18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sztuczka

Sarkos • 2012-01-10, 12:50
Załóż się ze swoją przyjaciółką/koleżanką, że nie da rady jednocześnie dotknąć obydwoma łokciami pępka. Obserwuj, podziękujesz mi później. :mrgreen:

Sarkos

2012-01-10, 17:13
Robster napisał/a:

@Sarkos cycki mamy są w końcu za darmo, co nie?



Fajnie w domu, jeśli takie perwersje uprawiasz.

dwakilo

2012-01-10, 17:19
Barnaba666 napisał/a:

Dziękuję już teraz, ja na polibudzie widuję takie, które cyckami dotykają pępka.



Dokładnie. Kiedyś na spacerze mijałem dwie dziewczyny. Jedna była taka brzydka, że "osranym kijem" nikt by jej nie dotknął. A druga też z polibudy.

dth

2012-01-10, 17:43
oj tam, pie**olicie z tymi dziewczynami z polibudy tak jak z glodnymi studentami. Już się to nudne zrobiło. Obejrzyjcie sobie laski z architektury to zmienicie zdanie.

smoq53

2012-01-10, 17:56
czemu dziewczyny na polibudzie nie noszą spódnic?
bo by im ch*je wystawały :)

Ks...........ak

2012-01-10, 21:32
dth napisał/a:

oj tam, pie**olicie z tymi dziewczynami z polibudy tak jak z glodnymi studentami. Już się to nudne zrobiło. Obejrzyjcie sobie laski z architektury to zmienicie zdanie.



Hahaha! Trafiłeś, studiuję architekturę. :) I dalej obstaję przy swoim. Przynajmniej w Krakowie. Nie twierdze, że jesteśmy tu jakąś ostoją pasztetów, ale na serio: jakbyś rzucił siekierą, w większości przypadków zabijesz paszteta.

dwakilo napisał/a:


Dokładnie. Kiedyś na spacerze mijałem dwie dziewczyny. Jedna była taka brzydka, że "osranym kijem" nikt by jej nie dotknął. A druga też z polibudy.



To było w pełnej wersji:
Idą trzy dziewczyny, jedna garbata i brzydka, druga w ciąży, a trzecia też z polibudy.

sanger

2012-01-10, 22:25
Dziwne. Przy pierwszym czytaniu trochę niedokładnie ogarnąłem tekst. Zrozumiałem, że mam założyć się z przyjaciółką i koleżanką, że nie dadzą rady zetknąć się pępkami... W sumie ten zakład by mi się bardziej spodobał

jock69pl

2012-01-10, 22:29
hmmm... studiuje w krakowie. w moim budynku jest w sumie tylko informatyka i architektura... w grupie na 40 chlopa ani jednej, wiec jak dlugonogi "pasztet" z architektury sie przechadza - miło popatrzeć

Ks...........ak

2012-01-11, 07:21
jock69pl napisał/a:

hmmm... studiuje w krakowie. w moim budynku jest w sumie tylko informatyka i architektura... w grupie na 40 chlopa ani jednej, wiec jak dlugonogi "pasztet" z architektury sie przechadza - miło popatrzeć



Na politechnice informatyka jest w innym budynku niż architektura, czyli, jak mniemam, mówisz o uczelni Majchrowskiego. A tam warunki przyjęcia i studiowania są trochę odmienne.

raper900

2012-01-11, 12:43
A ja mam pełną lodówkę i ładne laski na informie. Także mam do was pytanie, w jakim kraju do cholery studiujecie, bo jeśli jest tak jak piszecie, to raczej nie w Polsce?

Philipek

2012-01-11, 21:30
DZIĘKUJĘ! piekny widok mialem ;D

Sarkos

2012-01-13, 21:10
raper900 napisał/a:

A ja mam pełną lodówkę i ładne laski na informie. Także mam do was pytanie, w jakim kraju do cholery studiujecie, bo jeśli jest tak jak piszecie, to raczej nie w Polsce?


W dowolnym kraju, wystarczy wybrać kierunek techniczny. Studiuję informatykę na pierwszym roku i jest jakieś 10-15 dziewczyn z czego na cztery, może pięć da się spojrzeć bez obrzydzenia, a dwie są ładne.

Chyba jesteś na prywatnej uczelni albo zaocznych studiach skoro masz dużo ładnych dziewczyn na informatyce.

korpal

2012-06-04, 17:56
eej cos nie tak....koleżanka dała radę...