżycie wcześniaków które się urodzą tak wcześnie, że nie potrafią nawet oddychać, jeść ani zwalczać infekcji bez medycznej pomocy.



Dalej nie chce mi się j***ć.
Po więcej łapcie źródło: https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwj-qqGf1sHTAhXHcRQKHV0HDIcQFgg6MAI&url=https%3A%2F%2Fwww.theguardian.com%2Fscience%2F2017%2Fapr%2F25%2Fartificial-womb-for-premature-babies-successful-in-animal-trials-biobag&usg=AFQjCNG2QP0DSknCZfDhb3_LF74Kr74y4g&sig2=0EJ-SEPKexn6h9lZog9pLA

voidinfinity

2017-04-26, 18:46
janlew napisał/a:


Ano tak. Feministka przyjdzie na aborcję, to dziecko do tego worka niech rośnie, a feministce robimy wymarzoną aborcje. Jej ciało jej wybór. Po co ma się męczyć z ciążą, jak może nie żyć i przestać wk***iać.



Spoko, ale ty i reszta antyaborcjonistów się na to zrzuca :amused:

ps. I po raz kolejny to nauka rozwiązuje problem - a nie religia :amused:

kalijanek

2017-04-26, 18:50
ło panie jakiejś kozie dupę rozerwali żeby to przedwcześnie wyciągnąć

Pszszemek

2017-04-26, 19:18
up@To że Ciebie matka wysrała nie znaczy że wszystkie ssaki się tak rodzą.Co za matoł.

KrisCFC

2017-04-26, 19:36
Velture napisał/a:

Sztuczne łono zaprojektowane z myślą o bardzo młodych wcześniakach okazało się skuteczne w testach ze zwierzętami i może odmienić losy wielu przedwcześnie nienarodzonych dzieci.



No ja pie**olę... :amused:

HalfGod

2017-04-26, 19:57
Czekać jak ludzi tak będzie się produkować przy pomocy in vitro i teraz to.

Ba...........yk

2017-04-26, 20:15
Tylko czekać jak pejsy użyją tego wynalazku do wyprodukowania "rudej" jałówki żeby ich mega-pejsacz powrócił na Ziemię. :-/

~Velture

2017-04-26, 21:18
KrisCFC napisał/a:



No ja pie**olę... :amused:


Wiem, wiem. Dałem dupy. Pisałem na szybko i w jednym wyrazie chciałem wyrobić 120% normy :amused:

Dagnir

2017-04-26, 22:28
He he Matrix

Johnnybeard3

2017-04-27, 00:05
może odmienić losy wielu przedwcześnie NIENARODZONYCH dzieci ? jasne...

voidinfinity

2017-04-27, 00:56
Velture napisał/a:


Wiem, wiem. Dałem dupy. Pisałem na szybko i w jednym wyrazie chciałem wyrobić 120% normy :amused:



Nie martw się, chwile zeszło zanim ktoś zauważył ;-)

rogal141

2017-04-27, 01:47
Dobra a teraz na poważnie TUMANY( większość komentujących) Jeżeli ta technologia została dopiero teraz pokazana to znaczy, że wojsko i wyższe instytucje już dawno temu to miało. To znaczy, że już prawdopodobnie chodzą gdzieś po świecie dzieciaki które nigdy nawet nie były w łonie matki. Rozumiem takie coś w momencie kiedy w 5 msc ciąża i zdrowie matki jest tak zagrożone, że jedynym ratunkiem będzie taki inkubator. ALE ALE ALE znając życie to za jakieś 10 lat na świecie bedą właśnie takie cyborgi już żyły w śród nas a może już to jest. Zrobią zakazy rodzenia dzieci jak w chinach będziesz chciał mieć dziecko idziesz do szpitala walisz w próbówkę i rośnie Sobie mały embrion. Ty i żona będziecie mogli żyć pracować pić itd jak za gówniarza. Technologia ok ale czuję, że to wszystko idzie w złym kierunku. I tu nie chodzi o Boga czy jakieś wiary tylko o ludzkość po prostu.

Gizmolka

2017-04-27, 02:07
Sex przyszłości: kobiety z dildosami, faceci ze sztucznymi pochwami, następnie połączyć ich komórki rozrodcze, wymieszać w szejkerze i do worka. Odbiór 500+ za 9 miesięcy.

IOI

2017-04-27, 08:51
@rogal141 - a czapeczki z amelinium nie zapomniales wlozyc na glowe?