18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpila vs Mollo II K.O

fafarafa2000 • 2013-08-17, 06:12
Ostatnia runda rewanżowej walki Szpilki z Mollo (niby nie sadystyczne, ale fajnie obejrzeć jak Polak bije hamburgera :-D )





DuckDodgers

2013-08-17, 12:23
enjoy7 napisał/a:

@DuckDodgers
Ty na prawdę wróć do tej podstawówki, bo nie rozumiesz co czytasz.
Pomogę Ci i wytłumaczę. Napisałem o tym jak się WYPOWIADA a nie ZACHOWUJE - chyba jest różnica co?


Przecież się wypowiada. "rozjebie go k***a, rozjebie cie, rozjebie no!" :)
enjoy7 napisał/a:


Ale pewnie gdyby ktoś Ci ubliżał, to pewnie stałbyś grzecznie, podał mu rękę i podziękował :homer:


I znowu ta polaczkowatość. To od razu trzeba go rozj***ć k***a!!
Można mieć klasę:
https://www.youtube.com/watch?v=JaqrPram1nM

(sadolowe wgrywanie filmików kaputt)

amoroso

2013-08-17, 12:23
Ałtuł zapowiadał, że będzie bombadłowanie i tak było !!
Niech mu dadzą Deontaya Wildera, również pięściaż młodego pokolenia, który wybiłby boks z tej łysej pały.

Emer88

2013-08-17, 13:32
Szpilka dobry chłopak !!! Piwko leci

pATRYKOify

2013-08-17, 13:33
Lemon19 napisał/a:

Po prostu płakać się chce jak czytam komentarze samych speców na tym forum. Szpilka ma 24 lata, na koncie dopiero 16 walk, więc czego wy k***a chcecie?! Oczekujecie, że przed 20 pojedynkiem będzie miał możliwość walki o mistrzostwo świata? To jest waga ciężka, tam nikt nie chce z nim walczyć z wyższych miejsc rankingowych bo nikt dobrej kasy nie dostanie za walkę z kimś kto nie jest na szczycie rankingu. Zachęcam do przeglądu listy walk braci Kliczko z ich początku kariery. Jak mnie wk***ia takie pie**olenie, zamiast się cieszyć, że jakiś Polak pokazuje się w królewskiej wadze (Tomek niestety już nic nie ugra, chociaż szczerze mu tego życzę) to oczywiście wszyscy cisną, że ciota. Z pojedynku na pojedynek będzie się piął w górę i będzie walczył z coraz to lepszymi zawodnikami. Kibicuję mu z całego serca bo śledzę jego karierę od samego początku, oby mu się udało i został tym najlepszym.



Co nie zmienia faktu że jest burakiem który nie ma najmniejszego pojęcia co to kultura i honor.

Eliot Imperio

2013-08-17, 13:37
Wychodzi cebulactwo z butów chłopaki z sadola. Żaden z hejterów nawet nigdy nie był na treningu bokserskim ale zdaje się mieć pojęcie na poziomie trenerów. Jeśli to dla was kelnerzy, to polecam wyjść z każdym z nich do ringu i pokazać jak mocnym się jest. Sam ruch na ringu zabiera dech, a co dopiero bicie się z kimś innym jak wirtualny przeciwnik. Szpilka jest jaki jest, jest sobą i jest szczery, osiągnie więcej niż większość Polskich bokserów z dzisijeszych czasów. Ma przed sobą całe życie, a już osiąga sukcesy o których Adamek czy Golota w jego wieku mogli tylko marzyć.

Sushy

2013-08-17, 13:42
Jak nie Różalski to Szpila.. kogo jeszcze wrzucicie? nejmana??

DuckDodgers

2013-08-17, 14:01
Eliot Imperio napisał/a:

już osiąga sukcesy o których Adamek czy Golota w jego wieku mogli tylko marzyć.


Hahahahahahaahahahahahahaha.
Gołota w wieku 18 lat miał już kilka mistrzostw Polski juniorów i bodajże wice mistrzowstwo Europy juniorów. Brązowy medal na igrzyskach w Seulu w wieku 20 lat. k***a dobrze że byłeś na treningu bokserskim znawca w ch*j.

Br...........ki

2013-08-17, 14:10
A może ktoś go nie lubi i już? To sadistic a wy się rzucacie o każdy negatywny komentarz

miszcz310

2013-08-17, 14:13
kpiciel napisał/a:


Uwierz mi: Jest o wiele trudniejszy, od pisania komentarzy w internecie.
Proponuje Ci wziąć udział w sparingu (nawet nie z bokserem, tylko z kimś, kto choć trochę trenował boks). Zobaczysz, że nawet nie będziesz rozumiał tego, co się dzieje podczas walki.



Ziew. Raczej nie skorzystam, bo pracuję głową, więc mam za dużo do stracenia. A ja właśnie mówię, że nie rozumiem tego sportu nawet patrząc na niego. Dwóch typów okłada się na jakimś podeście a tłum się pod to spuszcza z emocji. Po prostu głupia rozrywka dla prymitywów. Nie twierdze, że to jest łatwy kawałek chleba.

squ87

2013-08-17, 15:12
miszcz310 napisał/a:

Ależ ten sport jest prymitywny...



Boks prymitywny?
Boks to chyba najszlachetniejsza z możliwych sztuka walki, najbardziej honorowa i najczystsza.

Crossblade

2013-08-17, 15:35
Bardzo ładnie go trafił...nie wiem o co się Sadole spinacie ? A to, że przed nim dużo pracy to fakt i tyle. Oby chłopakowi się udało bo ile można ku**a w tym kraju śpiewać "Andrzej nic się nie stało"

OneTime

2013-08-17, 16:28
Dajcie k***iszonom polaczkom cebulaczkom powylewać żale. Podkreślam jeszcze raz POLACZKOM !! Nie mylić z Polakami.
Fajnie się czyta te komentarze rozpaczy pisane ze łzami w oczach, gdy jakiemuś Polakowi uda się coś osiągnąć, coś wygrać itd. Szambiarze polaczki byli są i będą :D Całe życie przesrane, tylko zostawiają ślady upie**olonych w gównie łap na forach, tyle po nich zostaje. Smród, brud i malaria. Trzeba to zaakceptować.

Ra...........py

2013-08-17, 17:35
A najwięcej pie**olą ci co siedzą przed kompem i wpie**alają chipsy

donwasyle

2013-08-17, 17:59
Lolo18 napisał/a:

Powiedz mu w twarz że jest p*zdą kozaczku zza monitora.



nie zesraj się

szuleq

2013-08-17, 19:15
Sprawa na temat szpilki jest prosta slaby bokser ktory zostal dobrze wypromowany i tyle, Zapraszam wszystkich znawcow na Kube i zebyscie odwiedzili pierwszy lepszy klub sportowy tam najslabszy w jego wadze o by wpie**oli szpilke zywcem.