18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztorm w Suðureyri - Islandia (zmyło mnie) :D

St...........on • 2014-09-12, 23:32
film własny, nie powtarzajcie tego (chyba że chcecie skończyć na hardzie), kamera rozj***na, ale warto było. Wrażenia niesamowite po uderzeniu fali o temp 6 st. celsjusza :krejzi:

ZR...........IE

2014-09-12, 23:35
Piwko za... w sumie dobrze Ci tak :D

cholonek

2014-09-12, 23:38
Właśnie przeczytałem, że oficjalnie według spisu ludności w Suðureyri mieszka 312 osób... Jak ty tam wytrzymujesz człowieku... Polujesz na trole?

St...........on

2014-09-12, 23:40
cholonek napisał/a:

Właśnie przeczytałem, że oficjalnie według spisu ludności w Suðureyri mieszka 312 osób... Jak ty tam wytrzymujesz człowieku... Polujesz na trole?



To stare info, obecnie jest ok.370 mieszkańców z czego prawie setka to "Nasi" :D

cholonek

2014-09-12, 23:50
@up

No dobra, ok, jest z kim pogadać, ale jak widzę do Reykjaviku jakieś 500 km... Macie tam jakieś babeczki? To jednak niezły hardcore - wyjechać na Islandię i to jeszcze na samą północ. Respekt!
Kolega był raz w Reykjaviku, sporo lat temu. Opowiedział mi anegdotę. Wchodzi do knajpy napić się piwa, siada przy barze, sączy z kumplem trunek i przygląda się barmance. Myśli sobie, trzeba jakoś zagadać (alkohol pobudza w nim fantazję), więc mówi do niej: "Wiesz, przypominasz mi Björk, ale zapewne często to słyszysz". A ona na to: "Tak, dosyć często. Jestem Björk". :D

bolebor

2014-09-12, 23:50
To jak zesłanie na Syberię :)

Jak_chcesz_to_chodz

2014-09-12, 23:59
Daleko Cie od Polski rzuciło, ale skoro jest internet, jedzenie i trochę tlenu w powietrzu to da się przeżyć.

kalium

2014-09-13, 00:14
Heh, jak fala może mieć temperaturę? ;)
Swoją drogą też bym chętnie spierniczył na takie albo jeszcze większe zadupie. Kiedyś to marzenie zrealizuję.

St...........on

2014-09-13, 00:35
@ all

Dokładnie panowie, ja poprostu mam dość tego miejskiego zgiełku, chaosu. Tu mam spokój, wiocha to wiocha a le dzieci latem do 3 nad ranem biegają po ulicach (bezpieczeństwo), są i minusy np.zima- zazwyczaj spada tu min.70 cm śniegu nawet do 2 metrów, ale jak ktoś jest zryty jak ja i lubi wyzwania to zakocha się w tym miejscu od pierwszej zimy :)

@ cholonek

do najbliższej mieściny jest 20 kilometrów, prawie każdy z nas ma prawko i autko, jesli Ci się nudzi w piatkowy wieczor łapiesz kumpla na kierowce i jedziecie do Isafjordu na disco (tak są laski - Polki i Islandki ,a w sezonie turystycznym nawet azjatkę jest szansa wyrwać), a nstepnego piatku sie zmieniasz z kumplem za kółkiem i nie ma problem.

@bolebor

Syberią też bym nie pogardził, jest piękna i sroga, budzi respekt...

cholonek

2014-09-13, 00:39
Rewelacja... Nie będę ukrywał, że Islandia chodzi mi po głowie już od kilku lat... Tak jakoś od lektury, a później ekranizacji "101 Reykjavik", zresztą totalnie zryta fabuła. Tylko czasu brak... Kolega z Niemiec jest akurat na północy Islandii i co jakiś czas maila wyśle. Eeeeech... trzeba się w końcu zmobilizować, chociaż dla tej Azjatki na disco w Isafjord :D

obstawpojare

2014-09-13, 01:09
Jak jakieś Bullerbyn :D zazdroszczę

MP...........as

2014-09-13, 02:39
Istny Ice Bucket Challenge.

Bodziosowy111

2014-09-13, 02:49
Widać w ch*j dużo...zajebisty z Ciebie hardcore żeś tam wszedł, naucz mnie.....

iMarcos

2014-09-13, 02:58
Może nakręć jeszcze coś ciekawego i się tu pochwal. Lubie takie klimaty.

asiaipiotr77

2014-09-13, 07:50
powinieneś napisać po uderzeniu fali np: 6 w Skali Beauforta a nie napisałeś że miała 6 st. celsjusza