18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sztokholm: spalona flaga Izraela

Hauer88 • 2013-01-30, 15:58
Kolejna akcja Szwedzkich nacjonalistów, wcześniej inne ugrupowanie zorganizowało pikietę pod domem Szechtera: http://www.sadistic.pl/szwedzi-pod-domem-stefana-michnika-vt161334.htm

:


Choć dziś największą i dynamicznie się rozwijającą organizacją nacjonalistyczną w Szwecji jest Partia Szwedów (Svenskarnas parti), obok niej działa szereg mniejszych, prowadzących ożywioną działalność wydawniczą, publicystyczną oraz różnorodne kampanie uliczne. Jedną z nich jest Szwedzki Ruch Oporu (Svenska Motståndsrörelsen). Działacze tej grupy w przeddzień Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu w samym centrum Sztokholmu dobitnie wyrazili, co myślą o syjonistycznym lobby. Spalenie flagi Izraela miało być sprzeciwem wobec fałszowania historii, powojennej pedagogiki, która powoduje, iż ludzie nie muszą znać historii swojego kraju, nie muszą utożsamiać się z jego kulturą, ale muszą wierzyć w holocaust. Sobotnia akcja była również aktem sprzeciwu wobec syjonistów promujących w Europie politykę multikulturalizmu, która rujnuje fundamenty etniczne europejskich narodów, zamieniając państwa w społeczne dżungle, w których obcy dyktują rdzennym mieszkańcom jak żyć. Masowa imigrancka przestępczość, destrukcja systemów socjalnych, import islamizmu – to wszystko efekty dominacji lobby w państwie szwedzkim.


Wójcik

2013-01-30, 19:54
Flaga jara się jak żydzi piecu :-D

ginx2666

2013-01-30, 19:55
Zamiast palić flagę, mogliby spalić żyda. Tak samo mało szkodliwe, a oddaje przekaz znacznie lepiej.

Rottensparrow

2013-01-30, 20:00
No właśnie k***a w polsce nawet takich małych akcji sie nie organizuje tylko łyse debile wychodzą na ulice sie napie**alać zamiast przekonywać ludzi i organizować się przeciwko władzy

kucma19

2013-01-30, 20:13
Bedzie wojna. Nie lubimy wujka adiego, wujek adi nie tolerowal zydow i byl nacjonalista. Zbrodniarz i tyran. A teraz zastanówcie sie czy nie zyczymy sobie polityka z jajami ze stali i twarda ekipa ktora nie przyjmuje kompromisu. socjal dla cyganow i brudasow? N I E albo robota albo wypie**alac, a jesli nie chcesz ani tego ani tego gnij w krzakach i żryj piach a jak czepi sie kradzieży z automatu reka upie**olona przy samej szyi.
Ja juz to pisalem ale powtórzę. Ludzie sie wk***iaja, brudasow przybywa az w koncu bedzie kulminacja, trafi sie czlowiek ktory powie dosc, ludzie go popra i bedzie wojna, i wtedy ludzie znajac historie ze nie oplaca sie pomagac zydom bo i tak dupe im uratowalismy a kamienice chca, przepraszania chca, odszkodowan chca, kasy chca. bedzie wojna i nie bedzie zadnego pomagania tylko piec albo wypie**alac na pustynie do swoich. Jestem pewien ze tego doczekam bo w takim tepie robi sie takie szambo tylko kwestia czasu kiedy padna pierwsze ofiarym a jesli ktos spali ksiazke zwana koran to albo jedna albo druga strona zacznie wojne i mam nadzieje ze oprócz zydow, cyganow i brudasow zadziala tez selekcja naturalna i wtedy nowy przywódca mowiac "by zylo sie lepiej" powie w koncu prawde

Arturyo

2013-01-30, 20:23
dobrze mówi, dam mu piwo

nygas232

2013-01-30, 20:32
Zielsko to takie same gówno jak alkohol lub tytoń ;)

Gruby Brzuch

2013-01-30, 20:57
nygas232, sorry stary, temat wyżej...

sidian

2013-01-30, 21:43
Cytat:

miało być sprzeciwem wobec fałszowania historii, powojennej pedagogiki, która powoduje, iż ludzie nie muszą znać historii swojego kraju, nie muszą utożsamiać się z jego kulturą, ale muszą wierzyć w holocaust.



Co ja właśnie k***a przeczytałem? Jaki to zdanie ma sens? Jakto "wierzyć w holokaust"? W Bolesława Chrobrego też wierzysz? W Kazimierza Wielkiego, bitwę pod Kirholmem, potop szwedzki i konfederację barską wierzysz? To są fakty historyczne. Można je różnie rozpatrywać, np. holokaust był zły albo dobry (mnie też wk***ia jednoznaczność oceny wielu faktów historycznych, akurat nie holokaustu, ale innych), ale to nie jest Sziwa, żeby w niego wierzyć albo nie.

anonymousm

2013-01-30, 23:13
Hauer88 napisał/a:




Załapali, załapali bo to żydzi promują w Szwecji multikulturalizm i otwarcie się na inne kultury :)



I ilustrujesz tę tezę filmem o Żydówkach spotykających się tylko z Żydami? Nie widzisz sprzeczności? Przecież to jest właśnie anty-multikulti. Jesteście, naziolki, tacy sami jak najgorsi syjoniści.

A ty osobiście musisz być jak muslim z tych waszych wydumanych opowieści, bo nie pracujesz, nie uczysz się, tylko siedzisz na garnuszku starych i kolportujesz jakieś gówno w internecie.

hayadechi94

2013-01-30, 23:40
cwaniaki k***a, tylko czekać jak muslimy im stolice rozpie**olą w metrze

woccow123

2013-01-30, 23:45
Chleb razowy napisał/a:

Mówi się o Skandynawach, że takie ciule są, a tu proszę - okazuje się, że jaja im urosły przez tą socjalistyczną katastrofę, jaka u nich miała miejsce.

Oczywiście piwo.


Typowy sadol - wyrabia sobie opinię o całym narodzie, na podstawie kilku osób

deadsodomizer

2013-01-31, 01:09
za spalenie flagi Izraela zawsze piwo ;)

Hauer88

2013-01-31, 16:17
anonymousm napisał/a:



I ilustrujesz tę tezę filmem o Żydówkach spotykających się tylko z Żydami? Nie widzisz sprzeczności? Przecież to jest właśnie anty-multikulti. Jesteście, naziolki, tacy sami jak najgorsi syjoniści.

A ty osobiście musisz być jak muslim z tych waszych wydumanych opowieści, bo nie pracujesz, nie uczysz się, tylko siedzisz na garnuszku starych i kolportujesz jakieś gówno w internecie.




Nie doglądnąłeś do końca. To był wstęp - dalej inna żydówka tłumaczy że Europa nie będzie już monolitycznym społeczeństwem jak w ubiegłym stuleciu i że żydzi odegrają w tej transformacji główną rolę. I tutaj pokazuje to hipokryzję żydów - inne narody nakłaniają do tolerancji i multikulti a u siebie robią całkiem odwrotnie.

Odnośnie osobistych wycieczek gówno o mnie wiesz więc się nie wypowiadaj. Na Twoje zmartwienie pracuję i mam się dobrze.



Cytat:

Co ja właśnie k***a przeczytałem? Jaki to zdanie ma sens? Jakto "wierzyć w holokaust"? W Bolesława Chrobrego też wierzysz? W Kazimierza Wielkiego, bitwę pod Kirholmem, potop szwedzki i konfederację barską wierzysz? To są fakty historyczne. Można je różnie rozpatrywać, np. holokaust był zły albo dobry (mnie też wk***ia jednoznaczność oceny wielu faktów historycznych, akurat nie holokaustu, ale innych), ale to nie jest Sziwa, żeby w niego wierzyć albo nie.




Jest sporo faktów i sporo przekoloryzowania, sporo również fałszywych dowodów. Można znaleźć na ten temat rozmaite opinie i dowody.


Kilka ciekawostek:





Następnie analiza kilku zdjęć znalezionych na poniższej stronie:

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=1282&start=2325







Wiadomym jest że szwaby mordowały i torturowały więc jaki cel ma modyfikowanie zdjęć, dopisywanie historii do zdjęć które przedstawiają całkiem inne wydarzenia ?

Takie zachowanie źle świadczy o intencjach osób zamieszanych w takie gierki.