18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztuczka z kartami

botanic18 • 2013-03-28, 20:03
i pocałunkiem :mrgreen:


Notrem

2013-03-29, 00:00
Gość w momencie gdy pyta o imię i wymusza kontakt wzrokowy podmienia na kartę z jego imieniem, którą sobie wcześniej podpisał. Potem zwyczajnie wkłada jego kartę w jej paszczę, a jej w swoją. Fajne, trzeba mieć sprawne łapy ;]

Tom_123

2013-03-29, 00:24
Ogólnie wszystkie podobne sztuczki działają na tej samej zasadzie, koleś po prostu łapie dwie karty i odwraca, a swoją ma już podpisaną trzeba trochę poćwiczyć zanim się złapie dwie karty aby były równo i żeby nie zwracać uwagi na grubość kart.

Els

2013-03-29, 00:29
Mi tam się rudzi podobają, nie wiem czemu wszyscy po nich jadą :P

da...........za

2013-03-29, 00:37
To jak ten cały zesrany dajnamo. kit i sztuczka. żandych mocy frajerzy. sorry, tacy tylko w jułesej.

wujko88

2013-03-29, 09:53
Potrzebne są dwie identyczne talie kart. Na pierwszym tricku widać jak najłatwiej trzymać kartę(z jednej strony opiera się na dłoni, a z drugiej na talii) Pod asem kier jest tak samo odwrócony król kier(już podpisany przez niego) a na górze talii czysty król kier. Zanim składa kartę odwraca ją koszulką do góry dzięki czemu podpisany as znajduje się już na drugiej pozycji(bo tak naprawdę odwraca dwie karty) więc składa króla kier i podaje dziewczynie. I teraz zbiera dwie karty z talii(podpisanego asa i czystego króla) odwraca je i podpisuje króla i ponownie przed złożeniem karty odwraca koszulką do góry więc składa asa a podpisany król zostaje na talii. Mam nadzieje że udało mi się przedstawić to zrozumiale ;)

kicsi

2013-03-29, 12:39
To ten od dnia świętego patryka?